KRÁSA:

18.11.19 | Krása / Péče o tělo
  Prst na noze je zarudlý, hnisá a především ukrutně bolí. Říká vám to něco?
18.11.19 | Krása / Kosmetika
 Jsou pryč časy, kdy jste měla oči orámované jako kočka a ještě to podtrhla
17.11.19 | Krása / Péče o vlasy
Kudrnaté vlasy dávají jejich majitelkám obvykle docela zabrat. A co teprve v
Injekce s botulotoxinem se stala běžnou součástí kosmetické péče v boji proti
17.11.19 | Krása / Péče o tělo
   Také si celý rok říkáte, že byste měla zhubnout, ale nějak se nemůžete

10 důvodů, proč byste měla chodit se samotářem.

19.10.19 | Sekce: Láska / Intimita |

Neradi chodí do společnosti a opouštějí teplo svého domova. A jsou v mnoha věcech lepší než ostatní muži.

Samotáři to mají se sháněním holek občas těžké. Bývají to introverti, neradi opouštějí svůj domov a na párty či divoká dobrodružství si prostě nepotrpí. Pro dámy, které mají rády večírky a potřebují pořád něco dělat, se tak může zdát samotář neatraktivní a nudnou volbou. Jenže právě on může být pro mnoho žen ideálním partnerem. Jakmile si ho totiž získáte a on vás pustí nejen k sobě domů, ale také do svého srdce, bude o vás pečovat jako nikdo jiný. Tohle je pak 10 jasných důvodů, proč byste vztah s osamělým vlkem a domácím peciválem neměla odmítnout.

1. Když si vás samotář vybere, znamená to, že jste pro něj opravdu výjimečná. Je na vás zkrátka něco speciálního, čím jste ho dokázala okouzlit, zvednout ze židle a konečně konat. A pocit, že je žena výjimečná a nenahraditelná je prostě k nezaplacení.

2. Když se hezky obleče, tak víte, že to dělá pouze pro vás. Samotáři si moc na módu a stylové oblékání nepotrpí. Nemají k tomu totiž obvykle důvod a je jim to prostě jedno. Když tedy při rande s vámi na sebe hodí to nejlepší oblečení ze skříně a jsou najednou největšími krasavci široko daleko, víte prostě, že je to díky vám. Jste pro něj prostě jedinečná a nesmírně důležitá.

3. Umí zatraceně dobře vařit. Samotář po vás nebude chtít, abyste postávala furt u plotny a vařila ta nejlepší jídla. Díky své povaze a faktu, že byl zvyklý bydlet sólo, to totiž umí moc dobře sám. A možná ještě lépe než vy.

4. Nebude flirtovat s ostatními ženami v barech a klubech. Nejenže to díky vám nemá zapotřebí, ale hlavně na tahle místa prostě nechodí.

5. Ušetříte hodně peněz. Na povalečský styl svého milého a jeho neustálé rozmazlování si hodně rychle zvyknete. A prospěje to i vaší peněžence. Díky nové lásce totiž přestanete tolik utrácet za jídlo v restauracích, lahve vína, taxíky a vůbec zábavu v různých podnicích.

6. Nejlépe chápe, že potřebujete osobní prostor. Život v páru je sice fajn, každý si ale čas od času potřebuje od toho druhého odpočinout a udělat si čas jenom pro sebe. Mnoho chlapů to nechápe. Samotářský jedinec ovšem tyto pocity zná z vlastní zkušenosti moc dobře, takže vám kdykoliv udělá volný prostor.

7. Samotáři mají většinou moderní a útulné bydlení. Jelikož netráví mnoho času venku a jsou rádi sami, mají osamělí vlci ve zvyku si svůj příbytek vypiplat více než ostatní lidé. Chtějí mít prostě doma ten největší komfort. Myslí na ty nejmenší detaily a také mívají dokonale uklizeno.

8. Budete mít mnoho času jeden na druhého. Jelikož samotář nemá zrovna nabitý program, bude vám věnovat veškerý svůj čas. Což znamená velké množství času na sbližování a všechny možné intimnosti.

9. Jsou to filmoví, seriáloví či alespoň knižní experti. Svůj život doteď samotáři zaplňovali čtením či koukáním na bednu. Budou proto pro vás mít nekonečno tipů na výborný film či knihu. Což zaručí minimálně nespočet společných večerů u hezkého filmu.

10. Samotář má jen malý okruh přátel. Váš kluk možná není úplný asociál, má ovšem jen úzký (za to ale velmi blízký) okruh přátel. Pro vás to je výhoda v tom, že si nebudete muset zapamatovat až příliš mnoho jmen a pamatovat si spousty jejich historek.

скачать dle 12.1
(hlasů: 0)
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY:

Sekce: Láska / Intimita
Dámy, víte, proč je pro vás polykání spermatu vlastně zdravé?  

Sekce: Láska / Intimita
Dámy, víte, proč je pro vás polykání spermatu vlastně zdravé?  

Sekce: Láska / Intimita
  Žádné předstírané orgasmy, více bezpečnosti pro všechny a samozřejmě jasné hranice pro to, co chceme dělat a s kým.  

  Zamilovala jste se do muže, a ač z vaší strany bylo vše skvělé, stejně vás opustil a vy jste pak strávila spoustu času hledáním důvodu, proč tak

Sekce: Láska / Intimita
  Zvažujete, že byste se s ním vrhla do prvního análního sexu? Přinášíme vám hned 5 důvodů, proč to není nejlepší nápad.

   Někteří z nás moc dobře ví, že sexuální filmové scény se s reálným sexuálním životem vůbec neshodují. A vám ostatním to nyní objasníme…
KOMENTÁŘE K ČLÁNKU:

SEX A VZTAHY:

Magická síla líbání.
Magická síla líbání.
19.11.19 | Láska / Intimita / Rodinná
Dny se prodlužují, denní světlo nabíjí energií a probouzející se příroda pozitivně působí na všechny smysly. Máte chuť se právě
Krize ve vztahu? Dá se ustát.
Krize ve vztahu? Dá se ustát.
19.11.19 | Láska / Intimita / Rodinná
Zamilovanost je pryč a s ní i ty krásné okamžiky, které přináší první týdny vztahu. Už nejsi rozechvělá, když se máte potkat,
0 nenápadných znaků, že vás přítelkyně podvádí!
0 nenápadných znaků, že vás přítelkyně podvádí!
19.11.19 | Láska / Rodinná
Jak poznáte, že vás přítelkyně podvádí?
Pánové, po tomhle nebude chtít nic jiného!
Pánové, po tomhle nebude chtít nic jiného!
19.11.19 | Láska / Intimita
Čím vystřelíte svou drahou polovičku v posteli až ke hvězdám? Pokud jste šikovní, je to jednodušší, než byste čekali.

Počasí:

Počasí Praha 1 - Slunečno.cz

POPULÁRNÍ:

Co se bude nosit letošní podzim? Beauty trendy z přehlídkových mol podzim/zima 2016
Co se bude nosit letošní podzim? Beauty trendy z přehlídkových mol podzim/zima 2016
28.10.16 | Krása / Kosmetika
Už víš, v čem letos na podzim zazáříš? Nemluvíme teď o dokonalém kabátu
Jak udělat domeček pro panenky z papíru
Jak udělat domeček pro panenky z papíru   Tvorba domečku pro panenky papíru není nijak složité. Barn, dvoubarevná a světle zelené domy jsou zdarma a mohou být
Líčení podle barvy očí: Víte, co vám sluší?
Líčení podle barvy očí: Víte, co vám sluší?   Nemusíte je líčit vůbec nebo klidně použít jen řasenku, ale pokud chcete oči trochu zvýraznit a podtrhnout, je dobré vědět,
Desatero o žloutence
Desatero o žloutence
17.03.17 | Zdraví
     Deset důležitých otázek a odpovědí o infekční hepatitidě typu A a B.
Bikram jóga
Bikram jóga
26.08.17 | Zdraví / Fitness
  Bikram jóga se cvičí ve speciálních devadesátiminutových lekcích, které se skládají z 26 poloh a dvou dýchacích cvičení.
Vrchol extravagance: Černé svatební šaty. Jdete do toho?
Vrchol extravagance: Černé svatební šaty. Jdete do toho?   Svatební šaty jako z pohádky? To je sen každé nevěsty! Ale musí být nutně bílé či smetanové? Někteří módní návrháři jsou toho
Copyright © 2014 Ženské řády.Cz | Design by ALEX- Ženské řády