KRÁSA:

10.12.19 | Krása / Péče o vlasy
  Trápí vás mdlé, suché vlasy, které postrádají lesk a vitalitu? Přečtěte si o
09.12.19 | Krása / Péče o tělo
  Holení žiletkou může být energeticky i časově namáhavá práce. A co teprve
09.12.19 | Krása / Péče o tělo
Trápí vás pomerančová kůže, která se bez vašeho souhlasu „zabydlela“ na vašich
Pokud se chcete dopracovat ke krásné pleti, měla byste dodržovat pár pravidel.
08.12.19 | Krása / Péče o vlasy
Kajenský pepř proti vypadávání vlasů, vodka pro extra lesk, nebo koupací čepice

Normální sex trvá pět minut a čtyřiadvacet vteřin

13.02.19 | Sekce: Láska / Intimita |

Nároky na sex jsou u každého člověka jiné. Jestli v něčem neexistuje norma a průměr, pak je to právě lidská sexualita. Ta je totiž tak pestrá a různorodá, že je téměř zázrak, když se potkají dva, co to chtějí stejně. A stejně dlouho. Vědci z Austrálie ale tvrdí, že i v sexu existují jisté normy. Třeba v průměrné délce soulože. Ta trvá pět minut a čtyřiadvacet vteřin.

Je to prý ideální délka k uspokojení obou partnerů s maximálním prožitkem a minimální únavou.

„Pokud nejste vědec, možná se někdy zeptáte sami sebe, opření o polštář po neuspokojivě krátké souloži, jak dlouho má trvat normální sex? Samozřejmě na sexu je mnohem víc než jen zasunutí penisu do vagíny a ejakulace, ale jiné věci se vědecky dají zkoumat těžko,“ tvrdí doktor Brendan Zietsch z University of Queensland.

Z jeho výzkumu vyplývá, že soulož může trvat třeba jen třicet vteřin, ale také čtyřiačtyřicet minut. To jsou dva extrémy, které nejsou nijak běžné. Většina lidí spadá do průměrných pěti minut a čtyřiadvaceti vteřin.

„Překvapením mého výzkumu ale je, že čím starší jsou lidé, tím mají kratší sex, což je v rozporu se vším, co jsme o sexu věděli,“ tvrdí Zietsch.

Platí také, že čím obéznější je muž, tím déle mu trvá dosažení orgasmu. To je zřejmě způsobeno nadbytkem estrogenu, který produkuje právě tuková tkáň.
Na minutách nezáleží

Ať už si užíváte milování oněch necelých 6 minut nebo o něco déle, pravdou zůstává, že byste se mu měli oddávat co nejčastěji. Však to doporučují i slovutní vědci!

Sex je prostě zdravý. A pokud si ho člověk dopřává víc než jednou týdně, je ještě zdravější. U mužů má navíc výrazně ochranné účinky s ohledem na prevenci rakoviny a chorob srdce. U obou pohlaví vyhlazuje vrásky a čtyři soulože týdně během života zpomalí stárnutí tak, že člověk vypadá o sedm let mladší. Navíc má vysokou šanci, že se dožije devadesátky.

„U mužů, kteří mají dva a více orgasmů týdně, se riziko předčasného úmrtí sníží na polovinu. I když se do analýzy započtou další rizikové faktory, vysoká sexuální frekvence snižuje riziko rozvoje chorob oběhové soustavy a mrtvice,“ tvrdí vědci z Bristolské univerzity opírající své závěry o desetiletý výzkum.

„Sex produkuje lidský růstový hormon, který likviduje volné radikály ze znečištění a jiných škodlivých látek životního prostředí, chrání buněčné stěny v pokožce a uvolňuje svaly, které způsobují vrásky,“ vysvětluje doktor David Weeks z Royal Edinburgh Hospital.

Také častá ejakulace v mládí a středním věku – nejlépe každý den – je prevencí rakoviny prostaty ve věku vyšším. Muži, kteří mají pravidelně sex nebo alespoň onanují, onemocní rakovinou prostaty mnohem vzácněji než ti, kteří ejakulují jen párkrát za týden. Sex také ulevuje od bolesti, pomáhá usnout a snižuje míru stresu.

 

скачать dle 12.1
(hlasů: 0)
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY:

Tvrdí se, že věk je pouze číslo a každý jedinec je tak starý, jak se cítí, nikoli kolik mu říká jeho rodný list. Rozhodně to platí v sexu. Podle

Sekce: Láska / Intimita
Není náhodou, že si ženy volí jako milence viditelně zdatné muže ve skvělé kondici. Má to totiž

Sekce: Láska / Intimita
Sex je nedílnou součástí vztahu. Ať už se partneři milují několikrát do týdne, nebo jen

Sekce: Láska / Intimita
   Sex je více než "pouhým" fyzickým potěšením a kratochvílí. A je také důležitější než jen pro plození dětí, ačkoli je to jeho primární funkce.

Sekce: Láska / Intimita
 Je přirozeným zdrojem toho nejemotivnějšího potěšení pro drtivou většinu populace. Kromě toho, že
KOMENTÁŘE K ČLÁNKU:

SEX A VZTAHY:

Lubrikační gely a masážní oleje. Základní výbava vašeho muže
Lubrikační gely a masážní oleje. Základní výbava vašeho muže
08.12.19 | Láska / Intimita / Rodinná
  Mnoho milenců považuje lubrikační gel za nepostradatelnou pomůcku. Usnadňuje masturbaci, používání erotických pomůcek,
Orální sex může být nepříjemný.
Orální sex může být nepříjemný.
08.12.19 | Láska / Intimita / Rodinná
Je příjemný a je součástí našich milostných životů. Ne vždycky to ale dáme se zachováním celé své hrdosti a úcty, protože se to
Nechce vám to dělat pusou? Možná řeší jednu z těchto věcí
Nechce vám to dělat pusou? Možná řeší jednu z těchto věcí
08.12.19 | Láska / Intimita / Rodinná
  Pro spoustu žen je orální sex jedinou cestou, kdy jsou schopné dosáhnout orgasmu. Někteří muži se však této praktice vyhýbají,
Bod SP6 probouzí chuť na sex.
Bod SP6 probouzí chuť na sex.
08.12.19 | Láska / Intimita / Rodinná
Jak může akupresura zlepšit milostný život a zvýšit ženskou touhu? Věnujte se jí denně několik minut, a uvidíte tu změnu.

Počasí:

Počasí Praha 1 - Slunečno.cz

POPULÁRNÍ:

Co se bude nosit letošní podzim? Beauty trendy z přehlídkových mol podzim/zima 2016
Co se bude nosit letošní podzim? Beauty trendy z přehlídkových mol podzim/zima 2016
28.10.16 | Krása / Kosmetika
Už víš, v čem letos na podzim zazáříš? Nemluvíme teď o dokonalém kabátu
Jak udělat domeček pro panenky z papíru
Jak udělat domeček pro panenky z papíru   Tvorba domečku pro panenky papíru není nijak složité. Barn, dvoubarevná a světle zelené domy jsou zdarma a mohou být
Líčení podle barvy očí: Víte, co vám sluší?
Líčení podle barvy očí: Víte, co vám sluší?   Nemusíte je líčit vůbec nebo klidně použít jen řasenku, ale pokud chcete oči trochu zvýraznit a podtrhnout, je dobré vědět,
Desatero o žloutence
Desatero o žloutence
17.03.17 | Zdraví
     Deset důležitých otázek a odpovědí o infekční hepatitidě typu A a B.
Bikram jóga
Bikram jóga
26.08.17 | Zdraví / Fitness
  Bikram jóga se cvičí ve speciálních devadesátiminutových lekcích, které se skládají z 26 poloh a dvou dýchacích cvičení.
Vrchol extravagance: Černé svatební šaty. Jdete do toho?
Vrchol extravagance: Černé svatební šaty. Jdete do toho?   Svatební šaty jako z pohádky? To je sen každé nevěsty! Ale musí být nutně bílé či smetanové? Někteří módní návrháři jsou toho
Copyright © 2014 Ženské řády.Cz | Design by ALEX- Ženské řády