KRÁSA:

13.11.19 | Krása / Péče o tělo
Celulitida – nevzhledné ďolíčky na stehnech a zadečku trápí ženy mladé
12.11.19 | Krása / Péče o tělo
Pomalu se otepluje a my s chutí vytahujeme ze skříní své jarní kostýmky, sukně
12.11.19 | Krása
Všichni ho vychvalují až do nebe. Na internetu snad nenajdeš jedinou negativní
11.11.19 | Krása
  Známe to každá. Opakované řinčení budíku, vyděšený pohled do zrcadla a
09.11.19 | Krása / Péče o tělo
Chcete úžasné nohy? Vypijte si nejdříve turka! Právě kávová sedlina je totiž

Jak dlouho vydrží chlapi při sexu podle znamení zvěrokruhu?

16.09.19 | Sekce: Láska / Intimita |

 

Chcete vědět, zda vás s klukem čeká v posteli hodinový uragán, nebo jen desetivteřinové představení? Začněte se řídit horoskopem!

Sexuální horoskop dokáže člověku poradit v mnoha věcech. Díky zvěrokruhu se dozvíte, které znamení nejlépe líbá, jak ho uspokojit v orálním sexu, nebo s kým si prostě nejvíce užijete. Pokud by vám to ovšem nestačilo, tentokrát tu máme jeden horoskop speciálně pro dámy. V něm podle znamení zvěrokruhu snadno zjistíte, s jakým partnerem si v posteli užijete dlouhé hodiny, a které bude naopak za pár vteřin hotovo. A asi každá žena potvrdí, že fakt, za jak dlouho se muž udělá, je v posteli opravdu hodně důležitý.

Beran – Tady je to vážně úplná rychlovka. Žena totiž mnohdy ani nestačí zavřít oči a Beran už je hotov. U něj na dlouhý maratón opravdu dopředu zapomeňte. Spíše se připravte na několikavteřinový sprint, který si logicky moc neužijete.

Býk – Mají rádi velmi něžný a pomalý sex. A podle toho také vypadá jejich výdrž. Býci se v extrémních případech dokáží milovat i celé hodiny. Problém je, že vzhledem k tempu při tom partnerka myslí v duchu na koupi nového oblečení, nebo jestli nenechala zapnutý sporák.

Blíženci – Tady záleží na faktu, jak dlouhý čas uběhl od jejich posledního sexu. Pokud měli orgasmus naposledy před měsícem, očekávejte velmi rychlou jízdu. V případě, že si užívají téměř každý den, připravte se klidně i na více než půlhodinu toho největšího vzrušení.

Rak – Rádi si při sexu hrají a důležitá je pro ně i předehra. Vůbec to ovšem neznamená, že by kvůli kvalitnímu orálu pak vydrželi méně při samotné akci. Naopak, spíše je to nabudí a hledají všemožné způsoby, aby byl orgasmus silnější a vášnivější.

Lev – U Lva záleží na protějšku. Pokud spí s někým, na kom mu opravdu záleží, či ho doopravdy miluje, dokáže vydržet klidně i hodinu v kuse. A za chvíli bude chtít znovu. Své lásky se totiž nedokáže nabažit. Pokud se ovšem jedná jen o rychlovku na jednu noc, je hotov během pár minut a jde pak hned spát.

Panna – Užívají si předehru, možná až příliš. Rády se jí věnují i několik desítek minut. Problém je, že se buď udělají už při ní, nebo na ní pořád myslí i při samotném sexu. Vyvrcholení tak přijde velmi brzy.

Váhy – Pro ně je nejdůležitější orgasmus a vzrušení jejich partnerky. Snaží se ji nejlépe uspokojit, věnují jí všechnu svou pozornost a na sebe vůbec nedbají. Někdy Váhy dokonce zapomenou, že by měly myslet i na svůj orgasmus. Vydrží proto opravdu dlouho, jejich vyvrcholení je totiž až na druhém místě.

Štír – Záleží na tom, jak moc je nadržený a vzrušený. Pokud to opravdu strašně chce a nejraději by z vás serval šaty i s podprsenkou, nejspíš bude hotový hodně rychle. V případě menšího zájmu se připravte na desítky minut sexu. Teď je jen otázka, jestli je to v tomto případě výhra.

Střelec – Dokáže se velmi rychle a snadno vzrušit. A stejně rychle také “explodovat“. A nemusí vlastně ani dojít k samotnému aktu.

Kozoroh – Stejně jako Váhy si dává záležet na tom, aby se partnerka udělala dříve. Rozhodně ale nevydrží čekat tak dlouho. Jo, a v zimě vydrží při sexu podstatně déle, než v létě.

Vodnář – Znamení, které při správně konstelaci vzrušení, momentu a partnerky vydrží klidně i přes hodinu. Předehrou stráví v pohodě i 20 minut a poté si dá s chutí dvojnásobek tolik času při milování.

Ryby – Rády si dávají na čas a vychutnávají si milování v každém momentu. Se svou partnerkou hledají tu nejlepší možnou souhru. Pokud jsou s ní Ryby dokonale sladěné, o to bude silnější následný orgasmus. Žena si na něj však naštěstí chvilku počká.

скачать dle 12.1
(hlasů: 0)
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY:

Sekce: Láska / Intimita
Čemu byste se měli během sexuálních hrátek u holky vždycky vyvarovat? S tím vám může poradit (jak jinak) horoskop!

Sekce: Láska / Intimita
Chcete vědět, kdo má nejšikovnější jazýček a dokáže vás tam dole přenést do sedmého

Sekce: Láska
Která znamení chtějí co nejvíce sex a udělají vždy první krok?

Sekce: Láska / Intimita
Nevíte, jakou prasečinku zkusit se svým partnerem v posteli? Horoskop vám napoví víc, než byste tušili.

Sekce: Láska / Intimita
Díky horoskopu a astrologii se dá zjistit mnoho zajímavých věcí. Velmi zajímavých věcí.
KOMENTÁŘE K ČLÁNKU:

SEX A VZTAHY:

Tyhle 3 chyby dělá na seznamce každá žena.
Tyhle 3 chyby dělá na seznamce každá žena.
13.11.19 | Láska / Intimita
Seznamky umí být docela zrádné, když tam chcete vážně najít tu pravou lásku. Jsou věci, kterými se můžete úplně znemožnit.  
Podle nosa poznáš kosa? Ve skutečnosti je to mýtus
Podle nosa poznáš kosa? Ve skutečnosti je to mýtus
13.11.19 | Láska / Intimita
Nikdo vlastně neví, kdo a jak vymyslel lidovou pověru, že podle nosa poznáš kosa. Tedy že podle tvaru a velikosti nosu lze
Když muž odmítá rozvod
Když muž odmítá rozvod
13.11.19 | Láska / Rodinná
   Rozvod je sám o sobě natolik nepříjemnou záležitostí, že dospějeme-li již k rozhodnutí, že chceme náš vztah ukončit radikálním
Po čem muži v posteli touží?
Po čem muži v posteli touží?
13.11.19 | Láska / Intimita
Přemýšlíte, jak dostat toho fešáka odvedle? Máte zálusk na zadaného kolegu? Chcete oživit skomírající sex ve vztahu? Zjistili

Počasí:

Počasí Praha 1 - Slunečno.cz

POPULÁRNÍ:

Co se bude nosit letošní podzim? Beauty trendy z přehlídkových mol podzim/zima 2016
Co se bude nosit letošní podzim? Beauty trendy z přehlídkových mol podzim/zima 2016
28.10.16 | Krása / Kosmetika
Už víš, v čem letos na podzim zazáříš? Nemluvíme teď o dokonalém kabátu
Jak udělat domeček pro panenky z papíru
Jak udělat domeček pro panenky z papíru   Tvorba domečku pro panenky papíru není nijak složité. Barn, dvoubarevná a světle zelené domy jsou zdarma a mohou být
Líčení podle barvy očí: Víte, co vám sluší?
Líčení podle barvy očí: Víte, co vám sluší?   Nemusíte je líčit vůbec nebo klidně použít jen řasenku, ale pokud chcete oči trochu zvýraznit a podtrhnout, je dobré vědět,
Desatero o žloutence
Desatero o žloutence
17.03.17 | Zdraví
     Deset důležitých otázek a odpovědí o infekční hepatitidě typu A a B.
Bikram jóga
Bikram jóga
26.08.17 | Zdraví / Fitness
  Bikram jóga se cvičí ve speciálních devadesátiminutových lekcích, které se skládají z 26 poloh a dvou dýchacích cvičení.
Vrchol extravagance: Černé svatební šaty. Jdete do toho?
Vrchol extravagance: Černé svatební šaty. Jdete do toho?   Svatební šaty jako z pohádky? To je sen každé nevěsty! Ale musí být nutně bílé či smetanové? Někteří módní návrháři jsou toho
Copyright © 2014 Ženské řády.Cz | Design by ALEX- Ženské řády