KRÁSA:

11.12.19 | Krása / Péče o tělo
Že s bradavicí si dokáže poradit jen tekutý dusík? Ale kdepak! Jsou i jiné
11.12.19 | Krása / Péče o vlasy
Příčin nadměrného vypadávání vlasů můžu být hned několik. Obvykle za to mohou
11.12.19 | Krása / Péče o vlasy
Chtěla byste mít krásné vlasy zářící zdravím? Není nic jednoduššího než
10.12.19 | Krása / Péče o vlasy
  Trápí vás mdlé, suché vlasy, které postrádají lesk a vitalitu? Přečtěte si o
09.12.19 | Krása / Péče o tělo
  Holení žiletkou může být energeticky i časově namáhavá práce. A co teprve

Swingers party jako řešení neuspokojivého sexu a stereotypu ve vztahu

03.12.19 | Sekce: Láska / Intimita |

Neuspokojující sex může zapříčinit konec i jinak fungujícího vztahu. Jedná se ale o problém řešitelný, je ale zapotřebí, aby o něm partneři spolu dokázali mluvit. Jedním z řešení je i účast na swingers party. Partneři si ale musí být vědomi i všech rizik.

Když partneři řeší dlouhodobě uvadající sexuální apetit a s tím rostoucí nespokojenost ve vzájemném soužití, je na čase se zamyslet nad tím, proč se tak děje. Proč najednou vzájemná přitažlivost nefunguje jako kdysi.

Důvodů může být mnoho, tou nejzásadnější informací ale je, zda je neuspokojivý sex skutečně jádro problému, či je to jen důsledek zásadnějších vztahových problémů. Protože řešit uspokojení v sexu s partnerem, kterého nemůžete vystát po vztahové stránce, je jen zbytečné plýtvání energií.

V tom vám jednoduše nepomůže žádná erotická pomůcka, otevřená komunikace, sledování porna ani návštěva swingers party. V ten okamžik je nejdůležitější vyřešit samotný vztah.
Důvody neuspokojivého sexu

Za nejčastější důvod neuspokojivého sexu v dlouhodobých vztazích je považován stereotyp, ale časté jsou i zdánlivé „maličkosti”, jako je péče o sebe sama.

„Lidé by si měli uvědomit, že i takové věci jako třicet kilo navíc oproti váze, kdy jste si říkali své ano, vytahané domácí tričko a tepláky nebo zanedbaný vzhled dokážou zapříčinit své, třeba i nulový apetit u partnera,” upozorňuje sexuolog Ondřej Trojan z TH kliniky.

Dalším problémem jsou nevyřčené sexuální touhy. „Často řešíme případy, kdy jeden v páru touží po určitých praktikách, třeba použít bičík nebo být svázán a ten druhý o tom ani neví. Určitě je dobré se zkusit o tom pobavit. Těžko sice dojde ke stoprocentnímu překrytí, ale partneři mohou najít vzájemnou shodu, která už tak vnese do sexuálního života čerstvý vítr,“ doplňuje Trojan a dodává:

„Pokud někdo upřednostňuje tvrdší sex nebo jakékoli jiné nestandardní praktiky, je dobré si takové věci vyjasnit předtím, než založí rodinu nebo mají dítě. Protože dlouhodobě takovou diskrepanci páry obvykle neunesou.“
Swingers party může vztah zachránit, ale i ukončit

Řešení neuspokojivého sexu existuje celá řada. My se zaměříme na jednu z možností, tedy swingers party. Je ale zapotřebí si říci dopředu, že jakékoli zpestření vztahu musí být založeno na oboustranné spokojenosti, kdy oba z páru prožívají uspokojení, a nikoli stres.

Ať se tedy bude jednat o návštěvu swingers klubu, domácí party, kdy se promíchají páry nebo přizvou další osoby, vždy musí být pár ve shodě a dodržovat dohody.

„Pozvat si někoho třetího do postele může být celkem riskantní, protože nikdy nevíme, jak budeme reagovat jako partner, když uvidíme toho druhého s někým jiným. Sexuální hračky nejsou zatíženy rizikem žárlivosti, stejně jako erotické filmy. Když se pár domluví a chtějí si oba vyzkoušet swingers klub, doporučil bych napoprvé spíše se inspirovat a být tam spolu, aby zde byl prostor pro uvědomění si, jak to prožíváte a zda je vše vnitřně dobře. Neprostřídat hned několik partnerů. Když se pak společně shodnete na partnerském promíchání a nedostaví se žárlivost, může to fungovat. Vždy je zde kromě zdravotních rizik i emocionální riziko, že celou záležitost jeden z partnerů neunese,” varuje sexuolog.

Swingers party tak může vztah oživit, ale i ukončit. „Máme klienty, kteří vám řeknou ruku v ruce, že kdyby nepřišli do našeho klubu, tak už spolu nejsou. Samozřejmě pokud je vztah skutečně rozbitý, swinger party ho neslepí,“ říká Petr Janíček z Fantasy klubu.

Swingers party tak není místem, kde by mohl být zachráněn problémový vztah. Taková party jen zveličí opravdové problémy a vztah se pravděpodobně rozpadne o to rychleji.

Někdy ale skutečně jen změna prostředí může sehrát obrovskou roli v zažehnutí nové jiskry v dlouhodobém vztahu.

„Zdaleka neplatí, že se partneři hned na party zapojí do skupinového sexu či si okamžitě vymění partnery. Často si partneři jen mezi sebe přizvou dalšího člena, ať už ženu, či muže. Někdy jim ale postačí se jen dívat nebo být viděn se svým partnerem,” dodává Janíček.
Deset nejhorších sexuálních prohřešků žen aneb Jak to vidí muži

Partneři si ale od začátku musí být vědomi, že pokud nebudou vzájemně respektovat hranice, které si v rámci svých sexuálních praktik stanovili, jen těžko může dojít k pozitivní změně v posteli.

„S partnerem jsme si pouštěli občas porno, používali jsme sexuální hračky, všechno bylo fajn, ale swingers party nám potvrdila, že on není stavěný na vztah a jen urychlila moje prozření,“ komentuje osmatřicetiletá Eliška svou zkušenost a dodává:

„Sex jsme měli oba stejně rádi, swingers mě bavily, vždy jsem si tam připadala jako žádoucí žena, mohla si užít hezké spodní prádlo, různé praktiky a atmosféru, potkali jsme tam fajn lidi, ale přítel byl postupně víc a víc jak utržený ze řetězu a já jsem řekla dost. Na tuhle srandu musíte být opravdu ve vztahu pevní v kramflecích.“

скачать dle 12.1
(hlasů: 0)
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY:

Sekce: Láska / Intimita
Toužíte po zpestření či oživení sexu se svým partnerem? Pak pro vás máme hned několik ověřených rad od odborníků na slovo vzatých.

Sekce: Láska
Každý vztah je jiný, ale všechny by měl spojovat jeden společný základ, a to láska. Pokud chcete

Sekce: Láska / Intimita
Nedokážete v poslední době v ložnici zažehnout tu správnou jiskru, která byla dříve tak znatelná?

Sekce: Láska
 "Promiň, neklape nám to, ale jestli chceš, můžeme být přátelé..." Slyšet tuhle větu od

Sekce: Láska
 Zatímco v televizní reality show se manželky vyměňují jen na starost o domácnost a péči o děti, v
KOMENTÁŘE K ČLÁNKU:

SEX A VZTAHY:

Nechráněný sex může spustit průjem!
Nechráněný sex může spustit průjem!
11.12.19 | Láska / Intimita / Rodinná
Jestli vás bolí břicho a máte průjem, nemusí to být vždy tím, že jste něco špatného snědli. Může to být i náhodným milencem!  
Lubrikační gely a masážní oleje. Základní výbava vašeho muže
Lubrikační gely a masážní oleje. Základní výbava vašeho muže
08.12.19 | Láska / Intimita / Rodinná
  Mnoho milenců považuje lubrikační gel za nepostradatelnou pomůcku. Usnadňuje masturbaci, používání erotických pomůcek,
Orální sex může být nepříjemný.
Orální sex může být nepříjemný.
08.12.19 | Láska / Intimita / Rodinná
Je příjemný a je součástí našich milostných životů. Ne vždycky to ale dáme se zachováním celé své hrdosti a úcty, protože se to
Nechce vám to dělat pusou? Možná řeší jednu z těchto věcí
Nechce vám to dělat pusou? Možná řeší jednu z těchto věcí
08.12.19 | Láska / Intimita / Rodinná
  Pro spoustu žen je orální sex jedinou cestou, kdy jsou schopné dosáhnout orgasmu. Někteří muži se však této praktice vyhýbají,

Počasí:

Počasí Praha 1 - Slunečno.cz

POPULÁRNÍ:

Co se bude nosit letošní podzim? Beauty trendy z přehlídkových mol podzim/zima 2016
Co se bude nosit letošní podzim? Beauty trendy z přehlídkových mol podzim/zima 2016
28.10.16 | Krása / Kosmetika
Už víš, v čem letos na podzim zazáříš? Nemluvíme teď o dokonalém kabátu
Jak udělat domeček pro panenky z papíru
Jak udělat domeček pro panenky z papíru   Tvorba domečku pro panenky papíru není nijak složité. Barn, dvoubarevná a světle zelené domy jsou zdarma a mohou být
Líčení podle barvy očí: Víte, co vám sluší?
Líčení podle barvy očí: Víte, co vám sluší?   Nemusíte je líčit vůbec nebo klidně použít jen řasenku, ale pokud chcete oči trochu zvýraznit a podtrhnout, je dobré vědět,
Desatero o žloutence
Desatero o žloutence
17.03.17 | Zdraví
     Deset důležitých otázek a odpovědí o infekční hepatitidě typu A a B.
Bikram jóga
Bikram jóga
26.08.17 | Zdraví / Fitness
  Bikram jóga se cvičí ve speciálních devadesátiminutových lekcích, které se skládají z 26 poloh a dvou dýchacích cvičení.
Vrchol extravagance: Černé svatební šaty. Jdete do toho?
Vrchol extravagance: Černé svatební šaty. Jdete do toho?   Svatební šaty jako z pohádky? To je sen každé nevěsty! Ale musí být nutně bílé či smetanové? Někteří módní návrháři jsou toho
Copyright © 2014 Ženské řády.Cz | Design by ALEX- Ženské řády