KRÁSA:

10.12.19 | Krása / Péče o vlasy
  Trápí vás mdlé, suché vlasy, které postrádají lesk a vitalitu? Přečtěte si o
09.12.19 | Krása / Péče o tělo
  Holení žiletkou může být energeticky i časově namáhavá práce. A co teprve
09.12.19 | Krása / Péče o tělo
Trápí vás pomerančová kůže, která se bez vašeho souhlasu „zabydlela“ na vašich
Pokud se chcete dopracovat ke krásné pleti, měla byste dodržovat pár pravidel.
08.12.19 | Krása / Péče o vlasy
Kajenský pepř proti vypadávání vlasů, vodka pro extra lesk, nebo koupací čepice

5 milostných pozic, které bez fyzičky nezvládneš. Máš na ně odvahu?

08.09.17 | Sekce: Láska / Intimita |

I ta nejvášnivější dvojice časem zažije nudu a stereotyp. Taky cítíš, že už to v posteli nějak není ono? Přemýšlíš nad zlepšováky? Tak si dej pozor hlavně na výběr sexuálních poloh. Některé totiž slibují zázraky, ale přitom vedou k úrazu!

 

Zlato, co to dnes dělat trochu jinak? Nezkusíme nějakou novou polohu?“ Tak tahle to obvykle začíná, jenže pozor. Na první pohled jednoduché pozice mohou v posteli způsobit pěknou paseku. Nebo minimálně namožení svalů. Jestli si zrovna nechceš brát neschopenku, buď v těchto pěti případech opatrná!

1. Trakař neboli návrat do školních let

Jen si vzpomeň na hodiny tělocviku. Učitelé tuhle pózu používali jako učiněný teror mládeže! Taky jsi vždycky v šatně nadávala, že tě všechno bolí? Aby ne. Kliku měl ten, který spíš držel něčí kotníky a tlačil ho vpřed. Ale co smolař, co měl dlaně na podlaze a nechal se vodit? Poznal bolest jako ze středověku! Fakt chceš něco takového zkusit i v posteli? Tak se připrav na následující.

Za pár minut ucítíš pálení v pažích, tlak krve v hlavě, křeč v dolních končetinách a vztek, že tě tohle vůbec napadlo. Orgasmus? V nedohlednu! Jediné, co budeš vyhlížet, je mast na hořící svaly. Ale jasně, že si člověk nejdřív musí sáhnout na kamna, aby zjistil, že pálí. Když už jsme nohama na zemi, i další disciplínu dotáhnou do konce jen trénovaní. Jak vypadá opravdová výzva?

2. Ve stoje? Posilka zadarmo!

Vypadá to tak sexy! Milenec tě překvapí, zvedne tě jako to nejlehčí pírko, vyhrne šaty, líbá tě na krku a přitom… Takové milování jednoznačně patří k nejoblíbenějším na stříbrném plátně. A u toho by to také mělo zůstat. Když se rozhodneš jít do toho na vlastní triko, zjistíš, že taková pohoda to rozhodně není.

Jistit se jen nohama kolem boků tvého hřebečka, aby nedošlo k pádu? To jde jen chvilku, a to v plném nasazení. A co, chudák tvůj partner? Ten to odskáče nejvíc. Na bedrech má nejen všechny záležitosti tam dole, ale nese celou tvou váhu. A že se těch pár kilogramů pronese, to je tedy fakt! 

Po prvním kole budete oba unavení jako po výšlapu na Sněžku a ještě rádi vezmete za vděk starou dobrou klasikou. Ty na zádech, on na tobě. Cože se vám na tom před tím vlastně nelíbilo? I další proces je líbivý na pohled, ale horší v realizaci.

3. Poloha 69 - Jednou měř, dvakrát řež

Říkáš si, že tohle doma provádíte běžně a nic obtížného ti na tom nepřipadá? Tak to ti musíme gratulovat. Jste s miláčkem pravděpodobně stejně vysocí. Jen v totožné výškové kategorii si to jde užít na maximum. Opačný případ? Bída s nouzí!

I s jazykem jako chameleón prostě nedosáhneš všude a ještě se budeš snažit zůstat jako přikovaná na jednom místě, aby měl tvůj poklad přístup tam, kam je třeba. Soustředění, snaha, tělo jako struna. Efekt? Nula! 

Pokud jsi vážně o pěkných pár centimetrů menší než ten tvůj, i při nejlepší vůli a úmyslech to prostě nepůjde. Pravidlo devětašedesátky? Do tohoto ringu se musí vstupovat jen s vhodným protivníkem! V následující krkolomnosti ti ale nepomůže ani shodná velikost. Tam je to hluché úplně. Záhul? Slabé slovo!

4. Krabí formace - nic pro amatéry

Řekněme si upřímně, kraba jenom na talíř. Do peřin ho raději zatahovat nebudeme. Jak že se pohybují tihle živočichové? V dětství jsi taky určitě napodobovala jejich chůzi a přiznej se, bavilo tě to jen chviličku.

Zvednout zadeček a dlaně na zem, milenci zaujmou pozice proti sobě a spojí se genitáliemi. Po pár rozkošných minutách budeš mít snahu trochu si ulevit a položit lokty na pevnou podložku. A co hůř, najít způsob, jak se zbavit křečí, ti zabere značnou část milování. Bojovat a nevzdávat se? Optimismus je dobrá věc, ale uvidíš sama, jak pevná je tvá vytrvalost! A teď zabrousíme do trochu jiných vod. Chlorovaných.

5. Vodní hrátky alias bazénová divočina tváří v tvář

Tak tady to nebude tak horké, napadá tě. Voda přece nadnáší a tak jsou všechny trable se silovým cvičením mimo mísu. Jenže i tady fungují aspekty, které nemají s rozkoší co dělat. 

Pozice tváří v tvář, kdy si vy dva jen tak „povídáte“, aby to ostatním nebylo moc nápadné, patří ke klasické kamufláži „vodních dětí“, jenže…

Jakkoli je přepadovka tvojí lásky ve vlnách lákavá, nech si raději zajít chuť. On totiž chlór umí hodně věcí, ale jako lubrikant se moc neosvědčil. To už vyjde nastejno sednout si do písku. Veškeré úsilí tady přijde naprosto vniveč. Budeš hledat, pod jakým úhlem si přisednout do milencova klína nejlíp tak, aby to klouzalo. A vzhledem k náročnosti se před okolím prozradíš raz dva. Kde chceš mít ruce? Neříkáme, že je pozice tohoto typu ztracená, ale spoj ji radši se souší.

Souhlasíš, že si tyhle polohy žádají trochu fyzičky? Možná právě proto lidé provozují sex přes web kamery, aby se moc neunavili! Ale i tam to není žádný med, mrkni na tyhle zoufalky, kterým se to pěkně vymstilo! To si člověk vážně nevybere…

скачать dle 12.1
(hlasů: 0)
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY:

Sekce: Zdraví / Fitness
 Krátké představení cviků Pěti Tibeťanů berte jako orientační, na toto téma se dají napsat stohy knih.

Sekce: Láska / Intimita
My ženy to tak bohužel máme dané. Chceme být pro svého partnera jedinečné, sexy a schopné v posteli a tak

Rozkrok jako nejerotičtější oblast? To si možná myslí muži, ale ženy to mají úplně jinak. Tady je 5

Jakkoliv jsi k takovým věcem skeptická, opravdu existují ingredience, které posunou milostný život o stupeň

Sekce: Láska / Rodinná
  Léta jsme si myslely, že nadpozemská bytost zvaná jako „ta pravá“, má podle mužů
KOMENTÁŘE K ČLÁNKU:

SEX A VZTAHY:

Lubrikační gely a masážní oleje. Základní výbava vašeho muže
Lubrikační gely a masážní oleje. Základní výbava vašeho muže
08.12.19 | Láska / Intimita / Rodinná
  Mnoho milenců považuje lubrikační gel za nepostradatelnou pomůcku. Usnadňuje masturbaci, používání erotických pomůcek,
Orální sex může být nepříjemný.
Orální sex může být nepříjemný.
08.12.19 | Láska / Intimita / Rodinná
Je příjemný a je součástí našich milostných životů. Ne vždycky to ale dáme se zachováním celé své hrdosti a úcty, protože se to
Nechce vám to dělat pusou? Možná řeší jednu z těchto věcí
Nechce vám to dělat pusou? Možná řeší jednu z těchto věcí
08.12.19 | Láska / Intimita / Rodinná
  Pro spoustu žen je orální sex jedinou cestou, kdy jsou schopné dosáhnout orgasmu. Někteří muži se však této praktice vyhýbají,
Bod SP6 probouzí chuť na sex.
Bod SP6 probouzí chuť na sex.
08.12.19 | Láska / Intimita / Rodinná
Jak může akupresura zlepšit milostný život a zvýšit ženskou touhu? Věnujte se jí denně několik minut, a uvidíte tu změnu.

Počasí:

Počasí Praha 1 - Slunečno.cz

POPULÁRNÍ:

Co se bude nosit letošní podzim? Beauty trendy z přehlídkových mol podzim/zima 2016
Co se bude nosit letošní podzim? Beauty trendy z přehlídkových mol podzim/zima 2016
28.10.16 | Krása / Kosmetika
Už víš, v čem letos na podzim zazáříš? Nemluvíme teď o dokonalém kabátu
Jak udělat domeček pro panenky z papíru
Jak udělat domeček pro panenky z papíru   Tvorba domečku pro panenky papíru není nijak složité. Barn, dvoubarevná a světle zelené domy jsou zdarma a mohou být
Líčení podle barvy očí: Víte, co vám sluší?
Líčení podle barvy očí: Víte, co vám sluší?   Nemusíte je líčit vůbec nebo klidně použít jen řasenku, ale pokud chcete oči trochu zvýraznit a podtrhnout, je dobré vědět,
Desatero o žloutence
Desatero o žloutence
17.03.17 | Zdraví
     Deset důležitých otázek a odpovědí o infekční hepatitidě typu A a B.
Bikram jóga
Bikram jóga
26.08.17 | Zdraví / Fitness
  Bikram jóga se cvičí ve speciálních devadesátiminutových lekcích, které se skládají z 26 poloh a dvou dýchacích cvičení.
Vrchol extravagance: Černé svatební šaty. Jdete do toho?
Vrchol extravagance: Černé svatební šaty. Jdete do toho?   Svatební šaty jako z pohádky? To je sen každé nevěsty! Ale musí být nutně bílé či smetanové? Někteří módní návrháři jsou toho
Copyright © 2014 Ženské řády.Cz | Design by ALEX- Ženské řády