KRÁSA:

21.09.19 | Krása / Péče o vlasy
  Chceš popohnat růst vlasů, dodat jim lesk, zbavit se lupů či zacelit
21.09.19 | Krása
  Na molu, v časopisech či v reklamních kampaních jasně vede extrémní štíhlost.
20.09.19 | Krása
Jak docílit sametově hebké pokožky? Jak dodat vlasům větší lesk? Či jak
09.09.19 | Krása / Péče o vlasy
  Ráda byste se chlubila sexy hřívou, jenomže místo toho vám matka příroda
05.09.19 | Krása / Péče o tělo
Toužíte po opálené pokožce, ale nechcete své tělo vystavovat škodlivým

Pestrá minulost? 8 věcí, o kterých bys měla před partnerem pomlčet

10.11.17 | Sekce: Láska / Intimita |

My ženy to tak bohužel máme dané. Chceme být pro svého partnera jedinečné, sexy a schopné v posteli a tak se někdy svěřujeme až moc. Jenže efekt bývá zcela opačný. Pokud nechceš o svého nového chlapa přijít, tady máš 8 věcí, které by sis rozhodně měla nechat pro sebe!

Laura se svým partnerům často svěřuje: „Měla jsem v posteli spoustu chlapů, jsem fakt dobrá, měli by to vědět,“ říká. Jenže podle odborníků je to přesně naopak. Nikdo nechce vědět, s kým, kdy a jak často byla jeho milovaná bytost na rande a co tam všechno dělali. A už vůbec netouží znát podrobnosti o tom, jak podváděla svého tehdejšího partnera. Uvědomuje si totiž, že to samé by se klidně mohlo stát i jemu.

Pokud nechceš zůstat sama, těchto 8 vět si vymaž z hlavy! 

1. Můj bývalý byl úžasný

I když je to možná pravda a ten nový mu nesahá ani po kotníky, pokud s ním chceš zůstat, nesrovnávej je. Vypálit na něj větu: „Jé, ty mě krásně líbáš na krk, skoro jako Robert (úplně stejně, ještě lépe – špatně je vše!), málem jsem už zapomněla, jaká je to slast." je sebevražedná mise. Nikdo nechce holku, co pořád žvatlá o svém ex! 

2. V sexu jsem prostě jednička

Taky z tebe občas vypadne podobná věta jako: „Když jsem byla mladší, milovala jsem se klidně i desetkrát denně, kdykoliv a kdekoliv jsme mohli.“ Pak se nabízí otázka, proč to vlastně říkáš? Potřebuješ víc sexu? Nebo chceš rovnou vyčítat, že jste se dnes milovali jen jednou? V obojím případě můžeš očekávat jedno jediné. Dneska už žádný sex nebude a kdo ví, jestli ještě vůbec někdy. 

3. Byla jsem neuvěřitelná dračice

Je jasné, že ses změnila. Už nejsi ta pařmenka, co jsi byla v osmnácti. Už nevydržíš tančit do rána a pít stejně dlouho, už nestřídáš kluky jako ponožky a trojku by sis nestřihla. Ač sis tohle všechno vyzkoušela, svému partnerovi to na nos nevěš. Nebo ty bys chtěla poslouchat něco podobného? 

4. Já už jich měla

Jestli si myslíš, že tvůj osudový muž ocení, že jsi před ním měla dvacet chlapů v posteli jako super trénink a nabírání zkušeností, jsi vedle jak ta jedle. Chlapi sice přiznávají, že deset milenců je v pohodě, ale ve skutečnosti touží po tom, aby byli oni ti jediní. Takže ač je tvé číslo sebevyšší, buď na toto téma vůbec nezaváděj řeč, nebo ho výrazně sniž. Tím, že mu sdělíš, s kolika muži ses vyspala, nic moc nezískáš, spíš ztratíš, nebo ty bys doma chtěla promiskuitního chlapa?

5. Můj ex byl skvělý milenec

Mluvit o tom, jak výborný byl bývalý v posteli, je samozřejmě tabu. Ale mluvit o tom, pětkrát šestkrát za den? To už je silný kafe pro každého. Asi si pak nový partner bude myslet, že ti o vztah s ním vlastně až tak nejde. I když byl v posteli sebelepší, pokud nechceš o svého nového chlapa přijít, mlč! Raději věnuj čas tomu, abys mu náležitě předvedla, jak to máš ráda. Pak budete spokojení oba dva. 

6. Všichni po mně touží

Šest týdnů uplynulo a ty si stále nejsi jistá, jestli tě vlastně miluje stejně jako ty jeho. A tak mu líčíš, jak po tobě ostatní muži šíleně toužili, jak jsi byla sexy a úžasná... Možná to netušíš, ale podřezáváš si tím pod sebou větev. Dáš mu tím totiž najevo, že tvoje sebevědomí není zrovna příliš velké, a možná vezme rychle nohy na ramena.

7. Bývalý ho měl fakt velkýho

Věta typu: „Bývalý musel kupovat extra velikost kondomů,“ ho asi úplně nepotěší, co myslíš? Nebo tebe by těšilo, kdyby na tebe vybalil, že jeho ex měla mnohem větší a luxusnější prsa, hezčí zadek nebo dokonce postavu? Pokud mu nechceš zadělat na mindrák a tobě na roky bez sexu, mlč!

8. Předtím jsem s orgasmem nikdy neměla problém...

Možná tím chceš zamaskovat jen svou momentální neschopnost, nepřipravenost dosáhnout s ním orgasmu, jenže on si to vyloží tak, že v posteli prostě nestojí za nic. Přitom spousta žen nevyvrcholí s novým partnerem hned napoprvé. Namísto toho mu řekni, že ti zřejmě chvilku potrvá, než se dokonale uvolníš a že rozhodně dělal všechno dobře.

A co na to čtenářky?

"Nevidím důvod, proč bych mu měla lhát, kolik jsem měla v posteli mužů. Přeci čím víc, tím víc jsem zkušená a můžu mu udělat dobře. Nebudu ze sebe dělat puťku, jen abych neranila jeho city," nesouhlasí s námi Pavlína (32 let). 

"Jednou jsem si zažila, jaké to je být s někým, kdo je posedlý svou ex. Poslouchala jsem o ní neustále. Byla pro něj nenahraditelná. Už bych to nikdy nechtěla zažít, a nikdy bych to neudělala svému partnerovi. Ale bez mučení přiznávám, že tomuhle jsem pár těch zmíněných vět řekla. Jen aby si uvědomil, že se chová jako pitomec. Naštěstí už je dneska ex," směje se Jana (35 let). 

"Nebudu si brát s muži servítky. Pokud mě nedokáže uspokojit - řeknu mu to. Pokud ho malýho - řeknu mu to. Oni mi taky s klidem předhodí, že mám malý prsa, tak co," brání se Hedvika (25 let). 

Kdo ví, někdy to možná jednoduše nejde udržet a musí to ven, stejně jako ve videu. :-)

 

скачать dle 12.1
(hlasů: 0)
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY:

Ženský orgasmus je pro mnohé muže cosi abstraktního, tajemného, špatně popsatelného – a přiznejme si,

Sekce: Láska / Intimita
Nejnovější výzkum sundal mužům spodky a s nimi i růžové brýle z očí. Díky němu se ukázalo, že

Jsi právě teď na lovu muže svých snů? Dej si pozor! Někteří muži by pro tebe totiž měli zůstat tabu. Tady máš hned

Sekce: Láska / Intimita
Některé věty byste si při sexu měla odpustit. Tedy pokud z nějakého důvodu nestojíte o to, aby si váš kluk hodně

Sekce: Láska / Intimita
Patříš mezi ženy, které jsou často opouštěné? Už tě tví osudoví muži několikrát bez slůvka vysvětlení nechali a našli si jinou? Možná to s tebou v
KOMENTÁŘE K ČLÁNKU:

SEX A VZTAHY:

Kouření může zmenšovat penis
Kouření může zmenšovat penis
21.09.19 | Láska / Intimita
  Kouříte jednu za druhou? Pak byste měli hodně zvážit, jestli jsou pro vás cigarety důležitější než velký penis a erekce.  
Exhibicionistky a jiné sexuální výtržnice.
Exhibicionistky a jiné sexuální výtržnice.
21.09.19 | Láska / Intimita
  Jedna z častých otázek, kterou sexuologové dostávají na svých přednáškách? Lidi zajímá, jestli existují sexuálně dravé ženy,
Cvičení pro lepší sex
Cvičení pro lepší sex
21.09.19 | Láska / Intimita
  S přibývajícím věkem svaly ochabují, pokud je neposilujeme. Výjimkou nejsou ani svaly poševní – a právě na ty se při cvičení
Lidé se dělí podle čtyř základních sexuálních osobností
Lidé se dělí podle čtyř základních sexuálních osobností
21.09.19 | Láska / Intimita
   Tak jako existují čtyři základní temperamenty osobností, existují také čtyři základní osobností rysy člověka v sexu. A každý

Počasí:

Počasí Praha 1 - Slunečno.cz

POPULÁRNÍ:

Co se bude nosit letošní podzim? Beauty trendy z přehlídkových mol podzim/zima 2016
Co se bude nosit letošní podzim? Beauty trendy z přehlídkových mol podzim/zima 2016
28.10.16 | Krása / Kosmetika
Už víš, v čem letos na podzim zazáříš? Nemluvíme teď o dokonalém kabátu
Jak udělat domeček pro panenky z papíru
Jak udělat domeček pro panenky z papíru   Tvorba domečku pro panenky papíru není nijak složité. Barn, dvoubarevná a světle zelené domy jsou zdarma a mohou být
Líčení podle barvy očí: Víte, co vám sluší?
Líčení podle barvy očí: Víte, co vám sluší?   Nemusíte je líčit vůbec nebo klidně použít jen řasenku, ale pokud chcete oči trochu zvýraznit a podtrhnout, je dobré vědět,
Desatero o žloutence
Desatero o žloutence
17.03.17 | Zdraví
     Deset důležitých otázek a odpovědí o infekční hepatitidě typu A a B.
Bikram jóga
Bikram jóga
26.08.17 | Zdraví / Fitness
  Bikram jóga se cvičí ve speciálních devadesátiminutových lekcích, které se skládají z 26 poloh a dvou dýchacích cvičení.
Vrchol extravagance: Černé svatební šaty. Jdete do toho?
Vrchol extravagance: Černé svatební šaty. Jdete do toho?   Svatební šaty jako z pohádky? To je sen každé nevěsty! Ale musí být nutně bílé či smetanové? Někteří módní návrháři jsou toho
Copyright © 2014 Ženské řády.Cz | Design by ALEX- Ženské řády