KRÁSA:

03.07.20 | Krása / Péče o tělo
Že s bradavicí si dokáže poradit jen tekutý dusík? Ale kdepak! Jsou i jiné
03.07.20 | Krása / Péče o tělo
Většina lidí, kteří začnou posilovat, se nejdříve zaměří na břicho. Jenže
Mít zdravé a hezké zuby je dobrá vizitka každého. Je důležité chodit pravidelně
01.07.20 | Krása / Péče o vlasy
Málokterá dlouhovláska si nechává na své lokny ráda sáhnout. Pokušení nechat je
30.06.20 | Krása
Jak docílit sametově hebké pokožky? Jak dodat vlasům větší lesk? Či jak

Omlazení intimních míst zlepšuje jejich vzhled, ale i sexuální život žen

01.01.18 | Sekce: Láska / Intimita |

Zatímco modelace prsou je již dávno vnímána jako něco běžného, omlazení a vylepšení vzhledu ženského genitálu, ať už vulvy, nebo poševního vchodu a jeho okolí, je stále ještě obestřeno určitým tabu. Přitom se nejedná o žádný módní výstřelek, ale zcela funkční záležitost zlepšující jak vzhled, tak i funkci ženského genitálu.

„Estetické zákroky na intimních ženských partiích rozhodně nejsou jen záležitostí vzhledu. Mnohdy mají léčebný charakter – zbavují totiž ženy nejen psychických, ale často i fyzických problémů, které jim znepříjemňují sexuální život,” zdůrazňuje MUDr. Lubomír Mikulášek z pražského Centra minimálně invazivní estetické gynekologie.

Nemusí se přitom jednat o chirurgický zákrok. Podívejte se s námi na tři metody, které si s úpravou poradí a nejedná se přitom o žádný velký zásah.

1. Injekce kyseliny hyaluronové

Kyselina hyaluronová je tělu vlastní látka – je složkou buněčných stěn, mezibuněčné hmoty a tělních tekutin. Má výbornou schopnost vázat na sebe vodu a tím hydratovat a zjemňovat pokožku. Dokáže udržovat tvar tkání a dodávat jim pružnost. Pomáhá tak obnovit elasticitu a poddajnost nejen genitálu. Jedná se o zásah nebolestivý, ambulantní, mající okamžitý efekt.

„Díky kyselině hyaluronové navíc není třeba chirurgicky zmenšovat příliš velké malé pysky, tedy dělat labioplastiku. Výplní se bezbolestně dorovná velikost a objem velkých stydkých pysků a zlikvidují se disproporce vůči malým stydkým pyskům bez nutnosti jakéhokoliv hojení po zákroku,” upozorňuje Mikulášek.

„Tato kyselina ale umí ještě mnohem více. Aplikací výplňové kyseliny hyaluronové lze upravit rozšířený poševní vchod, který se tím okamžitě zúží a zpevní. Stejně tak kyselina hyaluronová pomůže změkčit jizvy po nástřihu, po natržení tkáně při porodu a mnohé další,” dodává.

Velkou skupinu žen, které podstupují léčbu kyselinou hyaluronovou, tvoří ty, jež trápí nepříjemné pocity až bolesti při pohlavním styku, způsobené změnou tkáně genitálu. Ta mohla nastat nejen kvůli vaginální suchosti, související se stárnutím sliznice, leckdy je způsobena při porodech, kdy se tvoří malé nebo i větší trhliny a vznikají jizvy. Ani gynekologické záněty, provázené výtoky, není dobré brát na lehkou váhu.

„Opakované a neléčené záněty způsobí, že je tkáň v pochvě nebo kůže genitálu velmi křehká a s mikrotrhlinkami. Síla sliznice se oslabuje, dochází k takzvané atrofizaci podmíněné zánětem. Kvůli změnám podslizničního či podkožního vaziva ztrácí tkáň svou pružnost. Jak se stupňuje její nepoddajnost, zvyšuje se citlivost na různé podněty a přichází bolest. Elasticita, poddajnost genitálu musí být obnovena a zde má právě svou největší roli kyselina hyaluronová,“ dodává gynekolog.

2. Ošetření laserem

Další volbou žen trpících podobnými problémy může být ošetření speciálním laserem SP Dynamis Pro značky Fotona. Ten si dokáže mimo jiné poradit s uvolněním vchodu poševního i pochvy (po porodu či vlivem věku), se stresovou inkontinencí, prolapsem poševní stěny, s nedostatečným zvlhčením pochvy, regenerací tkání a s bolestivými jizvami.

„Za pomoci Erbiového laseru v nastavení Smooth se pouze intenzivně prohřívá sliznice, aniž by došlo k jakémukoli porušení povrchu sliznice. Dosahujeme tak skvělého omlazujícího efektu v intimních partiích. A to především díky podpoře tvorby kolagenu. Při ošetření sliznice na vnějších rodidlech dochází ke zrůžovění pokožky, zužuje se vchod poševní a nedochází k výrazným prolapsům stěny poševní. Při vnitřním užití dochází ke zpevnění poševní sliznice i zlepšení lubrikace,” vysvětluje dermatoložka a anti-agingová specialistka Kliniky Yes Visage MUDr. Tereza Gabryšová. Jedná se tedy o zcela bezbolestný a ambulantní zákrok.

3. Metoda Protegé Intima

Nechirurgický, zcela bezbolestný a pocitově komfortní zákrok pomocí přístroje Protegé Intima přináší rychlé a efektivní řešení mnoha problémů v intimní oblasti. Přístroj pomocí synergického efektu monopolární radiofrekvence a vysokofrekvenčního ultrazvuku působí na kolagen pod kůží, který s postupem věku ubývá a pokožka ztrácí elasticitu. Působením přístroje na celou intimní oblast postupně dochází ke znovuobnovení kolagenu.

„Klientky, které u nás tento zákrok podstoupily, jsou velmi příjemně překvapeny jeho jednoduchostí a viditelnými výsledky. Oceňují také časovou nenáročnost. Kúru mohou podstoupit, aniž by musely zásadně upravovat svůj běžný denní program,“ vysvětluje Andrea Šifnerová, ředitelka pražské Formé clinic.

Změny jsou znatelné již po prvním sezení, pro dosažení nejlepších výsledků jsou nezbytné čtyři terapie. Nejkratší doporučovaná doba mezi jednotlivými sezeními by měla být 5 dní, nejdelší 14 dní.

скачать dle 12.1
(hlasů: 0)
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY:

Pokožka každého z nás přirozeně stárne. Soudržnost buněk se zhoršuje, zpomaluje se syntéza kolagenu,

Sekce: Zdraví
 Během každodenních činností se vystavujeme různým situacím, během kterých si můžeme vlastním či

Sekce: Láska / Intimita
 Letní měsíce přinášejí nejen koupání či zvýšenou sexuální touhu,

Sekce: Zdraví
 Bolesti břicha nejsou v období periody ničím výjimečným. Bohužel se ale jejich příčinou může být

 Jemná kůže kolem očí dělá ženám vrásky, a to doslova. Již okolo dvacátého pátého
KOMENTÁŘE K ČLÁNKU:

SEX A VZTAHY:

Naučte se mít z milování větší prožitek
Naučte se mít z milování větší prožitek
03.07.20 | Láska / Intimita / Rodinná
  Přemýšleli jste někdy o tom, že vyzkoušíte s partnerem tantrický sex? Nebo je to pro vás něco tak nedosažitelného, že vás to
Pánové, čím svou holku zaručeně rozpálíte?
Pánové, čím svou holku zaručeně rozpálíte?
03.07.20 | Láska / Intimita / Rodinná
  Sex je náš, dělá dobře mně i tobě…
Pravidelný a častý sex prodlužuje život!
Pravidelný a častý sex prodlužuje život!
03.07.20 | Láska / Intimita
   Sex je více než "pouhým" fyzickým potěšením a kratochvílí. A je také důležitější než jen pro plození dětí, ačkoli je to jeho
Pravidla flirtování aneb Kam až můžete zajít, abyste se nedostala do průšvihu
Pravidla flirtování aneb Kam až můžete zajít, abyste se nedostala do průšvihu
03.07.20 | Láska
   Narovnáte se, vypnete prsa a pohodíte vlasy. Přidáte lehký úsměv a věnujete mu dlouhý pohled do očí... A právě v tento moment

Počasí:

Počasí Praha 1 - Slunečno.cz

POPULÁRNÍ:

Co se bude nosit letošní podzim? Beauty trendy z přehlídkových mol podzim/zima 2016
Co se bude nosit letošní podzim? Beauty trendy z přehlídkových mol podzim/zima 2016
28.10.16 | Krása / Kosmetika
Už víš, v čem letos na podzim zazáříš? Nemluvíme teď o dokonalém kabátu
Jak udělat domeček pro panenky z papíru
Jak udělat domeček pro panenky z papíru   Tvorba domečku pro panenky papíru není nijak složité. Barn, dvoubarevná a světle zelené domy jsou zdarma a mohou být
Líčení podle barvy očí: Víte, co vám sluší?
Líčení podle barvy očí: Víte, co vám sluší?   Nemusíte je líčit vůbec nebo klidně použít jen řasenku, ale pokud chcete oči trochu zvýraznit a podtrhnout, je dobré vědět,
Desatero o žloutence
Desatero o žloutence
17.03.17 | Zdraví
     Deset důležitých otázek a odpovědí o infekční hepatitidě typu A a B.
Vrchol extravagance: Černé svatební šaty. Jdete do toho?
Vrchol extravagance: Černé svatební šaty. Jdete do toho?   Svatební šaty jako z pohádky? To je sen každé nevěsty! Ale musí být nutně bílé či smetanové? Někteří módní návrháři jsou toho
Bikram jóga
Bikram jóga
26.08.17 | Zdraví / Fitness
  Bikram jóga se cvičí ve speciálních devadesátiminutových lekcích, které se skládají z 26 poloh a dvou dýchacích cvičení.
Copyright © 2014 Ženské řády.Cz | Design by ALEX- Ženské řády