KRÁSA:

11.12.19 | Krása / Péče o tělo
Že s bradavicí si dokáže poradit jen tekutý dusík? Ale kdepak! Jsou i jiné
11.12.19 | Krása / Péče o vlasy
Příčin nadměrného vypadávání vlasů můžu být hned několik. Obvykle za to mohou
11.12.19 | Krása / Péče o vlasy
Chtěla byste mít krásné vlasy zářící zdravím? Není nic jednoduššího než
10.12.19 | Krása / Péče o vlasy
  Trápí vás mdlé, suché vlasy, které postrádají lesk a vitalitu? Přečtěte si o
09.12.19 | Krása / Péče o tělo
  Holení žiletkou může být energeticky i časově namáhavá práce. A co teprve

Krize ve vztahu? Dá se ustát.

19.11.19 | Sekce: Láska / Intimita / Rodinná |

Zamilovanost je pryč a s ní i ty krásné okamžiky, které přináší první týdny vztahu. Už nejsi rozechvělá, když se máte potkat, místo toho nastoupila rutina, anebo dokonce i nevraživost a ty přemýšlíš nad tím, jestli není na čase jít dál. Pozor, krize přichází v každém vztahu, pomůžeme ti ji zvládnout.

Místo polibků hádky a věčné rozepře? Krize ve vztahu obvykle přichází po sedmi letech, ale je to individuální a objevit se může mnohem dříve. Je samozřejmě možnost nad vším zlomit hůl a jít prostě dál, ale pokud jsou ve hře děti, stojí aspoň za pokus krizi zvládnout a najít k sobě opět cestu.
Mluv o tom

Ze všeho nejdříve, co musíš udělat, když ve vtahu něco neklape, je mluvit o tom. Muži jsou totiž přímočaří a je tedy potřeba jim narovinu říct, že se něco děje. Jedině pak s tím můžete oba něco dělat. Nic se nespraví samo, a když budeš strkat hlavu do písku, problém akorát prohloubíš. Musíš se naučit pojmenovat, co tě štve, a také vydolovat z toho svého, co trápí jeho. Ale tady se připrav, že to bude běh na dlouhou trať, protože první odpověď bude, že nic. Chlapi si totiž toho, že se něco děje, všimnou později, popřípadě to v sobě dusí. Takže nejlepší je vyrazit rovnou s přímou otázkou, jestli si také všiml toho, že váš vztah už není jako na začátku. Nekritizuj ho. Vinu zkrátka nesváděj na nikoho, jen na čas, který z té vaší lásky udělal to, co udělal, že? Zeptej se svého miláčka, co mu ve vztahu chybí a co byste mohli vylepšit. Rozhodně neříkej, že je špatně vše. A sebe taky příliš nebičuj. Je možné, že jste oba někde pochybili, ale teď je spíše důležité najít z toho cestu ven, než po sobě házet špínu.
Párová terapie

Jednou z možností, jak ze vztahové krize, je zajít si za odborníkem. Párové terapie jsou dneska na denním pořádku a už mnoha vztahům zachránily život. Jen ale buď připravena to, že úspěšnost těchto terapií kolikrát není v tom, že se pár podaří udržet pohromadě, ale také že buď ty či tvůj muž dojdete k názoru, že už to spolu nemůžete táhnout dál a že je to jen o trápení.
Připrav se na změnu

Ať spolu půjdete do manželské poradny nebo budete vést dlouhé debaty u vás v obýváku, jedno je jisté, přijde změna. Možná si díky párové terapii uvědomíte, co děláte špatně. A pak je na každém z vás, aby to změnil. Nestačí si říct, že se tedy milujete a budete spolu dál, ale musíte oba na sobě pracovat. Tedy připrav se na to, že budeš muset aspoň trochu slevit ze svých nároků nebo více času věnovat tomu druhému.
Chce to něco nového

Důvod, proč váš vztah vyčpěl, nemusí ani tkvít v samotném vztahu, ale v tom, že je vše prostě pořád stejné. Zatímco jsi ve dvaceti neustále měnila plány, byla plna očekávání, co bude dál, dnes jsi zvyklá na rutinu, která v ruku v ruce s dlouhodobým vztahem dokáže znudit každého. Oživ tedy svět okolo tebe, naplánuj netradiční dovolenou či udělej nějaké změny ve vašem domově. Stačí přestavět nábytek nebo vyměnit obrazy, zkrátka něco, co bude konečně jiné než v posledních pěti letech.

Zapracuj na osobním rozvoji

Říkáš si, jak tvoje vnitřní já souvisí se vztahem? Hodně. Tím, že se zdokonalíš, lépe zapracuješ pak na vztazích. A také budeš spousty věcí vnímat jinak. Pokud se budeš rozvíjet v jiných oblastech, získáš tak větší sebevědomí, a to ti pomůže ve vztahu působit vyrovnaně. Zkrátka každý musí začít u sebe, a když se budeš cítit spokojená, budeš mít pak spokojený vztah.
Inspiruj ho

Ale je jasné, že pracovat na sobě musí i tvůj partner. To je ale jeho boj. Ty ho ovšem můžeš trochu popostrčit a ukázat mu nový směr. To, že se na tebe už nesměje jako dříve, nemusí nutně znamenat, že vaše láska vyhořela, ale že už je ze všeho otrávený. Pomoci mu můžeš třeba dárkovým poukazem na nějaký nový druh sportu či kurz fotografování. Možná stačí málo a vše bude jako dřív.
Studená večeře s úsměvem? Lepší než řízek od uhoněné a naštvané ženy

Každodenní povinnosti a rutina se podepíší na vztahu. Máš pocit, že takhle sis život ve dvou nepředstavovala? Z práce rovnou běžíš domů, abys vyprala, vyžehlila a udělala večeři? Ale tohle si děláš sama. Zkrátka chlap si velmi rychle zvykne na servis a málokdy ti sám od sebe nabídne, že večer si objednáte pizzu a o víkendu pozvete paní úklid. S tímhle musíš přijít ty. A začni tím, že si den naplánuješ tak, abys v něm stihla i drobné radosti pro sebe. Zkrátka večeře bude, až si zajdeš ke kadeřníkovi a když se návštěva v salonu protáhne, tak holt bude chleba se salámem.
Vzpomeň si na začátek

Přemýšlíš nad tím hezkým číšníkem ve tvé oblíbené kavárně, a nejraději bys ho pozvala na rande a toho svého poslala k šípku? No ale netoužila jsi po svém muži před lety taky tak? Jen si vzpomeň, jak tě dostával do kolen, kdykoli se na tebe usmál, jak ses na něj těšila a co všechno pro tebe udělal. Možná právě tohle ti pomůže se na svého chlapa dívat opět zamilovaně.
Oživ to v posteli

Tak co si budeme povídat, sex po několika letech vztahu už není žádný gejzír vášně, ale kolikrát se to podobá plnění manželských povinností, které nemají delší trvání než reklamy mezi tvými oblíbenými seriály. Co tedy tomu trochu pomoci? Sexy prádlo, erotické pomůcky nebo třeba noc v hotelu? Je toho spousty, jak oživit nudu v posteli. Když se mezi vámi zlepší sex, jste na nejlepší cestě krizi překonat.

скачать dle 12.1
(hlasů: 0)
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY:

Sekce: Láska
Sice už váš vztah za moc nestál a ty jsi cítila, že to není ono a chtělo by to změnu, ale když přišel definitivní rozchod, jsi z toho v šoku. Nebo tě

Sekce: Láska
Upřímnost je krásná věc, ale některé věci by sis raději měla nechat pro sebe. Jsou věty, které prostě muži

Sekce: Láska
 "Promiň, neklape nám to, ale jestli chceš, můžeme být přátelé..." Slyšet tuhle větu od

Sekce: Láska / Intimita
Začíná to nádherně, pokračuje krásně a pak přijde stereotyp. Znáte to? V milování už nenacházíte potěšení, stává se pro oba nutnou tělesnou potřebou.
KOMENTÁŘE K ČLÁNKU:

SEX A VZTAHY:

Nechráněný sex může spustit průjem!
Nechráněný sex může spustit průjem!
11.12.19 | Láska / Intimita / Rodinná
Jestli vás bolí břicho a máte průjem, nemusí to být vždy tím, že jste něco špatného snědli. Může to být i náhodným milencem!  
Lubrikační gely a masážní oleje. Základní výbava vašeho muže
Lubrikační gely a masážní oleje. Základní výbava vašeho muže
08.12.19 | Láska / Intimita / Rodinná
  Mnoho milenců považuje lubrikační gel za nepostradatelnou pomůcku. Usnadňuje masturbaci, používání erotických pomůcek,
Orální sex může být nepříjemný.
Orální sex může být nepříjemný.
08.12.19 | Láska / Intimita / Rodinná
Je příjemný a je součástí našich milostných životů. Ne vždycky to ale dáme se zachováním celé své hrdosti a úcty, protože se to
Nechce vám to dělat pusou? Možná řeší jednu z těchto věcí
Nechce vám to dělat pusou? Možná řeší jednu z těchto věcí
08.12.19 | Láska / Intimita / Rodinná
  Pro spoustu žen je orální sex jedinou cestou, kdy jsou schopné dosáhnout orgasmu. Někteří muži se však této praktice vyhýbají,

Počasí:

Počasí Praha 1 - Slunečno.cz

POPULÁRNÍ:

Co se bude nosit letošní podzim? Beauty trendy z přehlídkových mol podzim/zima 2016
Co se bude nosit letošní podzim? Beauty trendy z přehlídkových mol podzim/zima 2016
28.10.16 | Krása / Kosmetika
Už víš, v čem letos na podzim zazáříš? Nemluvíme teď o dokonalém kabátu
Jak udělat domeček pro panenky z papíru
Jak udělat domeček pro panenky z papíru   Tvorba domečku pro panenky papíru není nijak složité. Barn, dvoubarevná a světle zelené domy jsou zdarma a mohou být
Líčení podle barvy očí: Víte, co vám sluší?
Líčení podle barvy očí: Víte, co vám sluší?   Nemusíte je líčit vůbec nebo klidně použít jen řasenku, ale pokud chcete oči trochu zvýraznit a podtrhnout, je dobré vědět,
Desatero o žloutence
Desatero o žloutence
17.03.17 | Zdraví
     Deset důležitých otázek a odpovědí o infekční hepatitidě typu A a B.
Bikram jóga
Bikram jóga
26.08.17 | Zdraví / Fitness
  Bikram jóga se cvičí ve speciálních devadesátiminutových lekcích, které se skládají z 26 poloh a dvou dýchacích cvičení.
Vrchol extravagance: Černé svatební šaty. Jdete do toho?
Vrchol extravagance: Černé svatební šaty. Jdete do toho?   Svatební šaty jako z pohádky? To je sen každé nevěsty! Ale musí být nutně bílé či smetanové? Někteří módní návrháři jsou toho
Copyright © 2014 Ženské řády.Cz | Design by ALEX- Ženské řády