KRÁSA:

28.02.20 | Krása / Péče o vlasy
  Krásný šperk se stává naší součástí, a tak není divu, že se nám ho vůbec
21.02.20 | Krása / Péče o vlasy
   Dokonalé vlasy – to je sen každé z nás, ale realita bývá bohužel jiná.
Po zářivém hollywoodském úsměvu touží každý. Jak si ho ale pořídit bez
12.02.20 | Krása / Péče o tělo
Snažíte se jíst vyváženě, dopřáváte si pohyb, ale stejně vám do vysněné váhy
07.02.20 | Krása / Péče o vlasy
Jsou vaše vlasy až příliš suché? Dopřejte jim jarní ozdravnou kúru s hořčičným

4 zajímavé vedlejší účinky masturbace. Je dobrá na stres i spaní!

13.02.20 | Sekce: Láska / Intimita |

Slabá imunita, vyšponované nervy, hormonální nerovnováha či špatný krevní oběh? Zdá se, že na všechny tyhle problémy existuje jediné řešení. Tím je překvapivě masturbace, která je prý zdravější víc než čistění zubů!

Masturbace v úzkém slova smyslu označuje vzrušování pohlavních orgánů. Tedy alespoň takhle „činnost“, jíž se pravidelně věnuje zhruba 94 % mužů a 85 % žen, popisuje odborná literatura. Ačkoli se o této intimní záležitosti v minulosti napovídalo ledacos, dnes je vnímána jako přirozené vyjádření vlastní sexuality, s čímž se ztotožňuje i americký expert intimních vztahů Tom Murray.

„Pokud nezasahuje do vykonávání běžných denních činností, je masturbace naprosto neškodná. Navíc z ní plynou zajímavé výhody, takže nevidím důvod, proč ji neprovozovat pravidelně,“ připouští jmenovaný specialista. O jaká konkrétní pozitiva jde?
Antistresová pomůcka, co je k nezaplacení

Zažíváš teď náročné období, což tvé nervy nezvládají nejlépe? Ber to jako motivační impulz k „sólové akci“. Lepší uklidňující prostředek totiž jen tak nenajdeš!

„Při orgasmu se uvolňují neurotransmitery a chemikálie zodpovědné za dobrou náladu a pocity štěstí. Pokud se vám tyto látky dostanou do těla, budete pozitivně naladění ještě několik hodin. Ovšem zvýší se vám také sebevědomí a energetická hladina, takže zároveň zabojujete i proti únavě,“ vysvětluje newyorská sexuoložka a manželská terapeutka Megan Fleming.
Ukázkový krevní oběh i hormony v rovnováze

Americká studie uskutečněná Kolumbijskou univerzitou poukázala na skutečnost, že sebeuspokojení významně snižuje pravděpodobnost srdečních chorob, zatímco v přísné rovnováze udržuje hladiny hormonů. Jak to? Dle mínění znalců z oboru se při něm zachovávají optimální hodnoty oxidu dusnatého, jež hraje klíčovou roli v krevním oběhu celého těla, což má na stav kardiovaskulárního systému příznivý vliv. Jenže pozor, jmenovaný plyn kromě toho, že napomáhá pružnosti cév, má rovněž význam pro učení a paměť, neboť ho mozek využívá k práci s dlouhodobými vzpomínkami i přenosu informací.

Silná imunita? O tom vůbec nepochybuj

S výčtem blahodárných účinků autoerotismu vědci zdaleka nekončí. Na seznam jeho nesporných a vítaných přínosů patří i to, že posiluje obranyschopnost jako nic jiného. Při vyvrcholení se totiž v malých dávkách vyplavuje kortizol, což je hormon zvyšující pohotovost organismu při zátěžových situacích. Tělo pak lépe odolává chronickým stresům, ale i infekčním chorobám všeho druhu.

„Masturbace dokáže vytvořit správné prostředí pro posílení imunitního systému. Troufám si říct, že je pro celkové zdraví důležitější než čistění zubů. Možná právě proto jsme od přírody naprogramováni k potřebě orgasmu,“ pochvaluje si schopnosti vlastnoruční „terapie“ americká odbornice regenerativního lékařství Jennifer Landa.
Konec problémů se spánkem. Jednou provždy

Ze statistik jednoznačně vyplývá, že až polovina našinců trpí nějakou spánkovou poruchou. Nepatříš mezi ně i ty? Pokud je tvá odpověď kladná, měla bys vědět, že kromě prášků na předpis, bylinek a aromaterapie se mezi uspávadla s okamžitým účinkem řadí i „soukromé vzrušování“.

„Lidé, kteří se oddávají masturbaci, vykazují emocionální i psychickou pohodu, proto nemají potíže s usínáním. Tohle celkové uvolnění s erotickým podtextem nejenže rychle navodí ospalost, rovněž zkvalitní i noční odpočinek,“ netají se svým názorem sexuoložka Megan Fleming.

скачать dle 12.1
(hlasů: 0)
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY:

Ať děláš, co děláš, ještě o půlnoci bloumáš po bytě a nervózně sleduješ hodiny? Pokud se ti nedaří „zabrat“, odhoď pyžamo a dopřej si bouřlivý

Sekce: Láska / Intimita
Masturbace už dávno není nic, co by bylo zakázané. Naopak toto věnování se vlastnímu tělu

Sekce: Láska / Intimita
Zdržet se v posteli déle, i když budík zvoní na poplach? Dobrý nápad. Ty máš jasnou hlavu

Sekce: Láska / Intimita
 Masturbaci už se dnes na Západě odváží démonizovat vyjma náboženských fanatiků jen málokdo.

Sekce: Láska / Intimita
Mýtům o tom, že je masturbace nezdravá a že způsobuje neplodnost nebo dokonce slepotu, už dnes věří málokdo. Čím
KOMENTÁŘE K ČLÁNKU:

SEX A VZTAHY:

Co chtějí muži, aby ženy věděly o sexu? Těchto deset věcí!
Co chtějí muži, aby ženy věděly o sexu? Těchto deset věcí!
28.02.20 | Láska / Intimita / Rodinná
  Říká se, že muži jsou tak pohlceni svým libidem, že během sexuálních aktivit o sobě vůbec nevědí. Muži se však od žen vůbec
Pánové, tohle chce zažít opravdu každá
Pánové, tohle chce zažít opravdu každá
28.02.20 | Láska / Intimita
  Nemusíte chodit do jazykovky, abyste se stal mistrem jazykových dovedností. Ženy milují, když jim uděláte tyhle čtyři věci.
Muži pravděpodobně chtějí sex víc než jídlo
Muži pravděpodobně chtějí sex víc než jídlo
27.02.20 | Láska / Intimita / Rodinná
  Máte doma partnera, který při milování myslí na jídlo, nebo se jím v rámci milostným hrátek rád obklopuje? Vědci tvrdí, že to
Po náročném cvičení velikostí penisu neohromíte. Scvrkne se na minimum
Po náročném cvičení velikostí penisu neohromíte. Scvrkne se na minimum
27.02.20 | Láska / Intimita / Rodinná
Muži se rádi poměřují ve sprchách posiloven a bazénů a jsou kvůli tomu těmi, komu na velikosti penisu záleží mnohem více než

Počasí:

Počasí Praha 1 - Slunečno.cz

POPULÁRNÍ:

Co se bude nosit letošní podzim? Beauty trendy z přehlídkových mol podzim/zima 2016
Co se bude nosit letošní podzim? Beauty trendy z přehlídkových mol podzim/zima 2016
28.10.16 | Krása / Kosmetika
Už víš, v čem letos na podzim zazáříš? Nemluvíme teď o dokonalém kabátu
Jak udělat domeček pro panenky z papíru
Jak udělat domeček pro panenky z papíru   Tvorba domečku pro panenky papíru není nijak složité. Barn, dvoubarevná a světle zelené domy jsou zdarma a mohou být
Líčení podle barvy očí: Víte, co vám sluší?
Líčení podle barvy očí: Víte, co vám sluší?   Nemusíte je líčit vůbec nebo klidně použít jen řasenku, ale pokud chcete oči trochu zvýraznit a podtrhnout, je dobré vědět,
Desatero o žloutence
Desatero o žloutence
17.03.17 | Zdraví
     Deset důležitých otázek a odpovědí o infekční hepatitidě typu A a B.
Bikram jóga
Bikram jóga
26.08.17 | Zdraví / Fitness
  Bikram jóga se cvičí ve speciálních devadesátiminutových lekcích, které se skládají z 26 poloh a dvou dýchacích cvičení.
Vrchol extravagance: Černé svatební šaty. Jdete do toho?
Vrchol extravagance: Černé svatební šaty. Jdete do toho?   Svatební šaty jako z pohádky? To je sen každé nevěsty! Ale musí být nutně bílé či smetanové? Někteří módní návrháři jsou toho
Copyright © 2014 Ženské řády.Cz | Design by ALEX- Ženské řády