KRÁSA:

 Netradiční až šokující tipy na to, jak být krásnější, si ženy vyměňují
Povislá horní víčka jsou problémem žen i mužů. Kromě toho, že je vnímáme jako
15.10.19 | Krása / Kosmetika
   Stav naší pokožky, a zejména pak pleti, vypovídá o stavu našich vnitřních
11.10.19 | Krása / Péče o vlasy
   Dokonalé vlasy – to je sen každé z nás, ale realita bývá bohužel jiná.
10.10.19 | Krása / Péče o vlasy
  Krásný šperk se stává naší součástí, a tak není divu, že se nám ho vůbec

Drobností, které dělají sex nezapomenutelným.

27.09.19 | Sekce: Láska / Intimita / Rodinná |

Díky těmto věcem bude vaše polovička na sex vzpomínat ještě hodně dlouho. Na co byste neměli při postelových hrátkách zapomínat?

Chcete u svého protějšku opravdu zazářit a předvést v posteli výkon, na který nikdy nezapomene? Tak věřte, že k tomu nestačí být jenom vášnivý a stát se sexuální mašinou. Musíte k tomu dodržovat i 11 zdánlivě nenápadných drobností, jež jsou ovšem zároveň nepsaným pravidlem k dokonalému sexu. Jaké to jsou?

1. Oční kontakt – Sex je intimnější a dochází k většímu souznění obou partnerů. Pokud má partner oči zavřené během celého milování nebo kouká do zdi, možná si taky představuje někoho jiného. Upřený pohled do očí přitom dokáže udělat prožitek mnohem intenzivnější. Zkuste udržet oční kontakt i při orgasmu!

2. Polibky – Říká se, že se prostitutky nelíbají. Polibky jsou totiž někdy daleko intimnější než samotný sex. Líbání je přitom skvělá předehra, která dokáže rozžhavit každou ledovou královnu. Zkuste to na krku, pod klíční kostí, na vnitřní straně stehen a hlavně v klíně.

3. Když se žena udělá jako první – Je to vlastně jedno, jestli žena vyvrcholí jako první či jako druhá (společný orgasmus obou partnerů je spíše výjimečný). Jde ale o to, že hrozí, že pokud se neudělá jako první, už k tomu nebude mít příležitost, protože muž odpadne. Pánové, buďte gentlemani!

4. Divokost – Zapomeňte na to, že byste měla být hodná holka nebo slušný kluk. Odpoutejte se a sex si užijte na maximum! Jednou za čas by váš pokoj měl po sexu vypadat, že se v něm odehrála ukrutná bitva.

5. Něžnost – Na druhou stranu toho největšího prožitku docílíte často jen něžným a pomalým sexem. Nesmíte u toho samozřejmě usnout nebo si z nudy začít číst časopis. Ale hluboké a pomalé přirážení má určitě něco do sebe.

6. Hlasitost – Vykašlete se na sousedy nebo na otevřené okno, které jste zapomněli zavřít. Sex si užívejte z plna hrda a svoje hlasité emoce nijak neskrývejte!

7. Zájem – Starejte se o toho druhého. Sex je přece týmová hra a nejvíc si ji užijete, když se bude starat jeden o druhého. Buďte pozorní. Vrátí se vám to dvakrát tolik!

8. Odvaha – Nebojte se zkusit novou praktiku a popusťte uzdu svojí fantazie. S kamarádkami u vína nebo s kamarády u piva jednou nebudete vzpomínat na super misionáře, ale spíš na tu novou praktiku nebo polohu, kterou jste zkusili.

9. Vášeň – Sex se dá jen rutinně "odkroutit", když se vám zrovna do něj moc nechce. Ale proč ho tedy vůbec dělat? Běžte do toho vždy s vášní a chtíčem, jedině tak budou vaše prožitky intenzivní.

10. Objetí po sexu – Je to drobnost, ale sex je díky tomu smyslnější a intimnější. Po sexu ihned neutíkejte do koupelny, ale ještě na chvíli se k sobě přitulte a třeba se jen lehce hlaďte. Pouto mezi vámi se prohloubí a budete se cítit spokojenější.

11. Držení za ruku – Zkuste se při orgasmu kromě přímého pohledu do očí chytit za ruce. Budete se cítit více propojení a orgasmus budete mít silnější!

скачать dle 12.1
(hlasů: 0)
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY:

Sekce: Láska / Intimita
  Které erotické zážitky byste měli vyzkoušet aspoň jednou za život?  

  Přemýšleli jste někdy o tom, že vyzkoušíte s partnerem tantrický sex? Nebo je to pro vás něco tak nedosažitelného, že vás to ani nenapadlo? Přitom

Sekce: Láska / Intimita
Sex je pro zdraví velmi užitečný, to už ví asi každý. Jak je možné, že nás sex dokáže ochránit před příznaky demence, zlepšuje zrak a ještě tlumí

Sekce: Láska / Intimita
  Chcete vědět, zda vás s klukem čeká v posteli hodinový uragán, nebo jen desetivteřinové představení? Začněte se řídit horoskopem!

Sekce: Láska / Intimita
   Více než deset žen ze sta nikdy nezažije orgasmus. Přitom to vůbec neznamená, že by byly frigidní! Sex si mohou maximálně užívat, i když

  Sex je náš, dělá dobře mně i tobě…
KOMENTÁŘE K ČLÁNKU:

SEX A VZTAHY:

4 rozdíly mezi normálním sexem a pornem!
4 rozdíly mezi normálním sexem a pornem!
22.10.19 | Láska / Intimita / Rodinná
  4 věci z porna, které nejsou tak běžné, jak by se mohlo zdát.  
Jsou frigidní, nebo to partner neumí?
Jsou frigidní, nebo to partner neumí?
22.10.19 | Láska / Intimita / Rodinná
  Frigidita je samozřejmě reálný problém, ale je těžké odhadnout, jestli je nechuť k sexu způsobena opravdu touto dysfunkcí, nebo
Orgasmus na několik způsobů: Znáte všechny?
Orgasmus na několik způsobů: Znáte všechny?
22.10.19 | Láska / Intimita
  Nic vás neuvolní tak, jako přicházející rozkoš, která doznívá a rezonuje celým tělem. Myslíte si, že orgasmus je jenom jeden?
Pane, pojďte se seznámit…
Pane, pojďte se seznámit…
22.10.19 | Láska
  Jak jsem slíbila, vyzkoušela jsem se seznámit přes seznamovací agenturu a přiznávám se, že jsem v rozpacích. Nevím, jak se s

Počasí:

Počasí Praha 1 - Slunečno.cz

POPULÁRNÍ:

Co se bude nosit letošní podzim? Beauty trendy z přehlídkových mol podzim/zima 2016
Co se bude nosit letošní podzim? Beauty trendy z přehlídkových mol podzim/zima 2016
28.10.16 | Krása / Kosmetika
Už víš, v čem letos na podzim zazáříš? Nemluvíme teď o dokonalém kabátu
Jak udělat domeček pro panenky z papíru
Jak udělat domeček pro panenky z papíru   Tvorba domečku pro panenky papíru není nijak složité. Barn, dvoubarevná a světle zelené domy jsou zdarma a mohou být
Líčení podle barvy očí: Víte, co vám sluší?
Líčení podle barvy očí: Víte, co vám sluší?   Nemusíte je líčit vůbec nebo klidně použít jen řasenku, ale pokud chcete oči trochu zvýraznit a podtrhnout, je dobré vědět,
Desatero o žloutence
Desatero o žloutence
17.03.17 | Zdraví
     Deset důležitých otázek a odpovědí o infekční hepatitidě typu A a B.
Bikram jóga
Bikram jóga
26.08.17 | Zdraví / Fitness
  Bikram jóga se cvičí ve speciálních devadesátiminutových lekcích, které se skládají z 26 poloh a dvou dýchacích cvičení.
Vrchol extravagance: Černé svatební šaty. Jdete do toho?
Vrchol extravagance: Černé svatební šaty. Jdete do toho?   Svatební šaty jako z pohádky? To je sen každé nevěsty! Ale musí být nutně bílé či smetanové? Někteří módní návrháři jsou toho
Copyright © 2014 Ženské řády.Cz | Design by ALEX- Ženské řády