KRÁSA:

 Netradiční až šokující tipy na to, jak být krásnější, si ženy vyměňují
Povislá horní víčka jsou problémem žen i mužů. Kromě toho, že je vnímáme jako
15.10.19 | Krása / Kosmetika
   Stav naší pokožky, a zejména pak pleti, vypovídá o stavu našich vnitřních
11.10.19 | Krása / Péče o vlasy
   Dokonalé vlasy – to je sen každé z nás, ale realita bývá bohužel jiná.
10.10.19 | Krása / Péče o vlasy
  Krásný šperk se stává naší součástí, a tak není divu, že se nám ho vůbec

9 doteků, které vás opravdu sblíží

20.07.19 | Sekce: Láska / Intimita / Rodinná |

Řeč vašeho těla je výmluvnější než slova.

1. Přitulení na rameno

Když položíte hlavu na rameno svého srdcového krále, vyjadřujete jednoznačný zájem o něho. Všimněte si, že jestliže zrovna necestujete nočním vlakem a hlava se vám samovolně nezakutálí na tělo vašeho spolucestujícího, tasíte tuto zbraň pokaždé, když si v novém vztahu chcete upevnit své pozice. Pokud jsou ale po několikaletém randění už neotřesitelné, většinou se k podobným bezeslovným vyznáním neodhodláte.

Toužíte-li proto vyburcovat ze starého přítele nový příliv extáze, tulte se k němu při každé příležitosti. Zcela ho tím odzbrojíte a ponoříte vás oba do hravé nálady. Během svého manévru navíc můžete pozorovat, jestli váš přítel, kdykoliv se k němu hlavou přiblížíte na těsnou vzdálenost, zavírá oči. Jestliže ano, jste dvojnásobnou vítězkou. V tu chvíli si totiž představuje, jak s vámi dovádí na svém prostěradle.

2. Letmý dotyk vašich rukou na stole

Po skleničce vína během romantické večeře se sice toužíte přitulit ke svému příteli, ale v dobré restauraci mu jen tak na klín skočit nemůžete. Pokud ho chcete informovat o tom, co se vám právě honí hlavou, natáhněte ruku přes stůl a dotkněte se jeho tlapky. Jediným dotekem mu tak naznačíte směr svých hříšných myšlenek a váš milovaný propadne iluzi, že když se s vámi dnes v noci nepomiluje, zešílí zoufalstvím.

Toto jemné gesto ho navíc ujistí, že pouze on je hoden vaší lásky. Způsobem doteku však na sebe prozradíte mnohem víc. Letmé pohlazení odkazuje na vaši plachost a vyzývá partnera k převzetí kontroly. Pokud svou ruku položíte na jeho, podtrhujete svou dominanci a připravenost utkat se s ním na milostném poli. Do obou rukou ho uchopte v případě, že máte v úmyslu celou postelovou symfonii zkomponovat sama.

3. Masáž krku

Jestliže váš drahý právě absolvoval náročný týden, utahaně se svalil na pohovku a není s ním řeč, masáží ho okamžitě vzpružíte. Nemusíte však zabředávat do důkladné několikahodinové procedury, na jejímž konci sama skončíte vyčerpaná na pohovce, ale úplně postačí, když svému milovanému promasírujete krk. Jeho zadní část je totiž extrémně citlivá na teplo a třením v této oblasti vysíláte slastné pocity do mozku svého vyvoleného. Tímto způsobem uvolníte nastřádané napětí a vytvoříte tak auru nezlomné vzájemnosti. Váš zrelaxovaný kocour pak bude navíc náchylnější k citovým vyznáním všeho druhu a zaujaté hře na vaši milostnou strunu.

4. Objetí a stisknutí

Až příště obejmete svého drahého na rozloučenou, než vystřelíte do práce, nespokojte se s uspěchaným polibkem a úprkem. Místo toho se na něho doslova přilepte, dlaně pevně zapřete do jeho zad a jeho tělo tlačte několik vteřin proti sobě. Svá prsa přitom obtiskněte do jeho hrudi. Zaskočený přítel tak ucítí tlukot vašeho srdce a zaplaví ho vlna magické blaženosti. Tím, že spojíte srdce s jeho, mu potvrzujete ryzost svých citů i úmyslů.

5. zaklesnutí paží

Určitě se vám už někdy stalo, že jste na procházce s přítelem instinktivně zahákla ruku o jeho předloktí. Aniž jste si to přitom uvědomila, nadopovala jste svého hřebce megadávkou sebevědomí. Podvědomě jste mu totiž sdělila svou radost a pýchu nad skutečností, že jste jeho dívka. Když se vám navíc podaří sladit i rytmus kroků, bude váš milý skálopevně přesvědčen, že jste si navěky souzeni. Jako doklad mu postačí momentální dokonalé napojení.

Muži mají tuto variantu společné chůze mnohem raději než klasické držení se s vámi za ruce. Tento jednoduchý projev partnerství považují za příliš odtažitý, protože se při něm cítí, jako by vás drželi na vodítku, zatímco vy za nimi cupitáte. Jestliže si vás přítel právě odvádí k sobě domů a vy svou ruku zaháknete o jeho předloktí, během následujícího milování převezme kontrolu a vy si můžete jen užívat.

6. Uchopení kolem pasu

Jestliže při chůzi nebo při konverzaci s přáteli stočíte svou paži kolem partnerova pasu a zaklesnete ji o jeho bok, dotknete se velmi citlivých partií jeho těla. Pokud ještě nejste častou návštěvnicí jeho ložnice, zvolte raději jemné přivinutí za bedra. Při suverénním průniku do jeho intimního trojúhelníku byste ho totiž mohla nepříjemně zastrašit a o svou vysněnou milostnou permanentku do jeho lože tím přijít. Jedná-li se však o ostříleného stálého partnera, klidně mu paže kolem jeho boků co chvíli obtáčejte. Signál, který vysíláte, by se dal přeložit jako: Věřím tvým schopnostem a nikdy tě nezradím. Jestli právě hovoří se svými obchodními partnery na večírku, dodáte mu tak sebejistotu a výřečnost.

7. Masáž hlavy

Když vás zastihne lenivé nedělní ráno v posteli s vaším partnerem, využijte situace a vrhněte se na jeho kštici. A nemusíte být zrovna studovaná masérka, abyste svému drahému uštědřila slastný požitek. Na hlavě jsou tisíce nervových zakončení, jejichž stimulováním můžete zaplavit svého milého pohodovou náladou. Neverbální sdělení, které mu touto smyslnou masáží předáte, přitom vyzní zcela jednoznačně: Chci o tebe pečovat.

Klíč k úspěšné masáži je přitom velmi prostý. Nechte svého lva uvelebit se v jemu příjemné poloze a hlavu mu přitom nasměrujte do svého klína. Už samotná blízkost vašeho rozkroku ho lehce rozpálí. Potom jemně projíždějte svými dlaněmi jeho vlasovým porostem a krouživými pohyby obtančete celou partnerovu lebku. Pokud vás v závěru masáže začne jemně hladit po nohou, patrně už si to s vámi v duchu rozdává. Proto neváhejte a jemně ho naveďte na celkovou erotickou masáž. Tentokrát je ale na řadě on!

8. Tahání za ušní lalůček

Abyste ho dostala do nálady, nemusíte mít zrovna po ruce láhev šampaňského, romantickou hudbu a odvážné prádlo. Stačí jen něžně zatáhnout za jeho ušní lalůčky a spadne vám do klína sám. Ucho je extrémně citlivou oblastí lidského těla, v níž se soustředí ta nejjemnější nervová zakončení. Leckterému muži stačí lehké olíznutí ušního lalůčku k tomu, aby raketovou rychlostí explodoval bez jakékoliv další manuální stimulace.

A i když váš vyvolený není tímto rychlostřelcem, i sebelehčí zatáhnutí v inkriminované oblasti ho přivede na postelové myšlenky. Přitočte se k němu právě ve chvíli, kdy se chystá vyřizovat obchodní telefony. Abyste zamaskovala svou náhlou akci, polibte ho nejprve na tvář a pak nechte zabloudit ruce do krajiny ušní. Váš přítel s největší pravděpodobností vypne mobil a skočí po vás. Dejte ale pozor na příliš drsné dráždění, nebo dokonce štípání. To by totiž v partnerově apetytu mohlo vyvolat opačné následky. Místo vášnivého sexu dostane chuť se s vámi pořádně pohádat. Řiďte se proto jednoduchým pravidlem, které říká, že méně je leckdy více. Na odměnu nebudete muset čekat dlouho.

9. Citlivé doteky tváře

Možná máte už několik let stálého partnera a váš vztah tak trochu sklouzl do rutiny. Přesto můžete svou lásku znovu dostávat do kolen. Stačí k tomu jemné doteky na tvářích, rtech a obočí. Tento způsob vzájemných něžností je nejtypičtější na začátku vztahu, kdy si nemůžete pomoci a hladíte nového přítele hladově od hlavy k patě. Pokud tuto osvědčenou strategii oprášíte i po odeznění počáteční zamilovanosti, vyvoláte ve svém zajícovi stejně intenzivní pocity, jaké prožíval na vašich prvních schůzkách. Proto na nic nečekejte, bez jakéhokoliv vysvětlování mu citlivě promasírujte obličej a u toho ho nezapomeňte lehce líbat na tvář.

Zblázní se radostí. Navíc pocit, že je i po tolika milováních pro vás tak atraktivní, ho utvrdí v přesvědčení, že je postelový velmistr, a začne vymýšlet stále nové a nové strategie, jak dobýt vaši rozkoš. Na jemné doteky na tváři můžete navázat i hebkým hlazením ostatních částí těla. Lehce přejeďte jeho šíji bříšky svých prstů a klouzejte až k jeho bradavkám. Jejich drážděním mu dáte najevo, že máte chuť se milovat.

скачать dle 12.1
(hlasů: 0)
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY:

Sekce: Láska / Intimita
Jít rovnou na věc sice může být hodně vzrušující, pořádné

Sex je ve vztahu velmi důležitý, ale muži si užívají i pouhý pocit intimity.

Sekce: Láska / Intimita
 Varování: Následující konejšivé taktiky ho všech starostí zbaví a jeho

Sekce: Láska / Intimita
Na klasický sex není pokaždé nálada, nemluvě o tom, že nám v něm může bránit i bolestivá menstruace. Přesto chcete partnerovi udělat radost? Zkuste

Sekce: Láska
   Ráda byste slyšela vyznání lásky, ale zdá se, že si ho schovává na
KOMENTÁŘE K ČLÁNKU:

SEX A VZTAHY:

4 rozdíly mezi normálním sexem a pornem!
4 rozdíly mezi normálním sexem a pornem!
22.10.19 | Láska / Intimita / Rodinná
  4 věci z porna, které nejsou tak běžné, jak by se mohlo zdát.  
Jsou frigidní, nebo to partner neumí?
Jsou frigidní, nebo to partner neumí?
22.10.19 | Láska / Intimita / Rodinná
  Frigidita je samozřejmě reálný problém, ale je těžké odhadnout, jestli je nechuť k sexu způsobena opravdu touto dysfunkcí, nebo
Orgasmus na několik způsobů: Znáte všechny?
Orgasmus na několik způsobů: Znáte všechny?
22.10.19 | Láska / Intimita
  Nic vás neuvolní tak, jako přicházející rozkoš, která doznívá a rezonuje celým tělem. Myslíte si, že orgasmus je jenom jeden?
Pane, pojďte se seznámit…
Pane, pojďte se seznámit…
22.10.19 | Láska
  Jak jsem slíbila, vyzkoušela jsem se seznámit přes seznamovací agenturu a přiznávám se, že jsem v rozpacích. Nevím, jak se s

Počasí:

Počasí Praha 1 - Slunečno.cz

POPULÁRNÍ:

Co se bude nosit letošní podzim? Beauty trendy z přehlídkových mol podzim/zima 2016
Co se bude nosit letošní podzim? Beauty trendy z přehlídkových mol podzim/zima 2016
28.10.16 | Krása / Kosmetika
Už víš, v čem letos na podzim zazáříš? Nemluvíme teď o dokonalém kabátu
Jak udělat domeček pro panenky z papíru
Jak udělat domeček pro panenky z papíru   Tvorba domečku pro panenky papíru není nijak složité. Barn, dvoubarevná a světle zelené domy jsou zdarma a mohou být
Líčení podle barvy očí: Víte, co vám sluší?
Líčení podle barvy očí: Víte, co vám sluší?   Nemusíte je líčit vůbec nebo klidně použít jen řasenku, ale pokud chcete oči trochu zvýraznit a podtrhnout, je dobré vědět,
Desatero o žloutence
Desatero o žloutence
17.03.17 | Zdraví
     Deset důležitých otázek a odpovědí o infekční hepatitidě typu A a B.
Bikram jóga
Bikram jóga
26.08.17 | Zdraví / Fitness
  Bikram jóga se cvičí ve speciálních devadesátiminutových lekcích, které se skládají z 26 poloh a dvou dýchacích cvičení.
Vrchol extravagance: Černé svatební šaty. Jdete do toho?
Vrchol extravagance: Černé svatební šaty. Jdete do toho?   Svatební šaty jako z pohádky? To je sen každé nevěsty! Ale musí být nutně bílé či smetanové? Někteří módní návrháři jsou toho
Copyright © 2014 Ženské řády.Cz | Design by ALEX- Ženské řády