KRÁSA:

03.07.20 | Krása / Péče o tělo
Že s bradavicí si dokáže poradit jen tekutý dusík? Ale kdepak! Jsou i jiné
03.07.20 | Krása / Péče o tělo
Většina lidí, kteří začnou posilovat, se nejdříve zaměří na břicho. Jenže
Mít zdravé a hezké zuby je dobrá vizitka každého. Je důležité chodit pravidelně
01.07.20 | Krása / Péče o vlasy
Málokterá dlouhovláska si nechává na své lokny ráda sáhnout. Pokušení nechat je
30.06.20 | Krása
Jak docílit sametově hebké pokožky? Jak dodat vlasům větší lesk? Či jak

50 odstínů ženského přirození.

14.01.19 | Sekce: Láska / Intimita / Rodinná |

Pokud to ještě nevíte, každé ženské přirození vypadá úplně jinak. Liší se velikostí, tvarem i barvou, a mnohé ženy nejsou se svými tvary spokojené. Tak jak by to mělo vypadat?

Mnoho žen se obává, že jejich genitálie nevypadají „normálně“. Totéž i vám může blesknout hlavou, když potkáte nějakou, která má pysky jako sloní uši. Ve skutečnosti však neexistuje žádný normál. „Normální“ je to, co se vám líbí, s čím jste spokojeni a díky čemu uspokojeni. Jestli „to“ má o pár milimetrů víc nebo méně, není důležité. Ostatně, tohle spektrum zážitků může být doopravdy široké, takže se hned nelekněte.
Co žena, to originál

Velké stydké pysky a malé stydké pysky se pyšní různými variacemi i kombinacemi. Konkrétně u malých pysků se dost často objevují nejrozličnější díla matky přírody. Pokud je jeden vnitřní okraj delší, tlustší nebo větší než ten druhý, jedná se o asymetrii.

Co se týče formy „vnitřních rtů“, tak u nich není výjimečné, že jsou dlouhé a visící, někdy dokonce i vyčnívají mimo spodní prádlo. Už jste na něco takového narazili? Prý se to dobře cumlá… A jaká že je průměrná délka a šířka pysků? To, co se ví, vyplývá ze dvou malých studií, z nichž jedna byla provedena v roce 2005, ta druhá v roce 2014. Výsledky jsou přitom následující.
Pohlaď a polib. Ale kde?

Na základně rozsahu pozorovaných měření může být pravý nebo levý velký pysk dlouhý až 12 centimetrů, levý nebo pravý malý pysk obvykle bývá o dva, tři centimetry kratší. Přihlédněte však k faktu, že tyto hodnoty jsou pouze orientační a rozhodně nepředstavují standard. Setkat se tak lze s čímkoli. Důležitější je možná informace, jak na vás ta která štěrbinka zapůsobí, a co s ní hodláte dělat. Proto nejspíš potřebujete vědět, že podle sexuologů konkrétně malé stydké pysky patří vedle klitorisu k nejcitlivějším ženským strukturám!
Dokonalejší než chameleon

Český sexuolog a gynekolog Zlatko Pastor říká, že právě na nich se vzrušení projevuje velmi zřetelně. Ve fázi plató se tyhle neposedy zvětší minimálně na dvojnásobek a často vystupují. Jejich barva se přitom při sexuální aktivitě mění od jasně červené po tmavě vínovou.

Po orgasmu, tedy v době uvolnění, se zhruba do patnácti minut tmavě červená promění zpátky na původní růžovou. Zkuste si někdy tohoto barevného ohňostroje všimnout, je to docela zajímavé. Mimochodem, je obvyklé, že obě sady pysků jsou tmavší než okolní kůže. Ženský klín, to ale nejsou jenom stydké pysky.
Poklekni a promluv k věci

Možná, že si potrpíte spíš na prozkoumávání samotné pochvy. O ní se dá říct nejedna báječná věc, nicméně tahle je asi nejzásadnější. Při sexuálním vzrušení se vagina prodlouží a její dvě vnitřní třetiny se rozšíří. Pak je tu klitoris, z kterého vidíme jen jednu část, žalud poštěváčku, který je překrytý předkožkou. Tenhle žalud je zásobován nervovými vlákny více než penis, a proto je na dotykové podněty citlivější.

Rozdíly ve struktuře a velikosti klitorisu jsou přitom opět značné. Průměrná velikost žaludu klitorisu se pohybuje mezi třemi až pěti milimetry v příčném i podélném řezu. Velikost celého „těla“ je zhruba 25 milimetrů. Zase ale platí, že vše je individuální, takže za svůj život stejně nepotkáte dvě ženy, které by klín měly jako přes kopírák.

скачать dle 12.1
(hlasů: 0)
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY:

Sekce: Láska / Intimita
Připadá vám někdy milování příliš dlouhé nebo prostě cítíte, že to dnes nepůjde, a

Psychiatři odmítají uznávat posedlost sexem jako formu závislosti. Ačkoli se o ní často píše,

  Prsa nejsou jen různých tvarů a velikostí. Pokud jste dosud žili v tom, že o nich víte úplně všechno, pak

  Každý člověk je jiný v mnoha oblastech života, včetně toho sexuálního. To, co jednoho během

Sekce: Láska / Intimita
Je větší skutečně lepší? A škodí mu vibrátory? Pravda o klitorisu je ještě
KOMENTÁŘE K ČLÁNKU:

SEX A VZTAHY:

Naučte se mít z milování větší prožitek
Naučte se mít z milování větší prožitek
03.07.20 | Láska / Intimita / Rodinná
  Přemýšleli jste někdy o tom, že vyzkoušíte s partnerem tantrický sex? Nebo je to pro vás něco tak nedosažitelného, že vás to
Pánové, čím svou holku zaručeně rozpálíte?
Pánové, čím svou holku zaručeně rozpálíte?
03.07.20 | Láska / Intimita / Rodinná
  Sex je náš, dělá dobře mně i tobě…
Pravidelný a častý sex prodlužuje život!
Pravidelný a častý sex prodlužuje život!
03.07.20 | Láska / Intimita
   Sex je více než "pouhým" fyzickým potěšením a kratochvílí. A je také důležitější než jen pro plození dětí, ačkoli je to jeho
Pravidla flirtování aneb Kam až můžete zajít, abyste se nedostala do průšvihu
Pravidla flirtování aneb Kam až můžete zajít, abyste se nedostala do průšvihu
03.07.20 | Láska
   Narovnáte se, vypnete prsa a pohodíte vlasy. Přidáte lehký úsměv a věnujete mu dlouhý pohled do očí... A právě v tento moment

Počasí:

Počasí Praha 1 - Slunečno.cz

POPULÁRNÍ:

Co se bude nosit letošní podzim? Beauty trendy z přehlídkových mol podzim/zima 2016
Co se bude nosit letošní podzim? Beauty trendy z přehlídkových mol podzim/zima 2016
28.10.16 | Krása / Kosmetika
Už víš, v čem letos na podzim zazáříš? Nemluvíme teď o dokonalém kabátu
Jak udělat domeček pro panenky z papíru
Jak udělat domeček pro panenky z papíru   Tvorba domečku pro panenky papíru není nijak složité. Barn, dvoubarevná a světle zelené domy jsou zdarma a mohou být
Líčení podle barvy očí: Víte, co vám sluší?
Líčení podle barvy očí: Víte, co vám sluší?   Nemusíte je líčit vůbec nebo klidně použít jen řasenku, ale pokud chcete oči trochu zvýraznit a podtrhnout, je dobré vědět,
Desatero o žloutence
Desatero o žloutence
17.03.17 | Zdraví
     Deset důležitých otázek a odpovědí o infekční hepatitidě typu A a B.
Vrchol extravagance: Černé svatební šaty. Jdete do toho?
Vrchol extravagance: Černé svatební šaty. Jdete do toho?   Svatební šaty jako z pohádky? To je sen každé nevěsty! Ale musí být nutně bílé či smetanové? Někteří módní návrháři jsou toho
Bikram jóga
Bikram jóga
26.08.17 | Zdraví / Fitness
  Bikram jóga se cvičí ve speciálních devadesátiminutových lekcích, které se skládají z 26 poloh a dvou dýchacích cvičení.
Copyright © 2014 Ženské řády.Cz | Design by ALEX- Ženské řády