KRÁSA:

11.12.19 | Krása / Péče o tělo
Že s bradavicí si dokáže poradit jen tekutý dusík? Ale kdepak! Jsou i jiné
11.12.19 | Krása / Péče o vlasy
Příčin nadměrného vypadávání vlasů můžu být hned několik. Obvykle za to mohou
11.12.19 | Krása / Péče o vlasy
Chtěla byste mít krásné vlasy zářící zdravím? Není nic jednoduššího než
10.12.19 | Krása / Péče o vlasy
  Trápí vás mdlé, suché vlasy, které postrádají lesk a vitalitu? Přečtěte si o
09.12.19 | Krása / Péče o tělo
  Holení žiletkou může být energeticky i časově namáhavá práce. A co teprve

Jak být co nejvíc sexy?

02.12.19 | Sekce: Láska / Intimita |

Modrooká blondýna, nebo brunetka? Ne, takhle jednoduché to není. Vědci zjišťovali, co si o sobě vzájemně muži a ženy myslí, pokud jde o chování a povahu a co jim připadá nejvíc sexy.

1. Výraz obličeje

Experti zjišťovali například to, jaký výraz obličeje je nejpřitažlivější pro opačné pohlaví. Z výsledků vyplynulo, že muži jsou víc přitahováni šťastnými ženami, tedy těmi, co se usmívají a mají šťastné oči. Ženy zase milují muže s hrdými tvářemi.

2. Aktivní řeč těla

Muži i ženy dávají přednost lidem s aktivní řečí těla, takové lidi chtějí znovu vidět. Takže nejen bohatá gestikulace, ale zároveň rychlé pohyby. Dle studie jsou mnohem atraktivnější ti, kteří se hýbají na videu, než ti, co jsou jen nehybní na fotce.

3. Vůně

Vůně parfému mohou buď přitahovat, nebo naopak odrazovat. Vědci zjistili, že ženy jsou přitahovány vůní mužů, kteří jedli česnek. Naopak to ale nefunguje. Mužům se líbí vůně popcornu nebo koblih, takže dívky, které chtějí přitahovat muže, by si měly vybrat sladce vonící parfémy.

4. Podobnost s rodiči opačného pohlaví

Ženy jsou dle vědců často přitahovány muži, kteří mají stejnou barvu očí jako jejich otcové. Totéž platí pro muže, také si častěji vybírají ženy, které vypadají podobně jako jejich matky. Toto pravidlo samozřejmě neplatí vždy, ale lidé s takovými podobnostmi mají víc šancí na úspěšný vztah.

5. Vlasy

Muže většinou přitahují ženy s dlouhými vlasy, dle vědců je to kvůli evoluci. Pokud má žena dlouhé vlasy, roste rychle, takže je větší pravděpodobnost, že bude dost zdravá na to, aby vychovala dítě. Ženám na vlasech u mužů tak nezáleží, je to spíš otázkou vkusu, který se může během života měnit.

6. Domácí mazlíci

Během experimentu měly ženy hodnotit muže – někteří měli psy a jiní ne. Pro ženy vypadal vždy přitažlivě muž, který měl psa. Když má muž domácího mazlíčka, znamená to pro ženu, že je připravený pro vážný vztah, zodpovědný se o někoho starat. Opačně to neplatí, mužům nesejde na tom, jestli má žena mazlíčka nebo ne.

7. Hudba

Vědci požádali ženy, aby poslouchaly několik písní, komplikované i jednoduché. A potom měly určit, která píseň se jim zdála nejatraktivnější. Většina žen preferovala komplikovanou hudbu – tedy tu, kde byl větší počet použitých akordů. Prohlásily, že by si vybraly spíš muže, kteří složili komplikovanější písně. Naopak tento experiment proveden nebyl.

8. Přibližně stejná atraktivita

Možná znáte páry, kdy je jeden z partnerů atraktivnější než druhý. Vězte či ne, ale moc často k tomu nedochází. Vědci zjistili, že jak muži, tak ženy jsou víc naklonění výběru takového partnera, který je stejně atraktivní jako oni. Lidé, kteří jsou atraktivnější, bývají vybíravější. Mají větší tendenci trávit čas hledáním atraktivního partnera – dělají to podvědomě.

9. Altruismus

Ženy i muže přitahuje altruistické chování. Vědci si myslí, že jde o genetický rys. Altruismus naznačuje, že je pak člověk starostlivým rodičem a pravděpodobně předá své geny další generaci.

10. Velikost boty

Muži jsou víc nakloněni tomu, aby k sobě hledali menší partnery. Přitahuje je malá velikost obuvi. Ženy mají rády muže jak s velkými botami, tak menšími. Je to všechno o cíli, který ženy sledují. Pro ženu je v dlouhodobém vztahu důležité, aby se o ni partner staral a nerozešel se s ní. Muži průměrné výšky a menší velikosti boty budou tuto roli hrát stejně dobře (možná lépe) jako muži vysocí a i velkou nohou.

скачать dle 12.1
(hlasů: 0)
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY:

Sekce: Láska / Intimita
Říká se, že muži jsou buď fyzicky atraktivní nebo dovedou ženu ukecat. Co je na tom pravdy, to zjišťovali vědci z New Yorku.  

  Čím je muž vyšší, tím je pro ženy přitažlivější a je větší šance, že si ho vyberou pro vztah i do postele. Může za to evoluce.  

Sekce: Láska / Intimita
Paradox mužnosti či paradox plodnosti prokázali australští vědci hned ve dvou výzkumech. Ačkoli se mužům radí, aby byli fit a ve skvělé kondici,

Sekce: Láska / Intimita
  Každému se líbí něco jiného a tak občas není jednoduché vymyslet, jak upoutat pozornost toho, kdo se

Sekce: Láska / Intimita
Koketování je vlastně celkem nevinná zábava, ale jak poznáte, že vás muž skutečně svádí? Prozradí ho řeč těla!

Sekce: Láska
Některé ženy jsou přímo posedlé tím, jak vypadají. Přitom si neuvědomují, že to není to podstatné, co muže na nich zajímá. Ba právě naopak, muže
KOMENTÁŘE K ČLÁNKU:

SEX A VZTAHY:

Nechráněný sex může spustit průjem!
Nechráněný sex může spustit průjem!
11.12.19 | Láska / Intimita / Rodinná
Jestli vás bolí břicho a máte průjem, nemusí to být vždy tím, že jste něco špatného snědli. Může to být i náhodným milencem!  
Lubrikační gely a masážní oleje. Základní výbava vašeho muže
Lubrikační gely a masážní oleje. Základní výbava vašeho muže
08.12.19 | Láska / Intimita / Rodinná
  Mnoho milenců považuje lubrikační gel za nepostradatelnou pomůcku. Usnadňuje masturbaci, používání erotických pomůcek,
Orální sex může být nepříjemný.
Orální sex může být nepříjemný.
08.12.19 | Láska / Intimita / Rodinná
Je příjemný a je součástí našich milostných životů. Ne vždycky to ale dáme se zachováním celé své hrdosti a úcty, protože se to
Nechce vám to dělat pusou? Možná řeší jednu z těchto věcí
Nechce vám to dělat pusou? Možná řeší jednu z těchto věcí
08.12.19 | Láska / Intimita / Rodinná
  Pro spoustu žen je orální sex jedinou cestou, kdy jsou schopné dosáhnout orgasmu. Někteří muži se však této praktice vyhýbají,

Počasí:

Počasí Praha 1 - Slunečno.cz

POPULÁRNÍ:

Co se bude nosit letošní podzim? Beauty trendy z přehlídkových mol podzim/zima 2016
Co se bude nosit letošní podzim? Beauty trendy z přehlídkových mol podzim/zima 2016
28.10.16 | Krása / Kosmetika
Už víš, v čem letos na podzim zazáříš? Nemluvíme teď o dokonalém kabátu
Jak udělat domeček pro panenky z papíru
Jak udělat domeček pro panenky z papíru   Tvorba domečku pro panenky papíru není nijak složité. Barn, dvoubarevná a světle zelené domy jsou zdarma a mohou být
Líčení podle barvy očí: Víte, co vám sluší?
Líčení podle barvy očí: Víte, co vám sluší?   Nemusíte je líčit vůbec nebo klidně použít jen řasenku, ale pokud chcete oči trochu zvýraznit a podtrhnout, je dobré vědět,
Desatero o žloutence
Desatero o žloutence
17.03.17 | Zdraví
     Deset důležitých otázek a odpovědí o infekční hepatitidě typu A a B.
Bikram jóga
Bikram jóga
26.08.17 | Zdraví / Fitness
  Bikram jóga se cvičí ve speciálních devadesátiminutových lekcích, které se skládají z 26 poloh a dvou dýchacích cvičení.
Vrchol extravagance: Černé svatební šaty. Jdete do toho?
Vrchol extravagance: Černé svatební šaty. Jdete do toho?   Svatební šaty jako z pohádky? To je sen každé nevěsty! Ale musí být nutně bílé či smetanové? Někteří módní návrháři jsou toho
Copyright © 2014 Ženské řády.Cz | Design by ALEX- Ženské řády