KRÁSA:

09.12.19 | Krása / Péče o tělo
  Holení žiletkou může být energeticky i časově namáhavá práce. A co teprve
09.12.19 | Krása / Péče o tělo
Trápí vás pomerančová kůže, která se bez vašeho souhlasu „zabydlela“ na vašich
Pokud se chcete dopracovat ke krásné pleti, měla byste dodržovat pár pravidel.
08.12.19 | Krása / Péče o vlasy
Kajenský pepř proti vypadávání vlasů, vodka pro extra lesk, nebo koupací čepice
08.12.19 | Krása / Péče o tělo
   Zhubnout břicho je pro některé ženy skutečný oříšek. Pokud už jste změnila

Vánoční večírek – Tohle by se tam stát nemělo

13.09.17 | Sekce: Láska / Intimita / Rodinná |

Čas vánočních večírků je zase tady. Zajímavé je, že ačkoli tu bývá vše zadarmo, vybrané lahůdky i alkoholické nápoje, ne každý má vánoční večírky rád. Důvody jsou nejrůznější, často i překvapivé.

 

Někteří neradi „juchají“ na povel, jiní jsou samotářští individualisté, a jakmile se ocitnou ve společnosti více než tří lidí, znervózní, nemluvě o těch, kteří trpí sociální fobií. Pro ty je jakákoli společenská akce beznadějným prokletím. A jsou samozřejmě i tací, kteří po požití třeba i malého množství alkoholu ztrácejí zábrany a řádí jako černá ruka.

 

Tady už hrozí nebezpečí, že se na této vánoční společenské akci ztrapní a že se o tom bude ve firmě mluvit mnoho dalších let. Na co bychom si tedy měli dát pozor jak na samotném večírku, tak při přípravách na zmíněnou společenskou událost?

Co si (ne)obléknout

Dokonce i v případě, že jste ten nejklasičtější sportovní typ, v jehož šatníku převládají kalhoty, košile, saka, šortky a neodmyslitelné tenisky, budete se muset přece jen obléknout trošku slavnostněji. Na rozedrané džíny, tričko a oblíbený batůžek zapomeňte, tohle opravdu není pochod Praha-Prčice.

 

Vhodně se obléknout na večírek opravdu neznamená, že jste snob, ale že jste slušně vychovaná dáma. Zpravidla, není-li řečeno jinak, žena zvolí koktejlové šaty neboli „malé černé“, muž oblek. Ale pozor, pokud stojí na pozvánce psáno: black tie, white tie anebo formal, pak byste byla v „koktejlkách“ oblečena nesprávně. V tomto případě se nutno objevit v dlouhé večerní róbě.

Budeme si tykat?

Pokud pracujete v podniku s mnoha sty zaměstnanci, vskutku není nutné si s úplně každým tykat. Je chvályhodné, že chcete působit přátelsky a nechovat se jako nadutý suchar, nicméně opačný extrém rovněž není žádoucí. Nedáte-li jinak, stanovte si jen nějaký úzký okruh a jeho příslušníky slušně požádejte o tykání. Ostatní raději nechte na pokoji, a zejména nechte na pokoji pana generálního ředitele. Možná se toužíte pochlubit, že mu říkáte Pepane, ale věřte, nic dobrého by vám to nepřineslo.

Vyprávějte – ale ne příliš

Chovat se jako odtažitý ledovec je velmi nespolečenské, ale rovněž si dávejte pozor, abyste to nepřehnali se srdečností. Společensky konverzovat a zároveň nesklouznout do konverzace až příliš neformální bývá někdy obtížné, zejména po konzumaci alkoholických nápojů. Hovoříte-li s osobami, které vidíte poprvé anebo je znáte velmi málo, mluvte o počasí, sportu, gastronomii či cestování. Vaše osobní problémy do společenské konverzace nepatří, zdravotní už vůbec ne. Že se váš manžel zapletl se servírkou z hospody v protější ulici a že se obáváte dalšího žlučníkového záchvatu, o tom pomlčte.

Zazpíváte, anebo se svléknete?

Zvláštní kapitolou vánočních večírků jsou pochopitelně trapasy. Mluví se o nich pak ještě dlouho, někdy celé roky, což hlavnímu aktérovi nemusí být příjemné. Budete-li se nadměrně kamarádit s alkoholickými nápoji, není vyloučeno, že se pokusíte vydrápat na pódium a předvést, co vám múzy nadělily v hudební oblasti. Pokud jste objektivně lepší než zaměstnavatelem financovaná kapela, pak je všechno v pořádku. Pokud na pódiu pějete poprvé v životě, kolegové se tím budou bavit nejen tento večer. Ale pořád lepší zpívat než se svlékat!

скачать dle 12.1
(hlasů: 0)
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY:

 Patříte mezi ty šťastné, kteří se dostali tak daleko, že byli pozváni k pracovnímu pohovoru?

 Vánoční cukroví, chlebíčky, čokolády, bramborový salát a spoustu dalších lahůdek

Sekce: Zdraví / Fitness
 Stejně jako pokaždé při pohledu na jarní kolekce, a nemluvě o letních, kde už se rýsují

Sekce: Láska / Intimita
Některé věty byste si při sexu měla odpustit. Tedy pokud z nějakého důvodu nestojíte o to, aby si váš kluk hodně

Sekce: Zdraví / Diety
  Hovoříme-li o proteinové dietě, máme na mysli způsob stravování, který zajistí ve
KOMENTÁŘE K ČLÁNKU:

SEX A VZTAHY:

Lubrikační gely a masážní oleje. Základní výbava vašeho muže
Lubrikační gely a masážní oleje. Základní výbava vašeho muže
08.12.19 | Láska / Intimita / Rodinná
  Mnoho milenců považuje lubrikační gel za nepostradatelnou pomůcku. Usnadňuje masturbaci, používání erotických pomůcek,
Orální sex může být nepříjemný.
Orální sex může být nepříjemný.
08.12.19 | Láska / Intimita / Rodinná
Je příjemný a je součástí našich milostných životů. Ne vždycky to ale dáme se zachováním celé své hrdosti a úcty, protože se to
Nechce vám to dělat pusou? Možná řeší jednu z těchto věcí
Nechce vám to dělat pusou? Možná řeší jednu z těchto věcí
08.12.19 | Láska / Intimita / Rodinná
  Pro spoustu žen je orální sex jedinou cestou, kdy jsou schopné dosáhnout orgasmu. Někteří muži se však této praktice vyhýbají,
Bod SP6 probouzí chuť na sex.
Bod SP6 probouzí chuť na sex.
08.12.19 | Láska / Intimita / Rodinná
Jak může akupresura zlepšit milostný život a zvýšit ženskou touhu? Věnujte se jí denně několik minut, a uvidíte tu změnu.

Počasí:

Počasí Praha 1 - Slunečno.cz

POPULÁRNÍ:

Co se bude nosit letošní podzim? Beauty trendy z přehlídkových mol podzim/zima 2016
Co se bude nosit letošní podzim? Beauty trendy z přehlídkových mol podzim/zima 2016
28.10.16 | Krása / Kosmetika
Už víš, v čem letos na podzim zazáříš? Nemluvíme teď o dokonalém kabátu
Jak udělat domeček pro panenky z papíru
Jak udělat domeček pro panenky z papíru   Tvorba domečku pro panenky papíru není nijak složité. Barn, dvoubarevná a světle zelené domy jsou zdarma a mohou být
Líčení podle barvy očí: Víte, co vám sluší?
Líčení podle barvy očí: Víte, co vám sluší?   Nemusíte je líčit vůbec nebo klidně použít jen řasenku, ale pokud chcete oči trochu zvýraznit a podtrhnout, je dobré vědět,
Desatero o žloutence
Desatero o žloutence
17.03.17 | Zdraví
     Deset důležitých otázek a odpovědí o infekční hepatitidě typu A a B.
Bikram jóga
Bikram jóga
26.08.17 | Zdraví / Fitness
  Bikram jóga se cvičí ve speciálních devadesátiminutových lekcích, které se skládají z 26 poloh a dvou dýchacích cvičení.
Vrchol extravagance: Černé svatební šaty. Jdete do toho?
Vrchol extravagance: Černé svatební šaty. Jdete do toho?   Svatební šaty jako z pohádky? To je sen každé nevěsty! Ale musí být nutně bílé či smetanové? Někteří módní návrháři jsou toho
Copyright © 2014 Ženské řády.Cz | Design by ALEX- Ženské řády