KRÁSA:

 Netradiční až šokující tipy na to, jak být krásnější, si ženy vyměňují
Povislá horní víčka jsou problémem žen i mužů. Kromě toho, že je vnímáme jako
15.10.19 | Krása / Kosmetika
   Stav naší pokožky, a zejména pak pleti, vypovídá o stavu našich vnitřních
11.10.19 | Krása / Péče o vlasy
   Dokonalé vlasy – to je sen každé z nás, ale realita bývá bohužel jiná.
10.10.19 | Krása / Péče o vlasy
  Krásný šperk se stává naší součástí, a tak není divu, že se nám ho vůbec

Co je přičinou erektilní dysfunkce?

05.01.19 | Sekce: Láska / Intimita / Rodinná |

 

Podle nové studie může být genetická abnormalita rizikovým faktorem pro erektilní dysfunkce. Tento výzkum by mohl vědcům pomoci s vytvořením nové genetické báze léčby erektilní dysfunkce.

Erektilní dysfunkce je pro muže velmi běžná otázka.

Vědci se domnívají, že variace v blízkosti genů SIM1 nevysvětluje, proč někteří muži mají takový stav.

Pokud jste někdy zažili erektilní dysfunkci, určitě nejste sám. Ve skutečnosti je 15-30 milionů Američanů ovlivněno tímto problémem.

Existuje mnoho možných vysvětlení pro erektilní dysfunkci, včetně léků na tlak v krvi, váhy těla a stresu. Nyní studie zveřejněná tento týden v PNAS našla další důvod, proč někteří muži trpí takovým stavem. Může za to specifická variace DNA.

Vědci ze společnosti zdravotního pojištění a zdravotní péče Kaiser Permanente zkoumali geny téměř 37 000 Američanů, kteří pro tuto studii dobrovolně poskytli své lékařské záznamy. Muži absolvovali sexuální testy v oblasti zdraví a tým vědců se podíval na to, zda účastníkům byla diagnostikována erektilní dysfunkce, nebo byli léčeni.

Vědci zjistili, že lidé s variací na svém šestém chromozómu nalezeném v blízkosti genu SIM1, měli o 26 procent vyšší riziko vzniku erektilní dysfunkce. Vědci vyloučili jiné známé rizikové faktory, jako je nadměrná tělesná hmotnost.

Ačkoli se vědci již dlouho domnívali, že erektilní dysfunkce může být částečně způsobena genetikou, tato studie přesně vymezuje místo nebo centrum, které může způsobit potíže. Genetická varianta se nachází v blízkosti genu SIM1, který pomáhá v regulaci tělesné váhy a erekce. Tyto nové znalosti mohou pomoci vědcům s vyvinutím lepšího ošetření erektilní dysfunkce, které se zaměřuje na genetiku.

„Identifikujeme toto místo SIM1 jako rizikový faktor pro erektilní dysfunkci, protože poskytuje dlouholetý nejvyhledávanější důkaz, že existuje genetická složka k nemoci," uvádí vedoucí autor studie Eric Jorgenson, PhD v Kaiser Permanente Northern California's Division of Research ve svém prohlášení. „Identifikace prvního genetického rizikového faktoru pro erektilní dysfunkci je vzrušující objev, protože to otevírá dveře pro hledání nových terapií podle genetických bází.

Jorgenson vysvětlil MensHealth.com, že zhruba 50 procent mužů nereaguje na aktuální léky proti erektilní dysfunkci. Pokud lidé mají erektilní dysfunkci kvůli nízké hladině testosteronu, nemusí například viagra fungovat, informovalo BBC. Někteří muži si nechtějí vzít léky kvůli vedlejším účinkům, jako je silná bolest hlavy. Alternativní genetická léčba by mohla výrazně zlepšit životy milionů lidí.

V současné době muži s erektilní dysfunkcí musí zvážit přijetí zdravějších návyků, protože nadměrná tělesná hmotnost, kouření a pití alkoholu mohou tento stav zhoršit. A pamatujte si, že před zakoupením léků je lepší se poradit se svým lékařem.

скачать dle 12.1
(hlasů: 0)
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY:

Sekce: Láska / Intimita
  Sex se někdy zdá být docela stereotypní a udělat ho jiným může být docela komplikované.

   Erekci většina mužů spojuje se svou mužnou silou a hrdostí, pokud se v této oblasti vyskytne nějaký problém, berou ho jako své selhání. Děsí je,

Sekce: Láska / Intimita
Nedostatečný sexuální život může vést nejen k nepříjemné atmosféře doma, ale

Sekce: Láska / Intimita
Že filmy pro dospělé boří manželství, protože kvůli nim mají muži problémy s erekcí? To je prý

Sekce: Láska / Rodinná
 Už delší dobu ve vás sílí pocit, že se s vaším stárnoucím partnerem něco
KOMENTÁŘE K ČLÁNKU:

SEX A VZTAHY:

4 rozdíly mezi normálním sexem a pornem!
4 rozdíly mezi normálním sexem a pornem!
22.10.19 | Láska / Intimita / Rodinná
  4 věci z porna, které nejsou tak běžné, jak by se mohlo zdát.  
Jsou frigidní, nebo to partner neumí?
Jsou frigidní, nebo to partner neumí?
22.10.19 | Láska / Intimita / Rodinná
  Frigidita je samozřejmě reálný problém, ale je těžké odhadnout, jestli je nechuť k sexu způsobena opravdu touto dysfunkcí, nebo
Orgasmus na několik způsobů: Znáte všechny?
Orgasmus na několik způsobů: Znáte všechny?
22.10.19 | Láska / Intimita
  Nic vás neuvolní tak, jako přicházející rozkoš, která doznívá a rezonuje celým tělem. Myslíte si, že orgasmus je jenom jeden?
Pane, pojďte se seznámit…
Pane, pojďte se seznámit…
22.10.19 | Láska
  Jak jsem slíbila, vyzkoušela jsem se seznámit přes seznamovací agenturu a přiznávám se, že jsem v rozpacích. Nevím, jak se s

Počasí:

Počasí Praha 1 - Slunečno.cz

POPULÁRNÍ:

Co se bude nosit letošní podzim? Beauty trendy z přehlídkových mol podzim/zima 2016
Co se bude nosit letošní podzim? Beauty trendy z přehlídkových mol podzim/zima 2016
28.10.16 | Krása / Kosmetika
Už víš, v čem letos na podzim zazáříš? Nemluvíme teď o dokonalém kabátu
Jak udělat domeček pro panenky z papíru
Jak udělat domeček pro panenky z papíru   Tvorba domečku pro panenky papíru není nijak složité. Barn, dvoubarevná a světle zelené domy jsou zdarma a mohou být
Líčení podle barvy očí: Víte, co vám sluší?
Líčení podle barvy očí: Víte, co vám sluší?   Nemusíte je líčit vůbec nebo klidně použít jen řasenku, ale pokud chcete oči trochu zvýraznit a podtrhnout, je dobré vědět,
Desatero o žloutence
Desatero o žloutence
17.03.17 | Zdraví
     Deset důležitých otázek a odpovědí o infekční hepatitidě typu A a B.
Bikram jóga
Bikram jóga
26.08.17 | Zdraví / Fitness
  Bikram jóga se cvičí ve speciálních devadesátiminutových lekcích, které se skládají z 26 poloh a dvou dýchacích cvičení.
Vrchol extravagance: Černé svatební šaty. Jdete do toho?
Vrchol extravagance: Černé svatební šaty. Jdete do toho?   Svatební šaty jako z pohádky? To je sen každé nevěsty! Ale musí být nutně bílé či smetanové? Někteří módní návrháři jsou toho
Copyright © 2014 Ženské řády.Cz | Design by ALEX- Ženské řády