KRÁSA:

13.11.19 | Krása / Péče o tělo
Celulitida – nevzhledné ďolíčky na stehnech a zadečku trápí ženy mladé
12.11.19 | Krása / Péče o tělo
Pomalu se otepluje a my s chutí vytahujeme ze skříní své jarní kostýmky, sukně
12.11.19 | Krása
Všichni ho vychvalují až do nebe. Na internetu snad nenajdeš jedinou negativní
11.11.19 | Krása
  Známe to každá. Opakované řinčení budíku, vyděšený pohled do zrcadla a
09.11.19 | Krása / Péče o tělo
Chcete úžasné nohy? Vypijte si nejdříve turka! Právě kávová sedlina je totiž

Zakázaná láska: Kteří muži by pro tebe měli být tabu?

26.03.17 | Sekce: Láska / Intimita / Rodinná |

Jsi právě teď na lovu muže svých snů? Dej si pozor! Někteří muži by pro tebe totiž měli zůstat tabu. Tady máš hned šest typů mužů, které by sis rozhodně neměla zvát ani do života, ani do postele.

S jakým mužem je lepší si nic nezačínat?

S partnerem tvých kamarádek

Líbí se ti přítel tvé nejlepší kámošky? Máš pocit, že ty by sis s ním rozuměla víc? Pečlivě si rozmysli, jestli ti onen muž za to opravdu stojí. Protože pravděpodobně o svou nejlepší přítelkyni přijdeš, a i když ti odpustí, už to mezi vámi nebude jako dřív. Zvaž, jestli to není z tvé strany jen nějaký prchlivý pocit zamilovanosti nebo závisti a taky jestli stojíš o chlapa, který odejde od své partnerky s její kamarádkou.

„Já a můj manžel jsme volný čas trávili s mojí kamarádkou a jejím manželem, chodili spolu na večeře, do barů, do kina, za sportem. Když se rozvedli, byla Alice téměř pořád u nás, těžce to rozloučení nesla, byla to totiž ona, kdo jednou našel na stole rozvodové papíry. Utěšovali jsme ji oba, ale můj Petr i jinak, než jsem čekala. To, že spolu spí, jsem se dozvěděla náhodou, když jsem je načapala v naší posteli. Petr se rozhodl pro ni a odešel k Alici bydlet. Za tři týdny se ale vrátil s tím, že udělal chybu a chce zpátky. Kdyby mě podvedl s nějakou neznámou, odpustila bych mu, ale Alici jsem neskousla. Neměla jsem se ani komu vybrečet, protože kromě ní jsem se s nikým nestýkala. Zničila vše, naše přátelství a moje manželství,“ svěřila se se svým příběhem Lenka (36 let).

S učitelem tvých dětí nebo kolegou tvých rodičů

Občas se to stává. Zamiluješ se do učitele tvého syna nebo do nadřízeného tvého otce či kolegy tvé matky. Všechny tyhle situace jsou ale dost komplikované a jsou zdrojem konfliktů. Přinejmenším to tvým blízkým bude připadat divné.

„Mí rodiče se rozvedli, když jsem byl ještě malý. Od té doby matka pořád někoho hledala, nikdy jí ale vztah nevydržel. Jednou, to jsem chodil na vysokou, jsem doma po ránu potkal mého spolužáka. Seděl u stolu a matka mu vařila kafe. Strávili spolu noc! Bylo to trapné. Matka netušila, že spolu chodíme do třídy, potkala ho někde na večírku. Raději to rychle ukončila, ale i tak se cítím divně, když Radima ve škole vidím. A to mě čekají ještě tři roky studií,“ svěřil se s neobvyklým příběhem student ekonomiky Aleš (21 let).

S manželem tvé sestry, matky, dcery

Pokud tě přitahuje muž tvé sestry, sestřenice nebo kterékoli ženy z tvého příbuzenstva, nech si zajít chuť. Tady nejde jen o nějakou hádku s kamarádkou, ale riskuješ, že nikdo z tvé rodiny už s tebou nepromluví. Může se také stát, že se rodina kvůli tvému neuváženému činu rozbije, nebo se alespoň rozhádá, protože část bude na tvé straně a zbytek tě odsoudí. Věř nám, že pak ti budou pro tvé dítě chybět babičky, dědové a tety.

 

Čtenářka Simona moc dobře ví, že do koho se zamilujeme, bohužel neovlivníme. Ona se zamilovala do svého švagra, tedy do manžela své sestry. „Byli spolu deset let, vychovávali spolu tři děti a tvořili takový ten normální manželský pár, tedy aspoň to tak vypadlo. To, že mají problémy, jsem dozvěděla později od něj, od Marka. Vše začalo na jedné rodinné oslavě, když mě na chodbě, kde jsme se potkali, políbil. Zaskočilo mě to, ale velkou roli v tom hrál alkohol, říkala jsem si a nikomu se o tom nezmínila. Za dva týdny se ale ozval a pod nějakou záminkou mě vylákal na skleničku. Skončili jsme spolu v posteli, a to nejednou. Pak jsem otěhotněla a šli jsme s pravdou ven. Marek si vybral mě a našeho malého chlapečka a žije s námi, o sestru jsem definitivně přišla a rodiče mě odsoudili. Je to krutá daň za lásku,“ uzavírá Simona.

 

S alkoholikem

Potkala jsi chlapa svých snů, ale trošku více pije? Raději dej nohy na ramena a uteč. Život s alkoholikem není žádná procházka růžovým sadem, a i když máš samaritánské sklony, tady nikomu nepomůžeš. Přestat musí chtít on sám. Jasně, je ti ho líto, ale buď v tomhle sobec, jinak tě čeká život s věčnými dluhy, probdělé noci a neustálé přesvědčování, že už pít nebude a následným zklamáním, že neodolal.

Smutný zážitek s alkoholikem vypráví Jitka (43let):
„Ze začátku jsem nic nepoznala, na prvních schůzkách se přeci chodí na víno a popíjí se. Karel byl navíc neskutečně vtipný, když se napil, takže jsem ho dokonce ponoukala, ať si ještě dá skleničku. Že má s pitím problémy jsem poznala, když nestihl včas přijít na moji promoci, a když se později večer objevil, přišel s nějakým svým kumpánem a oba byli úplně namol. Už tak vtipem neoplýval. Byl na něj smutný pohled. Brala jsem to jako varování, ale neopustila ho. Jasné ultimátum jsem mu sice nedala, jen jsem mu řekla, že by měl méně pít. Omezil to, ale sem tam přišel z hospody až druhý den. Pak několik týdnů abstinoval a takhle to šlo pořád dokola. Mezitím se nám narodilo dítě a já doufala, že Karel s pitím přestane úplně, ale stal se opak a on se začal opíjet každý týden, pak obden a nakonec nebyl den, kdy by byl střízlivý. Sice mě nemlátil, ani nic nerozbíjel, ale neměli jsme peníze, vyhodili ho z práce a jako manžel i jako otec byl úplně nepoužitelný. Vydržela jsem to tři roky a pak od něj odešla. Dnes jsem sama s dítětem a o Karlovi nemám žádné zprávy.“

S chronickým sukničkářem

Všechny ženy se po něm otáčí, tajně o něm sní, ale také mnohé z nich ho měly v posteli. Někteří muži jsou prostě dobyvatelé, a nehodlají se toho vzdát ani v případě, kdy mají vážnou známost. Je jen na tobě si rozmyslet, zdali s takovým donchuanem zůstat. Musíš se ale připravit na to, že ti bude možná nevěrný nebo uteče s nějakou další.

„Když jsem viděla Martina poprvé, ani se mi nelíbil, nebyl to typický krasavec,“ začíná vyprávět Hanka. „Ale při bližším seznámení byl vtipný, šarmantní a okouzlující. Netrvalo dlouho a měl mě v pasti. Do té doby jsem měla za sebou zatím jen jeden vztah a tak jsem i tento vzala vážně. I když jsem od známých věděla, že Martin měl spousty žen, nedělala jsem si z toho hlavu, protože jsem cítila, že i on naší lásce věří. Dokonce plánoval svatbu. K té ale nedošlo, protože týden před ní jsem se na vlastní rozlučce od jedné opilé kamarádky dozvěděla, že Martin má několik milenek. Zpočátku jsem jí nevěřila, ale druhý den jsem vlezla Martinovi do mobilu a našla milostné zprávy, které rozhodně nepatřily mně. Martin zapíral, pak se to snažil zlehčovat a nakonec řekl, že bez všech těch ženských nedokáže žít, ale že miluje jen mě. Já ale takový vztah nechci,“ má jasno Hanka.

S provokatérem

Udělá skandál vždy a všude. Nedokáže se ovládnout ani na narozeninách tvé matky. Na letním grilování na zahradě tvých rodičů se svlékne donaha a skočí do dětského bazénu. Celou tvou rodinu urazí a na každé oslavě se opije. Nemůžeš ho vzít na žádnou firemní party a bojíš se s ním i do divadla.


„Pocházím z konzervativní rodiny a Richard byl pro mě osvěžení. Cítila jsem se s ním svobodná, vše bylo dovoleno, neměl žádné předsudky, byl bezprostřední a zábavný. Pro mou rodinu to byl však šok, o to více jsem ale s ním chtěla být a vlastně jsem si ho z trucu vzala. Jenže až bohužel pozdě mi došlo, že všechny ty jeho srandičky jsou důsledkem toho, že nedospěl. Když jsme slavili rok naší dcerky, tak se před celou mojí rodinou opil a pak se vytasil s poněkud bizarním dárkem, a sice vibrátorem. Že prý se jí jednou bude hodit. Hanbou bych se do země propadla. Toužím po trochu klidu, už mě nebaví žehlit jeho aféry. Co mě dříve přišlo zábavné, dnes se za to stydím,“ postěžovala si nám Veronika (30 let).
 

 

скачать dle 12.1
(hlasů: 0)
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY:

Sport, cvičení, masáže - vůbec nic Katke nepomáhalo. Docílit vysněných proporcí není

  S manželem prožíváme nejhorší chvíle svého života. Denně si říkáme, kde jsme udělali

Sekce: Láska
  Jak jsem slíbila, vyzkoušela jsem se seznámit přes seznamovací agenturu a přiznávám se, že jsem v rozpacích. Nevím, jak se s vámi podělit o

Sekce: Láska / Intimita
  Na dotaz „co pro tebe znamenala první láska a jaké na ni máš vzpomínky“ mnozí jen

Sekce: Láska / Intimita
Tolik toužíš po tom dosáhnout orgasmu, ale občas se ti to prostě nedaří? Možná se jen nedokážeš
KOMENTÁŘE K ČLÁNKU:

SEX A VZTAHY:

10 důvodů, proč jsou ženy ve 30 víc atraktivní než ve 20.
10 důvodů, proč jsou ženy ve 30 víc atraktivní než ve 20.
16.11.19 | Láska / Intimita / Rodinná
Moderní ženy častokrát vypadají ve třiceti lépe než ty dvacetileté. Čím to je? Pojďme si uvést pár základních fakt, které z
Muži milují přirozenost
Muži milují přirozenost
16.11.19 | Láska
Některé ženy jsou přímo posedlé tím, jak vypadají. Přitom si neuvědomují, že to není to podstatné, co muže na nich zajímá. Ba
Proč muži nesnášejí ženský smutek
Proč muži nesnášejí ženský smutek
16.11.19 | Láska / Rodinná
Také se vám stalo, že jste se svěřila svému příteli s nějakým problémem a místo útěchy a pochopení se vám dostalo kázání, rady a
Opakování matka moudrosti, nebo zabiják manželství?
Opakování matka moudrosti, nebo zabiják manželství?
16.11.19 | Láska / Rodinná
"Miláčku, mohl bys dneska umýt nádobí?" "Ano, lásko." Uplyne půl hodina. "Miláčku, půjdeš na to nádobí?" "Ano, lásko." Za další

Počasí:

Počasí Praha 1 - Slunečno.cz

POPULÁRNÍ:

Co se bude nosit letošní podzim? Beauty trendy z přehlídkových mol podzim/zima 2016
Co se bude nosit letošní podzim? Beauty trendy z přehlídkových mol podzim/zima 2016
28.10.16 | Krása / Kosmetika
Už víš, v čem letos na podzim zazáříš? Nemluvíme teď o dokonalém kabátu
Jak udělat domeček pro panenky z papíru
Jak udělat domeček pro panenky z papíru   Tvorba domečku pro panenky papíru není nijak složité. Barn, dvoubarevná a světle zelené domy jsou zdarma a mohou být
Líčení podle barvy očí: Víte, co vám sluší?
Líčení podle barvy očí: Víte, co vám sluší?   Nemusíte je líčit vůbec nebo klidně použít jen řasenku, ale pokud chcete oči trochu zvýraznit a podtrhnout, je dobré vědět,
Desatero o žloutence
Desatero o žloutence
17.03.17 | Zdraví
     Deset důležitých otázek a odpovědí o infekční hepatitidě typu A a B.
Bikram jóga
Bikram jóga
26.08.17 | Zdraví / Fitness
  Bikram jóga se cvičí ve speciálních devadesátiminutových lekcích, které se skládají z 26 poloh a dvou dýchacích cvičení.
Vrchol extravagance: Černé svatební šaty. Jdete do toho?
Vrchol extravagance: Černé svatební šaty. Jdete do toho?   Svatební šaty jako z pohádky? To je sen každé nevěsty! Ale musí být nutně bílé či smetanové? Někteří módní návrháři jsou toho
Copyright © 2014 Ženské řády.Cz | Design by ALEX- Ženské řády