KRÁSA:

20.08.19 | Krása / Péče o tělo
  Není žádným tajemstvím, že cvičit bychom prostě měli. Ale nezapomínejte, že
20.08.19 | Krása / Péče o vlasy
Sníte o dlouhé, bohaté hřívě, ale vaše řídké vlasy jako by se zastavily v jedné
20.08.19 | Krása / Manikúra
  Mnoho dnešních žen propadlo gelové či akrylové manikúře. Bohužel tento ne
  Nemáš čas odběhnout si na pedikúru a tak raději schováváš nožky v plných
17.08.19 | Krása / Péče o tělo
Připravují vás „ďolíčky“ na stehnech o sebevědomí i dobrý pocit? Vyzrajte na ně

Panic je na nic. V ČR přibývá těch, kteří nemají žádnou sexuální zkušenost.

09.07.19 | Sekce: Láska / Intimita |

 

Jen tak se vzdát sexu? Někdo život bez pohlavního styku, vaginálních sekretů a potu na cizím těle překvapivě vítá. Kolik paniců je v Česku a kam si lidé pro první milostné zážitky chodí nejčastěji? Auto z toho vynechte! 

Trendy v sexuálním chování? Z panenství se stal byznys. Vydražit se dá třeba za 30 milionů korun, jako se to povedlo dvacetileté Pařížance Jasmine. Bankéř z newyorské Wall Street, který částku nabídl, prý v aukci porazil známého losangeleského DJe i realitního mogula z Mnichova. Tahle holka na to prostě vyzrála, ovšem ne všichni to mají nastavené podobně. Navíc se v dnešní době rozmáhá jistý nešvar.
Slavné “poprvé” se pořád oddaluje

Muži i ženy zahajují pohlavní život přibližně ve stejném věku. K první souloži dochází v průměru kolem 18 let. Studie, které proběhly v České republice za posledních 20 let, však prokázaly, že přes 8 % dívek a 12 % chlapců mělo první pohlavní styk již před 15. rokem života. Někteří si však nevinnost chrání stůj co stůj.

Z průzkumu, který provedli sexuologové Petr Weiss a Jaroslav Zvěřina ze Sexuologického ústavu 1. lékařské fakulty Univerzity Karlovy, vyplývá, že 9 % mužů a 7 % žen nikdy nesouložilo. Mezi obvyklé důvody patří absence „správného“ partnera, nevhodná příležitost či náboženské vyznání. Odhalilo se také, že pro ten zbytek, který souložit chce, je oblíbeným místem prvního styku příroda. Jak jinak! Jenže ani na tu někteří neberou.
Nejšílenější národ, který má problém souložit?

Co se týče zahraničních statistik, tak panenství má ještě ve 20 až 24 letech 14 % Američanů, přičemž toho číslo s rostoucím věkem klesá. Ve věku 44 let se může přibližně 0,3 % jedinců pochlubit statusem panice nebo panny. U Japonců to dělá celých 25 % paniců u mužů nad 30 let! Mimochodem, tahle země je vůbec zajímavá.

Studie provedená institucí, jež se nazývá Ministerstvem pozemků, infrastruktury, dopravy a cestovního ruchu uvádí, že počet svobodných a sexem neposkvrněných mužů nad 30 let v Japonsku vzrostl mezi lety 1995 a 2010 o celých 10 % a v současnosti se stále navyšuje, což není tak úplně dobře. Místní již pro tyhle opozdilce zavedli termín yaramiso, neboli mužské panny. Analytik trhu Rajio Furuta však před tímto trendem varuje, neboť šance na sex a přítelkyni tak prý po třicítce klesají.
Mužské panny ze své role těžko vystupují

„Yaramiso nepatří k populárním typům kluků. Při setkání se ženami je žádoucí, aby pánové měli nějaké sexuální zkušenosti, díky kterým ženy lépe pochopí a vyjdou jim vstříc,“ nechal se slyšet Rajio Futura pro magazín Tokyo Reporter s tím, že panictví je a bude komplikací. Pak je tu taky ta věc s dopadem sexuálního půstu na organismus. Jaké věci se stanou s vaší myslí i tělem, když se sexu vzdáte?
Co všechno je sexuální absencí v sázce?

Z Královské univerzity v Belfastu prosáklo, že po orgasmu se díky hormonu prolaktinu zintenzivňují smysly. Sex jako takový působí proti stresu a tlumí bolest. Po vyvrcholení se totiž do těla vyplaví obrovské množství oxytocinu, který zapříčiní vyloučení endorfinu. Ten pozitivně zapůsobí na migrénu, revma, zánět a v neposlední řadě i imunitu.

Experti také podotýkají, že muži do 50 let věku by měli ejakulovat aspoň pětkrát týdně, neboť se tak předchází rakovině prostaty. Podtrženo a sečteno, není důvod se sexu vyhýbat. Celoživotní celibát je beztak u lidí vzácný, vždyť téměř každý jedinec v biologicky schopném druhu se může rozmnožovat a je sám proti sobě, pokud to nedělá. Nebo snad máte jiný názor?

скачать dle 12.1
(hlasů: 0)
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY:

Sekce: Láska / Intimita
Cítíte i neznatelnou vůni už zdálky? Pak patříte mezi velké sexuální šťastlivce.

Sekce: Láska / Intimita
Stále více párů dnes používá pro ozvláštnění sexuálního života erotické

Sekce: Láska / Intimita
  Že si zamilovaní vždycky říkají pravdu? Holka, spadni na zem. Těch, kteří narovinu přiznají, kolik mají za sebou milostných zkušeností, je jako

Sekce: Láska / Intimita
 Nejnovější výzkum sexuálního chování v České republice (opakovaný jednou za pět

Sekce: Láska / Intimita
Je to slastný pocit, který ovšem mnohé ženy při sexu nikdy nepoznaly. Podle renomovaného sexuologa Petra Weisse se
KOMENTÁŘE K ČLÁNKU:

SEX A VZTAHY:

Orgasmus, jaký jste ještě nezažily
Orgasmus, jaký jste ještě nezažily
20.08.19 | Láska / Intimita / Rodinná
Zatímco muži prožívají svůj vrchol velmi krátce, my máme výhodu. Slastné pocity, které projíždějí celým naším tělem, si užíváme
Proč si ženy hledají milence?
Proč si ženy hledají milence?
20.08.19 | Láska / Intimita
Znamená to jediné - ve vztahu nám to skřípe. A pak je přece tak krásně osvěžující cítit se zase milovány. Vznášíme se na křídlech
Kdy mají ženy největší chuť na sex?
Kdy mají ženy největší chuť na sex?
20.08.19 | Láska / Intimita / Rodinná
Občas jste podrážděná nebo bezdůvodně úzkostná, jindy hýříte energií a nejste k zastavení. Ovšem jak se v tom vyznat? Máme
Bod SP6 probouzí chuť na sex.
Bod SP6 probouzí chuť na sex.
20.08.19 | Láska / Intimita / Rodinná
Jak může akupresura zlepšit milostný život a zvýšit ženskou touhu? Věnujte se jí denně několik minut, a uvidíte tu změnu.

Počasí:

Počasí Praha 1 - Slunečno.cz

POPULÁRNÍ:

Co se bude nosit letošní podzim? Beauty trendy z přehlídkových mol podzim/zima 2016
Co se bude nosit letošní podzim? Beauty trendy z přehlídkových mol podzim/zima 2016
28.10.16 | Krása / Kosmetika
Už víš, v čem letos na podzim zazáříš? Nemluvíme teď o dokonalém kabátu
Jak udělat domeček pro panenky z papíru
Jak udělat domeček pro panenky z papíru   Tvorba domečku pro panenky papíru není nijak složité. Barn, dvoubarevná a světle zelené domy jsou zdarma a mohou být
Líčení podle barvy očí: Víte, co vám sluší?
Líčení podle barvy očí: Víte, co vám sluší?   Nemusíte je líčit vůbec nebo klidně použít jen řasenku, ale pokud chcete oči trochu zvýraznit a podtrhnout, je dobré vědět,
Desatero o žloutence
Desatero o žloutence
17.03.17 | Zdraví
     Deset důležitých otázek a odpovědí o infekční hepatitidě typu A a B.
Bikram jóga
Bikram jóga
26.08.17 | Zdraví / Fitness
  Bikram jóga se cvičí ve speciálních devadesátiminutových lekcích, které se skládají z 26 poloh a dvou dýchacích cvičení.
Vrchol extravagance: Černé svatební šaty. Jdete do toho?
Vrchol extravagance: Černé svatební šaty. Jdete do toho?   Svatební šaty jako z pohádky? To je sen každé nevěsty! Ale musí být nutně bílé či smetanové? Někteří módní návrháři jsou toho
Copyright © 2014 Ženské řády.Cz | Design by ALEX- Ženské řády