KRÁSA:

21.02.20 | Krása / Péče o vlasy
   Dokonalé vlasy – to je sen každé z nás, ale realita bývá bohužel jiná.
Po zářivém hollywoodském úsměvu touží každý. Jak si ho ale pořídit bez
12.02.20 | Krása / Péče o tělo
Snažíte se jíst vyváženě, dopřáváte si pohyb, ale stejně vám do vysněné váhy
07.02.20 | Krása / Péče o vlasy
Jsou vaše vlasy až příliš suché? Dopřejte jim jarní ozdravnou kúru s hořčičným
06.02.20 | Krása
   Věk, kterého se člověk může dožít, dnes vědci kladou do rozmezí 110 až 120

10 důvodů, proč byste měli mít sex se svým ex!

27.12.19 | Sekce: Láska / Intimita |

Sex s vaším bývalým není vždy tak úplně špatný nápad. Zde se dočtete proč.

Toho bídáka jste před časem pustila k vodě, ať už z jednoho, nebo asi z milionu důvodů. Jenže jiskřivá sexuální energie bude mezi vámi už nejspíš navždy. A je jen otázkou času, kdy už to neunesete a skončíte v posteli. A on to občas není zase tak špatný nápad. Následující důvody totiž za porozchodový sex rozhodně stojí.

1. Ví přesně, jak to máte ráda. Nesčetněkrát jste mu vzdychala do ucha a zná dokonale každé vaše tajné zákoutí i vaši skulinku. A umí to v/s ní.

2. Jde jen o sex. Nemáte iluze, že by se z neřáda stal za pár týdnů či měsíců hodný chlapec, ale může vám to být jedno. Jde jen o intenzivní fyzický akt.

3. Můžete mu ukázat, co jste se od té doby, co jste se rozešli, naučila a v čem se zdokonalila. A nic nepohladí ego víc než uznalé pokývání, že sací techniku nebo rytmus rajtování máte o dost lepší než jeho současná přítelkyně.

4. Na druhou stranu i vy zjistíte, jestli je on i přes svou otřesnou povahu v posteli stále nepřekonatelný nebo zda jste s ním jen ztrácela čas.

5. Budete odvážnější. Nemáte co ztratit, stejně už spolu nechodíte. Takže můžete pokořit veškerá dřívější tabu a nechat ho udělat vám to klidně do zadečku.

6. Víte, jak to má rád on. A nebudete se stresovat, jestli jste dost dobrá či kam až můžete zajít (většinou mnohem dál, než si myslíte). Lépe se zkrátka uvolníte a užijete si to.

7. Pokud toužíte po nějakém sexuálním dobrodružství, ale nejste žádná nestydatá rajda, co by šla s neznámým chlapem z baru, tak ex přítel je k tomuto účelům naprosto ideální. Dobře se znáte, ale přece jen už jste se trochu odcizili.

8. Chemický koktejl, který mezi vámi funguje, nenamícháte s nikým jiným. S milovaným i nenáviděným ex vás pojí spousta vzpomínek a silných zážitků, mezi které můžete nyní zařadit i porozchodový orgasmus.

9. Užijete si bez závazků, tedy pokud neplánujete, že si ho sexem získáte zpět. Což se upřímně řečeno nejspíš nestane (to byste musela být v posteli sakra dobrá). On se nemusí stresovat, že by vám měl po sexu zavolat a vy naopak nebude u telefonu čekat.

10. Co když je ale situace obrácená? On lituje svých smilných činů a vás chce zpět. To si vzpomněl brzy, nevěrník. V tom případě ho ojeďte, jak nejlépe umíte, a pak se jen v tichosti oblečte a s grácií odejděte. Pomsta je krutá, ale sladká.

скачать dle 12.1
(hlasů: 0)
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY:

Sekce: Láska / Intimita
Jak je vůbec možné, aby někdo neměl rád nějakou ze sexuálních pozic? Všechny sexuální polohy jsou krásné, vždyť jde přece o sex! Některých poloh

Sekce: Láska / Intimita
  Jestli máte vztah se sobcem, nemusí to být tak lehké poznat. Typickými projevy je to, že se neumí omlouvat a myslí si, že je důležitější.  

Sekce: Láska / Intimita
  Žádné předstírané orgasmy, více bezpečnosti pro všechny a samozřejmě jasné hranice pro to, co chceme dělat a s kým.  

  Zamilovala jste se do muže, a ač z vaší strany bylo vše skvělé, stejně vás opustil a vy jste pak strávila spoustu času hledáním důvodu, proč tak

Sekce: Láska / Intimita
  Zvažujete, že byste se s ním vrhla do prvního análního sexu? Přinášíme vám hned 5 důvodů, proč to není nejlepší nápad.

  Sex je náš, dělá dobře mně i tobě…
KOMENTÁŘE K ČLÁNKU:

SEX A VZTAHY:

Soukromé pasti: Tak trochu jiná láska
Soukromé pasti: Tak trochu jiná láska
20.02.20 | Láska / Intimita
Pro většinu z nás bylo období dospívání jedním z nejhezčích. Žádné starosti o finanční zajištění rodiny, bydlení, nebo děti.
Jak souvisí sex s věkem
Jak souvisí sex s věkem
19.02.20 | Láska / Intimita
   Ve dvaceti, když je člověk na vrcholu svých sil, nebo v padesáti, kdy už přece jen nabral více zkušeností? V jaké životní
Ranní sex prospívá zdraví
Ranní sex prospívá zdraví
19.02.20 | Láska / Intimita
   Ranní sex je skvělou omlazovací kúrou i lékem na různé neduhy. Podle irských odborníků ranní milostné dovádění velmi prospívá
Muži chtějí na vztah ženy s malými prsy.
Muži chtějí na vztah ženy s malými prsy.
18.02.20 | Láska / Intimita / Rodinná
  Obdařené ženy to vůbec nemají jednoduché a není jim co závidět. Nevěříte? Společnost, která provádí plastické operace, provedla

Počasí:

Počasí Praha 1 - Slunečno.cz

POPULÁRNÍ:

Co se bude nosit letošní podzim? Beauty trendy z přehlídkových mol podzim/zima 2016
Co se bude nosit letošní podzim? Beauty trendy z přehlídkových mol podzim/zima 2016
28.10.16 | Krása / Kosmetika
Už víš, v čem letos na podzim zazáříš? Nemluvíme teď o dokonalém kabátu
Jak udělat domeček pro panenky z papíru
Jak udělat domeček pro panenky z papíru   Tvorba domečku pro panenky papíru není nijak složité. Barn, dvoubarevná a světle zelené domy jsou zdarma a mohou být
Líčení podle barvy očí: Víte, co vám sluší?
Líčení podle barvy očí: Víte, co vám sluší?   Nemusíte je líčit vůbec nebo klidně použít jen řasenku, ale pokud chcete oči trochu zvýraznit a podtrhnout, je dobré vědět,
Desatero o žloutence
Desatero o žloutence
17.03.17 | Zdraví
     Deset důležitých otázek a odpovědí o infekční hepatitidě typu A a B.
Bikram jóga
Bikram jóga
26.08.17 | Zdraví / Fitness
  Bikram jóga se cvičí ve speciálních devadesátiminutových lekcích, které se skládají z 26 poloh a dvou dýchacích cvičení.
Vrchol extravagance: Černé svatební šaty. Jdete do toho?
Vrchol extravagance: Černé svatební šaty. Jdete do toho?   Svatební šaty jako z pohádky? To je sen každé nevěsty! Ale musí být nutně bílé či smetanové? Někteří módní návrháři jsou toho
Copyright © 2014 Ženské řády.Cz | Design by ALEX- Ženské řády