KRÁSA:

28.02.20 | Krása / Péče o vlasy
  Krásný šperk se stává naší součástí, a tak není divu, že se nám ho vůbec
21.02.20 | Krása / Péče o vlasy
   Dokonalé vlasy – to je sen každé z nás, ale realita bývá bohužel jiná.
Po zářivém hollywoodském úsměvu touží každý. Jak si ho ale pořídit bez
12.02.20 | Krása / Péče o tělo
Snažíte se jíst vyváženě, dopřáváte si pohyb, ale stejně vám do vysněné váhy
07.02.20 | Krása / Péče o vlasy
Jsou vaše vlasy až příliš suché? Dopřejte jim jarní ozdravnou kúru s hořčičným

Pomoc, pořád nevím, co s jeho varlaty!

21.01.20 | Sekce: Láska / Intimita / Rodinná |

Jistí experti na mezilidské a sexuální vztahy říkají, že ženy už dávno zjistili, jak se dá chlap velmi snadno utáhnout za přirození. No jo, ale počítá se i s varlaty? Mnohokrát ne. Sami muži si stěžují, že jejich dvojčata strádají. Taky potřebujete postup dráždění, který se navíc nedá zapomenout?

Tady je!

„Jasně, občas na netu narazím na nějaký ten tip nebo postup, ale jakmile dojde na věc, koukám na ty dva vaky jako z jara,“ popisuje čtenářka Jana s tím, že nikdy neví, co dělat s partnerovými varlaty. Mačkat, škrábat, sát? „Chci něco snadno zapamatovatelného a jednoduchého. Máte tip?“ ptá se. Ano, a pro sebe si ho nenecháme!
Úvodní test
Asi to nejdůležitější, co k téhle tematice patří, je otázka vnímavost varlat. Ta jsou sice vůči nárazu a pokusům obecně mnohem odolnější, než by se na první pohled mohlo zdát, ale není to směrodatné. Proto se vždy nejprve přesvědčte, jak varlata na dotek a vaši aktivitu reagují.

„Ono je to tak, že i když sneseme možné i nemožné, občas se stává, že i pouhé cvrnknutí do kuliček nás bolí. Bůh ví, proč to tak je,“ krčí rameny oslovený Honza. „Asi je to taky hodně o náladě, únavě i přístupu. Proto já osobně dost oceňuji, když se milenka nejdřív ujistí v tom, co se ten den může a nemůže,“ doporučuje Honza. Takže…?

Věnujte jim polibek, pohlazení, cokoli. Reakce muže prozradí, jestli máte zelenou. (Vzrušená varlata lehce naběhnou a pohybují se pod kůží, čím vytváří efekt mořských vln. Těsně před ejakulací se stáhnou a zvednou se pod penis.) Ale zpět na startovní čáru.
Škádlení a hrátky s teplotami

Věnujte pozornost vnitřní straně jeho stehen. Jen tak ledabyle je pohlaďte dlaněmi, pak je odstrčte a dýchejte na ně horký vzduch, přičemž se jich téměř nedotýkejte. (Pokud si hrajete v době tropických veder, můžete zkusit rozkousat si v ústech kostku ledu a svůj dech trochu ochladit. Horkým varlatům něco takového přijde vhod.) A co dál?

Po téhle stylové přípravě na akci spojte jeho dva vaky s vlastní pusou, respektive jemně se přisajte a jazykem obkreslujte středovou čáru. Až se tohohle nabažíte, zespoda podél stran nahoru olízněte jedno varle, pak i druhé. A dobrá zpráva? Mnohdy je právě zmíněná péče dostatečná.
Co se může odehrát v další fázi?

„I kdyby se milenka varlatům věnovala jen chvíli, je to milé. Vlastně moc milé, protože ženy naše kuličky dost často přehlížejí. Jdou totiž hned na věc a upřednostňují penis. Proto i krátká péče je skvělá,“ vysvětluje Robert, manžel jedné z našich čtenářek. Takže tohle stačí? Pokud tak nějak vnitřně cítíte, že ne, pokračujte, za což bude partner určitě rád. Co dalšího mu můžete „vyvést“?

Věnujte se i hrázi. Tu masírujte drobnými pohyby prstů, pak se vraťte k varlatům a labužnicky je potěžkávejte – to mají pánové velmi rádi. Použít samozřejmě můžete i nehty. Jemné, ale opravdu něžné škrábání je příjemné, takže u toho zůstaňte za každou cenu.
Jak se řeší požadavky na přídavky?

Výjimku tvoří pouze případy, kdy vás druhý o razanci a větší důraz sám požádá(!). Což se stát určitě může. Se zvyšujícím se vzrušením na podobný požadavek skutečně může dojít. Nikdy to však se stiskem nepřehánějte. V době maximálního vzrušení dotyčný občas neví, o co si říká, což mu dojde ve chvíli, kdy ho rozkrok začne bolet.

Jinak potěžkávání střídejte se stimulací jazyka, přičemž využívejte hlavně špičku svého dočasného nástroje. V sání vám pomohou naopak rty. Věnujte se každému varleti zvlášť a dejte si pozor na zuby. Ty nechte zakryté rty. A co když máte doma fajnšmekra?
Hrátky pro pokročilé

„Já osobně miluju ball binding, tedy podvázání koulí, které patří k jedné z bondage technik v rámci BDSM her,“ anonymně vysvětluje jistý Hamlyn, kterému manželka varlata pevně uvazuje v jejich horní části – z důvodu zaškrcení vedoucímu k silnějšímu sexuálnímu prožitku.

„Nejsem nějaký úchyl, ale prostě mám rád, když mi žena stáhne dvojky do úvazu silnému tak akorát. Zatímco se věnuje penisu, užívám si to a po chvíli vyvrcholím. Ten orgasmus je o dost intenzivnější,“ usmívá se Hamlyn a dodává, že pro svázání nemusíte mít žádné speciální vybavení. „Klidně stačí i šátek, mám to odzkoušeno,“ ještě doporučuje na závěr. Vezmete si jeho radu k srdci?

скачать dle 12.1
(hlasů: 0)
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY:

Sekce: Láska / Intimita
Jak docílíte toho, aby ho vaše ruční práce dostala do kolen?

Sekce: Láska / Intimita
Jestli jste ještě neměla odvahu sklonit se k jeho nádobíčku, je na čase to změnit. Jeho rozkrok je jako jeho druhé

Sekce: Láska / Intimita
Orální techniky udržují milostný život svěží a zábavný. Je nutné

Sekce: Láska / Intimita
Zbožňuješ jeho horké rty a polibky ve svém klíně? Svíjíš se blahem pod jeho

Sekce: Láska / Intimita
 Pokud právě neprožíváte novou a pořádně žhavou lásku, pak vás možná stejně jako mnohé
KOMENTÁŘE K ČLÁNKU:

SEX A VZTAHY:

Co chtějí muži, aby ženy věděly o sexu? Těchto deset věcí!
Co chtějí muži, aby ženy věděly o sexu? Těchto deset věcí!
28.02.20 | Láska / Intimita / Rodinná
  Říká se, že muži jsou tak pohlceni svým libidem, že během sexuálních aktivit o sobě vůbec nevědí. Muži se však od žen vůbec
Pánové, tohle chce zažít opravdu každá
Pánové, tohle chce zažít opravdu každá
28.02.20 | Láska / Intimita
  Nemusíte chodit do jazykovky, abyste se stal mistrem jazykových dovedností. Ženy milují, když jim uděláte tyhle čtyři věci.
Muži pravděpodobně chtějí sex víc než jídlo
Muži pravděpodobně chtějí sex víc než jídlo
27.02.20 | Láska / Intimita / Rodinná
  Máte doma partnera, který při milování myslí na jídlo, nebo se jím v rámci milostným hrátek rád obklopuje? Vědci tvrdí, že to
Po náročném cvičení velikostí penisu neohromíte. Scvrkne se na minimum
Po náročném cvičení velikostí penisu neohromíte. Scvrkne se na minimum
27.02.20 | Láska / Intimita / Rodinná
Muži se rádi poměřují ve sprchách posiloven a bazénů a jsou kvůli tomu těmi, komu na velikosti penisu záleží mnohem více než

Počasí:

Počasí Praha 1 - Slunečno.cz

POPULÁRNÍ:

Co se bude nosit letošní podzim? Beauty trendy z přehlídkových mol podzim/zima 2016
Co se bude nosit letošní podzim? Beauty trendy z přehlídkových mol podzim/zima 2016
28.10.16 | Krása / Kosmetika
Už víš, v čem letos na podzim zazáříš? Nemluvíme teď o dokonalém kabátu
Jak udělat domeček pro panenky z papíru
Jak udělat domeček pro panenky z papíru   Tvorba domečku pro panenky papíru není nijak složité. Barn, dvoubarevná a světle zelené domy jsou zdarma a mohou být
Líčení podle barvy očí: Víte, co vám sluší?
Líčení podle barvy očí: Víte, co vám sluší?   Nemusíte je líčit vůbec nebo klidně použít jen řasenku, ale pokud chcete oči trochu zvýraznit a podtrhnout, je dobré vědět,
Desatero o žloutence
Desatero o žloutence
17.03.17 | Zdraví
     Deset důležitých otázek a odpovědí o infekční hepatitidě typu A a B.
Bikram jóga
Bikram jóga
26.08.17 | Zdraví / Fitness
  Bikram jóga se cvičí ve speciálních devadesátiminutových lekcích, které se skládají z 26 poloh a dvou dýchacích cvičení.
Vrchol extravagance: Černé svatební šaty. Jdete do toho?
Vrchol extravagance: Černé svatební šaty. Jdete do toho?   Svatební šaty jako z pohádky? To je sen každé nevěsty! Ale musí být nutně bílé či smetanové? Někteří módní návrháři jsou toho
Copyright © 2014 Ženské řády.Cz | Design by ALEX- Ženské řády