KRÁSA:

Povislá horní víčka jsou problémem žen i mužů. Kromě toho, že je vnímáme jako
15.10.19 | Krása / Kosmetika
   Stav naší pokožky, a zejména pak pleti, vypovídá o stavu našich vnitřních
11.10.19 | Krása / Péče o vlasy
   Dokonalé vlasy – to je sen každé z nás, ale realita bývá bohužel jiná.
10.10.19 | Krása / Péče o vlasy
  Krásný šperk se stává naší součástí, a tak není divu, že se nám ho vůbec
10.10.19 | Krása
Nejsem sama, kdo čas od času přemýšlí, kolik že je mu vlastně let.

Chlapi, tohle holky nesnáší v posteli podle znamení zvěrokruhu!

30.07.18 | Sekce: Láska / Intimita |

Čemu byste se měli během sexuálních hrátek u holky vždycky vyvarovat? S tím vám může poradit (jak jinak) horoskop!

Už jste se u nás mohli párkrát dozvědět, že ze znamení zvěrokruhu se dá vyčíst celá řádka sexuálních věcí, včetně toho, čím svého partnera nejvíce vzrušíte. Ze sexuálního horoskopu se však můžete dozvědět i pravý opak. Tedy, čím vášeň vaší holky dokonale zchladíte a totálně jí zkazíte chuť na sex. Co byste tedy jednotlivým znamením neměli dělat či říkat?

Beran – Jsou velmi energické a rády se v posteli ujmou kormidla. I přesto však chtějí od svého protějšku také velké množství energie. Pokud tedy budete v posteli pouze nudně přirážet či dokonce pouze ležet jako prkno, holku veškerá vášeň brzy přejde. Lenochy prostě nechtějí.

Býk – Býci mají velmi vyvinutý čich a jsou v tomto směru velmi citlivý. Pokud tedy na sobě budete mít parfém či sprchový gel, který nebude vaší holce vonět, ihned můžete na divoké hrátky zapomenout. Zpocení či neosprchovaní pak k ní vůbec nelezte.

Blíženci – Blíženci se neradi nudí. Pokud jste tedy před sexem velmi unavení a téměř usínáte, ženu v tomto znamení tím pořádně naštvete.

Rak – Nesnáší sobecké partnery. Pokud tedy patříte mezi chlapy, kteří v posteli myslí jen na sebe a nezeptají se něžné polovičky, jak se jí to líbí, čekejte brzy velmi razantní stopku.

Lev – Lvice jsou sebevědomé a mají velké ego. Jakmile tedy mají v posteli někoho nejistého, kdo se neumí odvázat a omlouvá se jim a za menší zatáhání vlasů, je to pro ně dosti velký problém.

Panna – Jsou velmi pořádné a puntičkářské. Pokud jí tedy zavedete do svého bytu, kde je obrovský bordel, či pár smítek prachu, je zaručeně po všem.

Váhy – Nemají rády, když kritizujete její tělo, nebo máte pouze malou nejapnou poznámku. Ano, to se dá říct vlastně o všech ženách. Váhy jsou na to ovšem extrémně citlivé a jen tak vám to neodpustí.

Štír – Jsou vášnivé a dávají do sexu všechno. Pokud na vás ale uvidí, že se plně nesoustředíte a myslíte na něco jiného, máte u nich velký problém.

Střelec – Mají rády nezávazný sex. Jestli před nimi budete během milostných hrátek mluvit o případném vztahu či dokonce lásce, rychle vás vyprovodí ze dveří.

Kozoroh – Holky v tomto znamení jsou pěkné dračice, které se nebojí být v posteli pořádně sprosté. Rády proto používají pouta, erotické hračky a neštítí se ani ostatních praktik. Nemají ovšem rády, když případný kluk neřekne, že jemu se tyto praktiky nelíbí a pak dívku za její sexuální záliby kritizuje.

Vodnář – Rádi objevují nové věci. Pokud tedy patříte mezi chlapy, co mají rádi rutinu a znají pouze tři polohy, začne s vámi holka velmi rychle zívat.

Ryby – Musíte k nim být zcela upřímní a nic před nimi neskrývat. Utajované zdravotní problémy, sexuální disfunkce či snad další milenka váš vztah hodně rychle ukončí.

скачать dle 12.1
(hlasů: 0)
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY:

Sekce: Láska / Intimita
Chcete vědět, kdo má nejšikovnější jazýček a dokáže vás tam dole přenést do sedmého

Sekce: Láska
Která znamení chtějí co nejvíce sex a udělají vždy první krok?

Sekce: Láska / Intimita
Pánové, chcete vědět, čím v posteli nejvíce zabodujete u své slečny? Stačí se řídit horoskopem!

Sekce: Láska / Intimita
Vy si myslíte, že to děláte dobře. Holka přitom s vámi v posteli prakticky trpí!

Sekce: Láska / Intimita
Díky horoskopu a astrologii se dá zjistit mnoho zajímavých věcí. Velmi zajímavých věcí.
KOMENTÁŘE K ČLÁNKU:

SEX A VZTAHY:

Jste mladí duchem? Sex si užíváte víc
Jste mladí duchem? Sex si užíváte víc
21.10.19 | Láska / Intimita / Rodinná
Tvrdí se, že věk je pouze číslo a každý jedinec je tak starý, jak se cítí, nikoli kolik mu říká jeho rodný list. Rozhodně to
Nemáte chuť na sex?
Nemáte chuť na sex?
21.10.19 | Láska / Intimita / Rodinná
Hypoaktivní porucha sexuální touhy neboli frigidita je porucha, kdy zejména žena nemůže nabýt sexuálního vzrušení. Příčiny lze
Hormon lásky může chránit i před bolestmi hlavy
Hormon lásky může chránit i před bolestmi hlavy
21.10.19 | Láska / Intimita
   Hormonu oxytocinu se přisuzuje schopnost vyvolávat pocit důvěry a upevňovat mezilidské vztahy. Nová studie ukázala, že může
Kdy je ideální hodina pro sex?
Kdy je ideální hodina pro sex?
20.10.19 | Láska / Intimita
I sex má své hodiny. Zvlášť v pokročilejším věku se dá nechuti na sex předejít tím, že se budete milovat v hodinách, které jsou

Počasí:

Počasí Praha 1 - Slunečno.cz

POPULÁRNÍ:

Co se bude nosit letošní podzim? Beauty trendy z přehlídkových mol podzim/zima 2016
Co se bude nosit letošní podzim? Beauty trendy z přehlídkových mol podzim/zima 2016
28.10.16 | Krása / Kosmetika
Už víš, v čem letos na podzim zazáříš? Nemluvíme teď o dokonalém kabátu
Jak udělat domeček pro panenky z papíru
Jak udělat domeček pro panenky z papíru   Tvorba domečku pro panenky papíru není nijak složité. Barn, dvoubarevná a světle zelené domy jsou zdarma a mohou být
Líčení podle barvy očí: Víte, co vám sluší?
Líčení podle barvy očí: Víte, co vám sluší?   Nemusíte je líčit vůbec nebo klidně použít jen řasenku, ale pokud chcete oči trochu zvýraznit a podtrhnout, je dobré vědět,
Desatero o žloutence
Desatero o žloutence
17.03.17 | Zdraví
     Deset důležitých otázek a odpovědí o infekční hepatitidě typu A a B.
Bikram jóga
Bikram jóga
26.08.17 | Zdraví / Fitness
  Bikram jóga se cvičí ve speciálních devadesátiminutových lekcích, které se skládají z 26 poloh a dvou dýchacích cvičení.
Vrchol extravagance: Černé svatební šaty. Jdete do toho?
Vrchol extravagance: Černé svatební šaty. Jdete do toho?   Svatební šaty jako z pohádky? To je sen každé nevěsty! Ale musí být nutně bílé či smetanové? Někteří módní návrháři jsou toho
Copyright © 2014 Ženské řády.Cz | Design by ALEX- Ženské řády