KRÁSA:

Povislá horní víčka jsou problémem žen i mužů. Kromě toho, že je vnímáme jako
15.10.19 | Krása / Kosmetika
   Stav naší pokožky, a zejména pak pleti, vypovídá o stavu našich vnitřních
11.10.19 | Krása / Péče o vlasy
   Dokonalé vlasy – to je sen každé z nás, ale realita bývá bohužel jiná.
10.10.19 | Krása / Péče o vlasy
  Krásný šperk se stává naší součástí, a tak není divu, že se nám ho vůbec
10.10.19 | Krása
Nejsem sama, kdo čas od času přemýšlí, kolik že je mu vlastně let.

Míváte sny o sexu?

19.09.19 | Sekce: Láska / Intimita |

Zdálo se vám v noci, že máte sex se svým šéfem, který vás ale vůbec nepřitahuje, se svým známým nebo třeba s Georgem Clooneym? Nebojte, většinou to neznačí nic o vaší sexualitě. Co tedy mohou erotické sny vyjadřovat? Jaké je jejich poselství?

Nejprve si uvědomte, že pokud spíte, automaticky to neznamená, že odpočívá také vaše libido. Jestliže se vám někdy zdá o erotických hrátkách s někým jiným než s vaším partnerem, nemusí se to ihned interpretovat tak, že nejste sexuálně uspokojená ve vašem vztahu, nebo že jste duší záletnice.

Sny se sexuálními motivy nám umožňují nahlédnout do našeho podvědomí, kde se nachází všechno, co ovlivňuje náš život. Mohou tedy symbolizovat nějaké problémy, touhy a naděje v jakékoliv oblasti, rozhodně ne jenom v té sexuální.

Jestliže si tento druh snů (nebo i jakýkoliv jiný) ráno pamatujete, věnujte mu pozornost. Tím, že ho dokážete nějak rozšifrovat, můžete získat od života to, co právě potřebujete. Prostřednictvím snů se poznáváte zase z jiného úhlu, který bývá velmi často skrytý a v bdělém vědomí nepřístupný.

Klidně si svůj sen hned po probuzení zapište, ať na něj nezapomenete. Je možné, že ho nedokážete rozklíčovat hned, ale podaří se vám to až v průběhu času. Díky snům se můžete dozvědět, co se vám snaží říct vaše podvědomí.

Zde je 8 nejběžnějších sexuálních snů a jejich možná interpretace:
Milujete se s někým z vašich známých

Ne, to opravdu nemusí nutně znamenat, že toužíte podvádět svého přítele nebo manžela s vaším sousedem nebo třeba s člověkem, který vám pravidelně připravuje v kavárně vaši oblíbenou kávu. Proč se vám ale tohle vůbec zdá?

Je pravděpodobné, že dotyčnou osobu můžete za něco obdivovat, a proto si přejete, abyste měla některou z jeho vlastností. Případně ty z nich, jaké byly součástí vašeho snu, které se v něm projevily. Soulož představuje mezi dvěma jedinci maximální propojení. Jestliže se ve snu s někým milujete, může to taky vyjadřovat vaši touhu po něčem, co mají tito „snoví sexuální partneři“.
Rozdáváte si to se šéfem

Možná už vás napadlo, jaká může být podstata tohoto snu. Ano, správně. Toužíte se sblížit se svým šéfem, ale vůbec ne po sexuální stránce. Ráda byste s ním byla tzv. na stejné vlně.

Vzhledem k tomu, že sex je tak intimní záležitost, může to znamenat, že vám připadá, že je mezi vámi nějaká bariéra. Jako byste byla vzdálená od jeho způsobu myšlení, od jeho nápadů, manažerského stylu apod. Proto toužíte najít způsob, jak se šéfovi přiblížit. A tím rozhodně nemáte na mysli rozdávat si to na kopírce.
Snažíte se s partnerem najít nějaké klidné místo na milování

Sny o tom, že máte problém najít místo k sexu, často symbolizují nedostatečné propojení vás a partnera ve vašem každodenním životě. Podívejte se do diáře. Máte ho plný? A je v něm vůbec zahrnutý i partner? Nejspíše ne.

Zamyslete se, jak často se denně vídáte, co všechno spolu podnikáte apod. Možná zjistíte, že i když spolu žijete, spíte pod jednou střechou, vlastně se domů chodíte jenom vyspat. Zapracujte na tom a zapište si do diáře také čas na manželské nebo partnerské radovánky.
Jedete na koni

Houpavé pohyby na hřbetu koně, fyzické spojení mezi vámi a hřebcem. Snad nejste překvapená, že tato činnost je jednou z mnoha symbolik sexuálního aktu. Může to být například znamení, že jste uvízla v jakémsi stereotypu a potřebujete víc. Víc vzrušení, zábavy, touhy… Domluvte se s partnerem a zkuste vaše milostné hrátky nějak okořenit. Nebo se ani nemusíte domlouvat a rovnou něco vyzkoušejte, pokud si věříte a nebojíte se experimentovat.
Máte sex na veřejnosti

Tento nepříjemný sen může klidně vyvolat nějaká kritická poznámka na vašeho partnera od někoho blízkého, například kamarádky nebo člena rodiny. Jestliže se v něm vystavujete před ostatními ve své nejintimnější chvilce, může to souviset s vašimi pocity, jak vaši nejbližší vidí váš život a také jak vnímají vaše rozhodování v milostné sféře.
Létáte

Toužíte být naprosto svobodná bez jakéhokoliv omezení. Libujete si v pocitu nezávislosti, který nezná žádných limitů. Létání ve snu je úzce spojeno s orgasmem. Pokud se vám zdá o tom, že létáte, může to naznačovat jisté frustrace ve vašem současném sexuálním životě. Anebo to může být prostá reakce na situaci z vašeho dne. Nebyla jste si zrovna náhodou zalétat?
Souložíte s celebritou

O kom se vám zdál tak žhavý sen? Kdo v něm hrál s vámi hlavní roli? George Clooney? David Beckham? Robert Pattison? Nebo Brad Pitt? Ať už to byl kdokoliv, nejspíše se jednalo o soulož století. Nebo ne?

I když je vám naprosto jasné, že realita by zase tak slavná nebyla, moc jste si to užila. Co by ale mohl tento sen znamenat? Třeba skutečnost, že toužíte po pozornosti. Co můžete v tuto chvíli udělat? Promluvit si o tom s rodinou a přáteli nebo na sebe začít upozorňovat vaší aktivitou. Například se v práci přihlásíte o nový projekt, budete se angažovat ve volnočasových aktivitách pro děti, začnete chodit na kurzy herectví apod.
Zdá se vám o vašem „ex“

Jestliže máte tento sen poměrně často, může to znamenat, že vám něco mohlo spustit v mozku asociace na vašeho bývalého přítele nebo manžela. Například se blíží jeho narozeniny nebo jste byla zrovna na místě, kde jste se kdysi seznámili, případně jenom napsal něco na Facebook a vy jste si to přečetla. Rozhodně tyto sny nepovažujte hned za znamení, že byste se k sobě měli vrátit. Jenom se zamyslete, jak jste na tom se současným partnerem. Nechybí vám s ním něco?

скачать dle 12.1
(hlasů: 0)
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY:

Naši předci byli mnohem více pověrčiví než jsme my, skryté významy hledali za úplně vším,

Sekce: Zdraví
O tom, co jsou to lucidní sny a co během nich člověk zažívá, příliš mnoho lidí neví. Pojďme si tedy

Sekce: Láska / Intimita
 Vaše tělo se k vám obrací zády. Sexuální život je vám cizí. Možná, že už jste to

 Zdálo se vám někdy, že jste zbohatla, létala nebo se procházela nahá? Kde se berou podobné sny? A

 Sny jsou něco naprosto fascinujícího! Víte, proč se nám vlastně zdají, z jakého důvodu si pouze
KOMENTÁŘE K ČLÁNKU:

SEX A VZTAHY:

Jste mladí duchem? Sex si užíváte víc
Jste mladí duchem? Sex si užíváte víc
21.10.19 | Láska / Intimita / Rodinná
Tvrdí se, že věk je pouze číslo a každý jedinec je tak starý, jak se cítí, nikoli kolik mu říká jeho rodný list. Rozhodně to
Nemáte chuť na sex?
Nemáte chuť na sex?
21.10.19 | Láska / Intimita / Rodinná
Hypoaktivní porucha sexuální touhy neboli frigidita je porucha, kdy zejména žena nemůže nabýt sexuálního vzrušení. Příčiny lze
Hormon lásky může chránit i před bolestmi hlavy
Hormon lásky může chránit i před bolestmi hlavy
21.10.19 | Láska / Intimita
   Hormonu oxytocinu se přisuzuje schopnost vyvolávat pocit důvěry a upevňovat mezilidské vztahy. Nová studie ukázala, že může
Kdy je ideální hodina pro sex?
Kdy je ideální hodina pro sex?
20.10.19 | Láska / Intimita
I sex má své hodiny. Zvlášť v pokročilejším věku se dá nechuti na sex předejít tím, že se budete milovat v hodinách, které jsou

Počasí:

Počasí Praha 1 - Slunečno.cz

POPULÁRNÍ:

Co se bude nosit letošní podzim? Beauty trendy z přehlídkových mol podzim/zima 2016
Co se bude nosit letošní podzim? Beauty trendy z přehlídkových mol podzim/zima 2016
28.10.16 | Krása / Kosmetika
Už víš, v čem letos na podzim zazáříš? Nemluvíme teď o dokonalém kabátu
Jak udělat domeček pro panenky z papíru
Jak udělat domeček pro panenky z papíru   Tvorba domečku pro panenky papíru není nijak složité. Barn, dvoubarevná a světle zelené domy jsou zdarma a mohou být
Líčení podle barvy očí: Víte, co vám sluší?
Líčení podle barvy očí: Víte, co vám sluší?   Nemusíte je líčit vůbec nebo klidně použít jen řasenku, ale pokud chcete oči trochu zvýraznit a podtrhnout, je dobré vědět,
Desatero o žloutence
Desatero o žloutence
17.03.17 | Zdraví
     Deset důležitých otázek a odpovědí o infekční hepatitidě typu A a B.
Bikram jóga
Bikram jóga
26.08.17 | Zdraví / Fitness
  Bikram jóga se cvičí ve speciálních devadesátiminutových lekcích, které se skládají z 26 poloh a dvou dýchacích cvičení.
Vrchol extravagance: Černé svatební šaty. Jdete do toho?
Vrchol extravagance: Černé svatební šaty. Jdete do toho?   Svatební šaty jako z pohádky? To je sen každé nevěsty! Ale musí být nutně bílé či smetanové? Někteří módní návrháři jsou toho
Copyright © 2014 Ženské řády.Cz | Design by ALEX- Ženské řády