KRÁSA:

 Netradiční až šokující tipy na to, jak být krásnější, si ženy vyměňují
Povislá horní víčka jsou problémem žen i mužů. Kromě toho, že je vnímáme jako
15.10.19 | Krása / Kosmetika
   Stav naší pokožky, a zejména pak pleti, vypovídá o stavu našich vnitřních
11.10.19 | Krása / Péče o vlasy
   Dokonalé vlasy – to je sen každé z nás, ale realita bývá bohužel jiná.
10.10.19 | Krása / Péče o vlasy
  Krásný šperk se stává naší součástí, a tak není divu, že se nám ho vůbec

Kdy je nutné si sex zakázat?

05.09.19 | Sekce: Láska / Intimita / Rodinná |

Rozkoš, vášeň, chemie, hormony, zážitky. To vše přináší intimní kontakt, který patří mezi základní lidské potřeby. Zatímco se traduje, že milování poskytuje určité zdravotní benefity, existuje situace, kdy je naopak nutné držet se od něj dál. V jakých chvílích byste si měli nechat zajít chuť?

Sexualita představuje mnohorozměrný komplex sahající od pocitu, který ve vás vyvolá dotek prstů či pohlazení vlasů milované bytosti přes zvuk hlasu, až po způsob, kterým vás vždy dokáže rozesmát. Suma sumárum, sex je činnost příjemná, povznášející, nádherná – obzvlášť pokud je provozován s člověkem, ke kterému chováte hluboké city. Občas se ale v této oblasti může něco pokazit. Pak je vhodné si sex rovnou zakázat. Kdy, proč a na jak dlouho?
Jsou v tom mladí i staří

Trpí váš partner problémy s erekcí? Pak mu výčitky rozhodně nepomohou. Ani sexuální nátlak. „Výskyt erektilních dysfunkcí pozorujeme především v mladém věku při zahajování pohlavního života nebo u mužů po padesátce. Zatímco příčiny poruchy erekce u mladých mužů jsou mnohem častěji psychogenní, u mužů vyššího věku jsou příčinami těchto potíží především cévní problémy nebo problémy neurologického charakteru,“ popisuje sexuolog Petr Weiss s tím, že statisticky těmito neduhy trpí až 70 procent mužů mezi šedesátým a sedmdesátým rokem.

Potíže se přitom vyskytují především u pacientů s kardiologickými nálezy nebo s cukrovkou. Příčina je především v poruchách krevního zásobování topořivých těles penisu, způsobených ztrátou pružnosti nebo zúžením cév v pánevní oblasti. A tady už se to týká i sexu.

Když úřaduje nervozita a tlak

„U mladých mužů psychické příčiny problémů spočívají především v úzkosti před stykem, v zaměření na výkon a ve strachu před možným selháním. Právě upínání se k nutnosti soulože u těchto mužů obvykle způsobuje nový nezdar, který pouze dál zvýší jejich obavy před dalším opakováním styku, a bludný kruh je tímto uzavřen. Řešením je důraz na nekoitální aktivity a zákaz pokusů o soulož,“ objasňuje Petr Weiss, jeden z předních českých odborníků, který poukazuje na to, že muži, kteří se přesvědčí, že erekci mít nemusí, získají zpátky ztracenou sebejistotu a většinou jsou pak schopni normálních koitálních partnerských aktivit. Chce to však hlavně trpělivost a žádné naléhání na milování.
Místo sexu procházky i večeře

Paul Joannides, sexuální guru a odborník na sexuální výchovu americké mládeže říká, že mnohým mužům trvá pár týdnů nebo i měsíců, než se dostanou do správné kondice. „Snaha všechno uspěchat je pošetilá a krátkozraká, pokud je váš vztah opravdu pevný a založený na vzájemných sympatiích. Opravdové nebezpečí se totiž neskrývá v potížích s erekcí, ale v tom, jaké závěry z ní vyvozujete – momentálně drobná závada může přerůst v dlouhodobý problém, když v muži vyvolá pocit méněcennosti a když žena pokládá ztopořený úd za jediné potvrzení své atraktivity,“ apeluje sexuální guru, který je taktéž pro dočasné přerušení sexuálních aktivit.

„Radši si zajděte na romantickou večeři ve dvou či do kina, prostě si zopakujte všechny ty věci, které jste dělali, když jste spolu začínali chodit. A dejte tomu měsíc, dva,“ dodává Paul Joannides. Rozhodně je ale nejdůležitější zjistit, jestli je za problémem se stávkujícím penisem psychika, nebo tělo. Při přetrvávajících problémech se proto určitě vydejte k lékaři, není se za co stydět a hlavně, problém lze často odstranit.

скачать dle 12.1
(hlasů: 0)
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY:

  Potíže v intimním životě čas od času zažívá snad každý. Každý se s nimi vyrovnává po

Sekce: Láska / Intimita
Muži mívají k sexu pozitivní přístup. Myslí na něj často, a pokud to jen trochu jde,

  Že milování a přibývající léta nejdou dohromady? Co vás nemá!

Sekce: Láska / Intimita
Muži mají podle výsledků nového britského výzkumu zkreslenou představu o tom, kolikrát za měsíc

Poruchy erekce se obává téměř každý muž a představa selhání v milostném životě je pro většinu
KOMENTÁŘE K ČLÁNKU:

SEX A VZTAHY:

4 rozdíly mezi normálním sexem a pornem!
4 rozdíly mezi normálním sexem a pornem!
22.10.19 | Láska / Intimita / Rodinná
  4 věci z porna, které nejsou tak běžné, jak by se mohlo zdát.  
Jsou frigidní, nebo to partner neumí?
Jsou frigidní, nebo to partner neumí?
22.10.19 | Láska / Intimita / Rodinná
  Frigidita je samozřejmě reálný problém, ale je těžké odhadnout, jestli je nechuť k sexu způsobena opravdu touto dysfunkcí, nebo
Orgasmus na několik způsobů: Znáte všechny?
Orgasmus na několik způsobů: Znáte všechny?
22.10.19 | Láska / Intimita
  Nic vás neuvolní tak, jako přicházející rozkoš, která doznívá a rezonuje celým tělem. Myslíte si, že orgasmus je jenom jeden?
Pane, pojďte se seznámit…
Pane, pojďte se seznámit…
22.10.19 | Láska
  Jak jsem slíbila, vyzkoušela jsem se seznámit přes seznamovací agenturu a přiznávám se, že jsem v rozpacích. Nevím, jak se s

Počasí:

Počasí Praha 1 - Slunečno.cz

POPULÁRNÍ:

Co se bude nosit letošní podzim? Beauty trendy z přehlídkových mol podzim/zima 2016
Co se bude nosit letošní podzim? Beauty trendy z přehlídkových mol podzim/zima 2016
28.10.16 | Krása / Kosmetika
Už víš, v čem letos na podzim zazáříš? Nemluvíme teď o dokonalém kabátu
Jak udělat domeček pro panenky z papíru
Jak udělat domeček pro panenky z papíru   Tvorba domečku pro panenky papíru není nijak složité. Barn, dvoubarevná a světle zelené domy jsou zdarma a mohou být
Líčení podle barvy očí: Víte, co vám sluší?
Líčení podle barvy očí: Víte, co vám sluší?   Nemusíte je líčit vůbec nebo klidně použít jen řasenku, ale pokud chcete oči trochu zvýraznit a podtrhnout, je dobré vědět,
Desatero o žloutence
Desatero o žloutence
17.03.17 | Zdraví
     Deset důležitých otázek a odpovědí o infekční hepatitidě typu A a B.
Bikram jóga
Bikram jóga
26.08.17 | Zdraví / Fitness
  Bikram jóga se cvičí ve speciálních devadesátiminutových lekcích, které se skládají z 26 poloh a dvou dýchacích cvičení.
Vrchol extravagance: Černé svatební šaty. Jdete do toho?
Vrchol extravagance: Černé svatební šaty. Jdete do toho?   Svatební šaty jako z pohádky? To je sen každé nevěsty! Ale musí být nutně bílé či smetanové? Někteří módní návrháři jsou toho
Copyright © 2014 Ženské řády.Cz | Design by ALEX- Ženské řády