KRÁSA:

10.12.19 | Krása / Péče o vlasy
  Trápí vás mdlé, suché vlasy, které postrádají lesk a vitalitu? Přečtěte si o
09.12.19 | Krása / Péče o tělo
  Holení žiletkou může být energeticky i časově namáhavá práce. A co teprve
09.12.19 | Krása / Péče o tělo
Trápí vás pomerančová kůže, která se bez vašeho souhlasu „zabydlela“ na vašich
Pokud se chcete dopracovat ke krásné pleti, měla byste dodržovat pár pravidel.
08.12.19 | Krása / Péče o vlasy
Kajenský pepř proti vypadávání vlasů, vodka pro extra lesk, nebo koupací čepice

Zapletla jste se s ženatým mužem? Co teď?

15.08.17 | Sekce: Láska |

Zapletla jste se s ženatým mužem? Co teď?

 Jste bláznivě zamilovaná do muže, kterého nemůžete mít? Nalákal vás na řeči typu, že se kvůli vám určitě rozvede, jen musíte chvilku počkat? Vy mu věříte, ale stále se nic neděje? Víme, jak si v takovém vztahu poradit...

Ženatí muži by měli záměrně nosit nálepku ,,Zakázáno“. Kolik žen už podlehlo sladkým řečím o společné budoucnosti, lásce a pochopení a kolik z nich s těmito muži zůstalo? To procento je velice nízké. Vysoké je však procento žen, které pak doma probrečí tucet kapesníků a vzpamatovávají se z tohoto zklamání docela dlouhou dobu.

Ženatí jsou dobří akorát na sex, ne na vztah! Vztah s ženatým mužem málokdy skončí happyendem. Takoví muži málokdy opouští svoje domovy a zázemí, kde ví, co mohou očekávat. Neradi riskují pohodu, harmonický vztah s manželkou, a už vůbec nechtějí ohrožovat kontakt se svými dětmi. Románek se jim sice zamlouvá, ale když už jde do tuhého, jen málokdy milenka porazí manželku. ,,Ženáči“ jsou dobří tak akorát na sex. Většinou se jedná o zkušené muže, kteří přesně vědí, co ženám dělá dobře. Ale o vztahu si můžete nechat jen zdát!

Zdání klame! Taky je k vám ženatý muž milý a pozorný? Neustále vám kupuje květiny, různé cukrovinky a plánuje s vámi zajímavé výlety? Cítíte se s ním úžasně, veškerou pozornost dává vám, tak co byste si mohla více přát? Vypráví vám, jak mu jeho manželka nerozumí, jen vy jste ta, se kterou se cítí konečně sám sebou. Vy jste ta jediná, která mu rozumí, a se kterou se necítí tak svázaný. Ale přiznejte si! Nevadí vám, že všechno, co naplánuje, je vždy podle něj? On řekne kdy, kde. On rozhodne, kdy se pojede zpátky. Vy nemáte absolutně žádnou svobodu. Na to nemáte nárok jako jeho milenka.  

Výhody pro něj! Na vaší straně je hned několik výhod. Tak hlavně, nejste jeho manželka! Nesekýrujete ho za každou maličkost, nedohadujete se s ním kvůli banalitám, naopak je suveréně přehlížíte. Přiznejte si, proč byste je taky měla řešit, tolik času na sebe zase nemáte! S vámí si bude povídat, v sexu se dopracuje ke svým nejlepším výkonům, bude s vámi sdílet přesně to, co s ním jeho manželka už dávno nesdílí. Ovšem po každé schůzce se spolu rozloučíte a půjdete si po svém. A to mu vyhovuje nejvíce. Takže dokud se nezačnete chovat jako jeho manželka, nebudete na něj tlačit, že chcete mít konečně normální vztah, budete pro něj perfektním protějškem. 

Ženatí muží jsou na sliby specialisté. Jen málokteří z nich dokážou narovinu říct, že se nerozvedou, že od vás chtějí jen zpestření jejich jinak už nudného manželství. Většina vám bude opakovaně tvrdit, že čekají na správnou dobu, kdy budou moci manželce všechno povědět a vzápětí na to podají žádost o rozvod. Vhodná příležitost se však nenajde skoro nikdy. Vždy se najde několik tisíc výmluv, proč to právě teď nemohli udělat.

Buďte silná! Dejte mu ultimátum! Řekněte mu, že pokud se do půl roku něco nezmění, tak ho opustíte. Většinou se tak i stane a vy už ho nikdy neuvidíte. Buďte silná a opravdu to udělejte! Pokud neustále odmítá říct manželce pravdu, seberte všechnu svoji odvahu a sílu a ukončete to. Bude to těžké, ale přece takhle nechcete žít do konce života. S chlapem, který se neustále pohybuje na dvou místech zároveň. 

Existují výjimky! Ale jejich málo. Já jsem třeba příklad, kterému to vyšlo. Ale i přesto bych to nikomu nedoporučovala. To období, kterým jsem si prošla, bylo moje nejhorší. Takže pokud se muž rozhodne pro vás, počítejte s tím, že vy budete vždy tou nejhorší, tou rozvracečkou manželství, i když to v něm nefungovalo už předtím. Je to jedno. Na vině jste VY! Já byla taky tak zamilovaná, že jsem to nemohla zastavit, neplánovala jsem to a byla jsem jedině ráda, že můj současný přítel neměl s manželkou děti. Protože bych to psychicky neunesla. Nemohla bych žít s pocitem, že jsem dítěti vzala tátu. Takhle jsem byla jen tou ,,mrchou“, která odloudila manžela, i když na vině tam bylo daleko více faktorů. Takže pokud už se nacházíte ve fázi, že se pro vás muž rozhodl, připravte si pevné nervy! A ostatní milenky ženatých mužů? Vezměte nohy na ramena. Je opravdu minimální procento žen, kterým to vyšlo!

скачать dle 12.1
(hlasů: 0)
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY:

Sekce: Láska
 Své partnery si vybíráme podle různých kritérií. Jedním z nich je také věk.

Sekce: Láska / Intimita
My ženy to tak bohužel máme dané. Chceme být pro svého partnera jedinečné, sexy a schopné v posteli a tak

I když tomu možná nebudeš věřit, většina žen se alespoň jednou za život ocitne v roli milenky. Některé tuto situaci

  S manželem prožíváme nejhorší chvíle svého života. Denně si říkáme, kde jsme udělali

Sekce: Láska / Intimita
  Na dotaz „co pro tebe znamenala první láska a jaké na ni máš vzpomínky“ mnozí jen
KOMENTÁŘE K ČLÁNKU:

SEX A VZTAHY:

Lubrikační gely a masážní oleje. Základní výbava vašeho muže
Lubrikační gely a masážní oleje. Základní výbava vašeho muže
08.12.19 | Láska / Intimita / Rodinná
  Mnoho milenců považuje lubrikační gel za nepostradatelnou pomůcku. Usnadňuje masturbaci, používání erotických pomůcek,
Orální sex může být nepříjemný.
Orální sex může být nepříjemný.
08.12.19 | Láska / Intimita / Rodinná
Je příjemný a je součástí našich milostných životů. Ne vždycky to ale dáme se zachováním celé své hrdosti a úcty, protože se to
Nechce vám to dělat pusou? Možná řeší jednu z těchto věcí
Nechce vám to dělat pusou? Možná řeší jednu z těchto věcí
08.12.19 | Láska / Intimita / Rodinná
  Pro spoustu žen je orální sex jedinou cestou, kdy jsou schopné dosáhnout orgasmu. Někteří muži se však této praktice vyhýbají,
Bod SP6 probouzí chuť na sex.
Bod SP6 probouzí chuť na sex.
08.12.19 | Láska / Intimita / Rodinná
Jak může akupresura zlepšit milostný život a zvýšit ženskou touhu? Věnujte se jí denně několik minut, a uvidíte tu změnu.

Počasí:

Počasí Praha 1 - Slunečno.cz

POPULÁRNÍ:

Co se bude nosit letošní podzim? Beauty trendy z přehlídkových mol podzim/zima 2016
Co se bude nosit letošní podzim? Beauty trendy z přehlídkových mol podzim/zima 2016
28.10.16 | Krása / Kosmetika
Už víš, v čem letos na podzim zazáříš? Nemluvíme teď o dokonalém kabátu
Jak udělat domeček pro panenky z papíru
Jak udělat domeček pro panenky z papíru   Tvorba domečku pro panenky papíru není nijak složité. Barn, dvoubarevná a světle zelené domy jsou zdarma a mohou být
Líčení podle barvy očí: Víte, co vám sluší?
Líčení podle barvy očí: Víte, co vám sluší?   Nemusíte je líčit vůbec nebo klidně použít jen řasenku, ale pokud chcete oči trochu zvýraznit a podtrhnout, je dobré vědět,
Desatero o žloutence
Desatero o žloutence
17.03.17 | Zdraví
     Deset důležitých otázek a odpovědí o infekční hepatitidě typu A a B.
Bikram jóga
Bikram jóga
26.08.17 | Zdraví / Fitness
  Bikram jóga se cvičí ve speciálních devadesátiminutových lekcích, které se skládají z 26 poloh a dvou dýchacích cvičení.
Vrchol extravagance: Černé svatební šaty. Jdete do toho?
Vrchol extravagance: Černé svatební šaty. Jdete do toho?   Svatební šaty jako z pohádky? To je sen každé nevěsty! Ale musí být nutně bílé či smetanové? Někteří módní návrháři jsou toho
Copyright © 2014 Ženské řády.Cz | Design by ALEX- Ženské řády