KRÁSA:

20.08.19 | Krása / Péče o tělo
  Není žádným tajemstvím, že cvičit bychom prostě měli. Ale nezapomínejte, že
20.08.19 | Krása / Péče o vlasy
Sníte o dlouhé, bohaté hřívě, ale vaše řídké vlasy jako by se zastavily v jedné
20.08.19 | Krása / Manikúra
  Mnoho dnešních žen propadlo gelové či akrylové manikúře. Bohužel tento ne
  Nemáš čas odběhnout si na pedikúru a tak raději schováváš nožky v plných
17.08.19 | Krása / Péče o tělo
Připravují vás „ďolíčky“ na stehnech o sebevědomí i dobrý pocit? Vyzrajte na ně

Sex po telefonu. Jak dlouho ještě potáhnou obscénní telefonní hovory

10.07.19 | Sekce: Láska / Intimita |

 

Sice je to trochu retro, ale i tak má sex po telefonu něco do sebe. Tušili jste, že se za to dřív zavíralo? A co vám s telefonem hrozí dnes? Vysekněte poklonu průkopníkovi a vyprávějte o něm svým dětem i milenkám!

Obscénní telefonní hovory existují tak dlouho jako telefon sám. Již před lety ale začaly měnit formu, protože digitální komunikace nabídla několik nových způsobů, jak dosáhnout stejných cílů při zachování větší anonymity. To však nic nemění na to, že telekomunikační zařízení, které přenáší hovor (zvuk), připravilo půdu pro virtuální porno a všechny ty další novodobé věci. Jak s ním šel čas? Za tohle děkujte našim předkům!
Erotika po drátě, která se vymkla kontrole

Telefon byl vynalezen Alexandrem Grahamem Bellem v roce 1876. Někteří sexuologové, včetně Zlatko Pastora, jej považují za falický symbol našeho století. „Někteří se dokonce svému symbolu, minimálně při jeho používání, podobají. S telefonem se cítí bezpečněji, bez něj jako by ani neexistovali,“ popisuje známý český sexuolog ve své knize Tajemství ženské sexuality. A má pravdu. Sex a telefon k sobě ještě před pár dny patřily jako rozkrok kalhot u kolen adolescenta. Odkud se tenhle fenomén vzal?
Ty prase!

Odborný časopis Archives of Sexual Behavior nedávno sledoval historii obscénních telefonních hovorů. A jeho poznatky? Zajímavé! V 90. letech 19. století byl termín „verbální exhibicionismus“ vytvořen tak, aby odkazoval konkrétně na muže, kteří prožívají vzrušení nebo potěšení z „vyslovování špinavých slov směřovaných k uchu ženy“. Existují záznamy, že do roku 1909 právní předpisy na mnoha územích světa zakazovaly „obscénní a šokující jazyk“, který by ženy mohl iritovat. Už teď jste rádi, že doba pokročila?

Ve dvacátých a třicátých letech se začaly objevovat akademické studie o fenoménu nevyžádaných sexuálních telefonních hovorů. Toto chování začalo být diskutováno jako parafilie, tedy neobvyklý sexuální zájem. V šedesátých létech, tedy aspoň podle výše uvedeného časopisu, se obscénní telefonní hovory začaly jevit jako „problém“. Jen v USA se na „úchyláky“ podalo víc jak 50 000 stížností za měsíc.

 


Řekni mi, co máš na sobě

Situace se vyhrotila takovým způsobem, že se v roce 1968 „perverzní telefonování“ formálně stalo federálním zločinem, za který hrozil trest odnětí svobody. Naštěstí čas ukázal, že je velmi těžké specifikovat, co je vlastně nevhodné, takže se rok od roku telefon začal řešit méně a méně.

Sedmdesátá léta už charakterizovala dobu, kdy se tenhle ďábelský stroj podílel na usnadnění sexuálního vzrušení a orgasmu, na což poukázal John Money, významný a kontroverzní americký psycholog a sexuolog novozélandského původu. Po telefonu se ještě před lety seznamovalo a milovalo, stejně jako rozcházelo a nenávidělo.
Mohu se zeptat, kolik tamponů spotřebujete?

Chlípné esemesky nahradily MMS a svět přišel na chuť internetu, čímž erotika dostala jiné grády. I tak se však najdou tací, kdo při telefonní skatofilli dosahují sexuálního vzrušení erotickým oslovováním žen. Obsah takových telefonátů je přitom různý. Od dotazů gynekologické povahy o menstruaci až po sprosté nadávky a vyhrožování. Telefon tak ještě alespoň chvíli bude intimním partnerem, zvlášť když je připojen k síti a může přenášet obrázky. Hlavně si ho ale vypněte, až někam v létě poletíte. Nebo vás taky zavřou!

Například v Číně kompletně zakazují používání telefonu na palubě letadla, a to i v letovém režimu. Za neuposlechnutí výzvy tamní úřady obvykle ukládají trest několikadenního pobytu ve vězení. A i v USA to bude federální zločin. Stačí, aby pasažér nepřepnul telefon či jiné zařízení do letového režimu, a už je o krok blíž base. Tohle si vynález Alexandra Grahama Bella fakt nezasloužil!

скачать dle 12.1
(hlasů: 0)
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY:

  Poruchy sexuálního vzrušení mohou přicházet souběžně s tím, že vás partner přestal

Sekce: Láska
Frekvence sexu výrazně klesá, a to zejména u mladých lidí. Vyplývá to z aktuálního

Sekce: Láska / Rodinná
Láska časem vyprchá, s tím nikdo nic nenadělá, ale pokud najdete spřízněnou duši, tohle se vám nikdy

Sekce: Láska / Intimita
Nejsou vibrace jako vibrace. Jestli tě někdy napadlo využít k vlastnímu potěšení vrnění mobilu, radši

Sekce: Láska / Intimita
Že mobil je jen na volání a internet? Tak to už dávno neplatí! Nové modely jsou něco jako dva v jednom.
KOMENTÁŘE K ČLÁNKU:

SEX A VZTAHY:

Orgasmus, jaký jste ještě nezažily
Orgasmus, jaký jste ještě nezažily
20.08.19 | Láska / Intimita / Rodinná
Zatímco muži prožívají svůj vrchol velmi krátce, my máme výhodu. Slastné pocity, které projíždějí celým naším tělem, si užíváme
Proč si ženy hledají milence?
Proč si ženy hledají milence?
20.08.19 | Láska / Intimita
Znamená to jediné - ve vztahu nám to skřípe. A pak je přece tak krásně osvěžující cítit se zase milovány. Vznášíme se na křídlech
Kdy mají ženy největší chuť na sex?
Kdy mají ženy největší chuť na sex?
20.08.19 | Láska / Intimita / Rodinná
Občas jste podrážděná nebo bezdůvodně úzkostná, jindy hýříte energií a nejste k zastavení. Ovšem jak se v tom vyznat? Máme
Bod SP6 probouzí chuť na sex.
Bod SP6 probouzí chuť na sex.
20.08.19 | Láska / Intimita / Rodinná
Jak může akupresura zlepšit milostný život a zvýšit ženskou touhu? Věnujte se jí denně několik minut, a uvidíte tu změnu.

Počasí:

Počasí Praha 1 - Slunečno.cz

POPULÁRNÍ:

Co se bude nosit letošní podzim? Beauty trendy z přehlídkových mol podzim/zima 2016
Co se bude nosit letošní podzim? Beauty trendy z přehlídkových mol podzim/zima 2016
28.10.16 | Krása / Kosmetika
Už víš, v čem letos na podzim zazáříš? Nemluvíme teď o dokonalém kabátu
Jak udělat domeček pro panenky z papíru
Jak udělat domeček pro panenky z papíru   Tvorba domečku pro panenky papíru není nijak složité. Barn, dvoubarevná a světle zelené domy jsou zdarma a mohou být
Líčení podle barvy očí: Víte, co vám sluší?
Líčení podle barvy očí: Víte, co vám sluší?   Nemusíte je líčit vůbec nebo klidně použít jen řasenku, ale pokud chcete oči trochu zvýraznit a podtrhnout, je dobré vědět,
Desatero o žloutence
Desatero o žloutence
17.03.17 | Zdraví
     Deset důležitých otázek a odpovědí o infekční hepatitidě typu A a B.
Bikram jóga
Bikram jóga
26.08.17 | Zdraví / Fitness
  Bikram jóga se cvičí ve speciálních devadesátiminutových lekcích, které se skládají z 26 poloh a dvou dýchacích cvičení.
Vrchol extravagance: Černé svatební šaty. Jdete do toho?
Vrchol extravagance: Černé svatební šaty. Jdete do toho?   Svatební šaty jako z pohádky? To je sen každé nevěsty! Ale musí být nutně bílé či smetanové? Někteří módní návrháři jsou toho
Copyright © 2014 Ženské řády.Cz | Design by ALEX- Ženské řády