KRÁSA:

22.07.19 | Krása / Péče o tělo
Chcete úžasné nohy? Vypijte si nejdříve turka! Právě kávová sedlina je totiž
Injekce s botulotoxinem se stala běžnou součástí kosmetické péče v boji proti
Co si budeme povídat, vajíčka má doma téměř každý. Jsou ale dobrá jenom na
21.07.19 | Krása / Péče o tělo
Většina lidí, kteří začnou posilovat, se nejdříve zaměří na břicho. Jenže
20.07.19 | Krása / Péče o tělo
  Ženy svá prsa řeší už od dospívání. Trápí je, když jsou příliš malá nebo

Poznejte, kdo je nejlepší v orálním sexu podle znamení zvěrokruhu!

10.07.18 | Sekce: Láska / Intimita |

Chcete vědět, kdo má nejšikovnější jazýček a dokáže vás tam dole přenést do sedmého nebe? Horoskop vám dá jasnou odpověď.

Jak už jste se u nás mohli přesvědčit, z horoskopu se dá, co se týče sexu, vyčíst opravdu mnohé. Díky znamení zvěrokruhu dokážeme zjistit, co dokáže muže i ženy nejvíce vzrušit, kdo nejlépe líbá či na jakém šíleném místě by to dotyčná znamení rády zkusila. A nyní se koukneme na to, jak to jednotlivá znamení zvládají v orálním sexu. Z horoskopu či různých studií se dá totiž snadno určit, kdo má nejšikovnější jazýček, a dokáže tak svého partnera dokonale uspokojit. A s kým je naopak totální nuda.

Beran – Jsou dobrodružní a nepředvídatelní. Rádi zkoušejí nové věci, jinak se začnou brzy nudit. Nikdy tedy neustrnou u stejné techniky a vždy budou svůj jazýček používat trošku jinak. A vy si to budete vždy maximálně užívat.

Býk – Někdy jsou až příliš nervózní a moc nad předehrou přemýšlejí. Když najednou začnou mít pocit z toho, že orální sex trvá moc dlouho a orgasmus stále nepřichází, mohou začít být nervózní. Někteří dokonce začnou pochybovat sami o sobě. Když se ovšem dokážou správně uvolnit, jsou velmi zruční a šikovní.

Blíženci – Jsou mistři v provokování a dráždění. Nejdříve vám projíždějí rukama pod oblečením, pak vás začnou dráždit přes spodní prádlo a nakonec začnou okolo kroužit i jazykem. A vy budete prosit, ať už se dají konečně do “práce“. A věřte, že jejich orální hrátky budou po všem tom dráždění opravdu stát za to.

Rak – Věční romantici, kteří jdou na orální sex hezky pomalu a něžně. Jenže občas až příliš pomalu. Raci totiž snadno ustrnou v rutině, nejsou vůbec vášniví a ani se nesnaží svého partnera při orálních hrátkách nijak překvapit. Po chvilce vás proto jejich jazyk začne malinko nudit.

Lev – Rádi ukazují své sexy tělo. A to i při tom, když vám dělají dobře. Na kvalitu jejich orálního sexu to však naštěstí vliv nemá. Rádi se pak dívají, jak si jejich orální sex užíváte. Zejména muže ve znamení Lva pak vzruší, když na sebe žena při tom sahá nebo si hraje s prsy.

Panna – Tito lidé rádi rozdávají radost a potěšení. A pokud je vašim potěšením orál, budou vám ho poskytovat, kdykoliv ho budete chtít. A hlavně vám v něm splní všechna přání.

Váhy – Nejsou vášnivé a rozhodně nejde o typ lidí, jež by vás začal orálně dráždit na veřejnosti. Potřebují soukromí a romantiku. Jakmile to ovšem mají, dokážou vás svým jazýčkem dostat do sedmého nebe! Jsou neuvěřitelně zkušení a je dost dobře možné, že po zážitcích s Váhou už to nebudete chtít zkusit s nikým jiným.

Štír – O Štírech je známo, že jsou vášniví, chtějí sex prakticky kdykoliv a ničeho se nebojí. Udělají vám to klidně při jízdě autem i u kamaráda v koupelně. Někdy jdou ovšem až příliš rychle na věc a jsou kvůli tomu s jazýčkem malinko nešikovní. Svou vášní a nepředvídatelností to ovšem dokážou snadno odčinit.

Střelec – Střelci bohužel myslí zejména sami na sebe. Orální uspokojení vám tak sami od sebe nikdy nenabídnou a musíte je k němu malinko popostrčit. Když se už k němu dokážou přinutit, chtějí ho po vás ihned také, nebo žádají rovnou polohu 69. Chtějí zkrátka ihned to samé co vy.

Kozoroh – Jsou velmi učenliví a věnují velkou pozornost tomu, co máte při orálním sexu rádi. Máte to rádi pomalu a jemně, nebo naopak tvrdě a rychle? Lidé ve znamení Kozoroha to velmi rychle zjistí a budou používat svůj jazýček přesně tak, jak to máte nejraději.

Vodnář – Ty orální sex vyloženě nudí. Je to pro ně až příliš dlouhé a vyčerpávající. Orální sex proto raději přeskakují a chtějí ihned sex. A když už je k hrátkám s jazýčkem donutíte, nestojí to kvůli jejich znudění za nic.

Ryby – Jsou dobří v základech. Rádi se ovšem předvádějí a jejich ego je nutí k tomu být co nejlepší. Rádi se proto inspirují v pornu a pak tyto praktiky zkoušejí i v posteli. A to nedělá příliš velkou dobrotu. Ryby, pamatujte si, v jednoduchosti je někdy síla!

скачать dle 12.1
(hlasů: 0)
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY:

Sekce: Láska
Která znamení chtějí co nejvíce sex a udělají vždy první krok?

Sekce: Láska / Intimita
Pánové, chcete vědět, čím v posteli nejvíce zabodujete u své slečny? Stačí se řídit horoskopem!

Sekce: Láska / Intimita
Vy si myslíte, že to děláte dobře. Holka přitom s vámi v posteli prakticky trpí!

Sekce: Láska / Intimita
Nevíte, jakou prasečinku zkusit se svým partnerem v posteli? Horoskop vám napoví víc, než byste tušili.

Sekce: Láska / Intimita
Díky horoskopu a astrologii se dá zjistit mnoho zajímavých věcí. Velmi zajímavých věcí.
KOMENTÁŘE K ČLÁNKU:

SEX A VZTAHY:

Penis pod drobnohledem: 5 věcí, které ženy nejvíc řeší. Délka to není...
Penis pod drobnohledem: 5 věcí, které ženy nejvíc řeší. Délka to není...
22.07.19 | Láska / Intimita
Nejnovější výzkum sundal mužům spodky a s nimi i růžové brýle z očí. Díky němu se ukázalo, že velikost nádobíčka je to poslední,
Přistihla jsem svého muže masturbovat v mém krajkovém prádle.
Přistihla jsem svého muže masturbovat v mém krajkovém prádle.
22.07.19 | Láska / Intimita
  Byla jsem vdaná téměř rok a náš život se podobal jízdě na horské dráze. S manželem jsme byli natolik pracovně vytížení, že jsme
Nechci lásku, ale sex. Mám postelového přítele. Jsem divná?
Nechci lásku, ale sex. Mám postelového přítele. Jsem divná?
22.07.19 | Láska / Intimita
  Každá máme své potřeby a touhy, a pokud jsme nezadané, nechceme žádný vážný vztah, nebo vyhledávat známosti na jednu noc, je
Jak se stát postelovou bohyní!
Jak se stát postelovou bohyní!
22.07.19 | Láska / Intimita
Pokud jste se zrovna nerozhodla strávit svůj život v klášteře, šťastný sexuální život je jedním z pilířů vašeho spokojeného

Počasí:

Počasí Praha 1 - Slunečno.cz

POPULÁRNÍ:

Co se bude nosit letošní podzim? Beauty trendy z přehlídkových mol podzim/zima 2016
Co se bude nosit letošní podzim? Beauty trendy z přehlídkových mol podzim/zima 2016
28.10.16 | Krása / Kosmetika
Už víš, v čem letos na podzim zazáříš? Nemluvíme teď o dokonalém kabátu
Jak udělat domeček pro panenky z papíru
Jak udělat domeček pro panenky z papíru   Tvorba domečku pro panenky papíru není nijak složité. Barn, dvoubarevná a světle zelené domy jsou zdarma a mohou být
Líčení podle barvy očí: Víte, co vám sluší?
Líčení podle barvy očí: Víte, co vám sluší?   Nemusíte je líčit vůbec nebo klidně použít jen řasenku, ale pokud chcete oči trochu zvýraznit a podtrhnout, je dobré vědět,
Desatero o žloutence
Desatero o žloutence
17.03.17 | Zdraví
     Deset důležitých otázek a odpovědí o infekční hepatitidě typu A a B.
Bikram jóga
Bikram jóga
26.08.17 | Zdraví / Fitness
  Bikram jóga se cvičí ve speciálních devadesátiminutových lekcích, které se skládají z 26 poloh a dvou dýchacích cvičení.
Vrchol extravagance: Černé svatební šaty. Jdete do toho?
Vrchol extravagance: Černé svatební šaty. Jdete do toho?   Svatební šaty jako z pohádky? To je sen každé nevěsty! Ale musí být nutně bílé či smetanové? Někteří módní návrháři jsou toho
Copyright © 2014 Ženské řády.Cz | Design by ALEX- Ženské řády