KRÁSA:

28.02.20 | Krása / Péče o vlasy
  Krásný šperk se stává naší součástí, a tak není divu, že se nám ho vůbec
21.02.20 | Krása / Péče o vlasy
   Dokonalé vlasy – to je sen každé z nás, ale realita bývá bohužel jiná.
Po zářivém hollywoodském úsměvu touží každý. Jak si ho ale pořídit bez
12.02.20 | Krása / Péče o tělo
Snažíte se jíst vyváženě, dopřáváte si pohyb, ale stejně vám do vysněné váhy
07.02.20 | Krása / Péče o vlasy
Jsou vaše vlasy až příliš suché? Dopřejte jim jarní ozdravnou kúru s hořčičným

Jaké chyby dělají ženy v posteli nejčastěji?

12.02.20 | Sekce: Láska / Intimita |

To, že sex vztahem a manželstvím vládne, víme snad už každá. A tak se mnohdy snažíme, seč nás síly stačí, a stejně je to někdy málo nebo to spíše není dost. Pokud nechcete, aby si to váš drahý nakráčel za milenkou, tak rozhodně čtěte.

Pokud se tak stane, tak vychytralá milenka, jdoucí na to přes postel, ho jen tak neomrzí, na rozdíl od věčně uremcané manželky – tedy vás! To jenom tak na úvod abyste věděla, že chyby se pod peřinou netolerují. A to i tehdy, když je tma tmoucí.
Ležíte bez hnutí: Prostě si to poctivě odležíte!
Sex i váš partner je vám asi jedno, protože jinak si to opravdu nedokážeme vysvětlit. Chápeme, že někdy na milování nemáte ani myšlenky a ani energii, ale nemůžete si takhle počínat pořád. Zkuste se uvolnit, mrkněte před aktem s drahým na lechtivý film nebo se prostě mazlete a buďte spolu jako dřív. Intimní pouť je důležitá, tak si lásku nekazte tím, že budete raději koukat na seriál. Pak by vám skutečně mohlo zůstat jenom to koukání. A to přece nechcete!
Stydíte se
Jasně, ze začátku vám může chvíli trvat, než se osmělíte a ukážete se mužskému v celé své milenecké energii. V případě, že ale jste spolu už nějaký ten pátek a vy se zase chcete milovat po tmě, do postele nikdy nenakráčíte nahá a pořád se při pozici na koníčka strachujete, jestli vám náhodou nečouhá břišní pneumatika, tak to na kdovíjak zážitkové milování nevypadá. Jednou je to váš partner, tak se prostě odvažte. Nudné holky jsou sice možná hodné, ale na ně mužské pokolení dvakrát nedbá.
Nejste iniciativní
Orálního sexu se zhostíte, až když máte nástroj chtíče téměř u nosu, svádění nepraktikujete a erotické prádelko jste šikovně zahrabala až na dno zásuvky v ložnici. Vám to možná nepřijde, ale pánům ano. A samozřejmě i ten váš si toho všímá. Proměňte se na ženu vamp aspoň jednou za čas a prostě ho k sexu všemožnými způsoby lákejte. Co za to? Snad bude stačit to, že vám snese modré z nebe.
Penis není všechno, hýčkejte jej kompletně
Jasně, v sexu penis hraje první housle, ale mezi citlivé oblasti na mužově těle patří i ty další. Jmenovat můžeme bradavky, vnitřní stranu stehen, ušní lalůčky, podbřišek, anální komnatu, hráz a také varlata. Zahoďte předsudky a namasírujte milému prostatu, náhle se ocitne v sedmém nebi a vy se proměníte na jeho snovou pokušitelku. Ananální pomůcky se prodávají i přímo na míru mužským. Tak se mrkněte a něco si přineste domů.
Štítíte se orálního laskání
Ať se snažíte, nutíte a říkáte si cokoliv, prostě vám jeho penis nejde přes pusu? Máte hluboko v sobě blok, že erekce do úst nepatří? Mužské osazenstvo je jiného názoru. Zkuste se vykašlat na nátlak a spíše si najděte k této praktice cestu po dobrém. Nepůjde to asi hned, ale postupem času se to ve vás může zlomit.
Jak na to? Začněte třeba tím, že si napustíte vanu a pořádně se vymydlíte. Pocit čistoty vás může přivést na delikátní ochutnávku. Nevíte, kdy zapojit jazyk, jak sát a co s rukama? Postup odkoukáte v peprném videu. A když to pořád nebude ono, prostě se zeptejte, jak to má váš drahý rád. On vám to s nadšením vylíčí.
A až splníte level číslo jedna, pánové vás budou mít v plánu na popud přírody odměnit. Nemusíte výsledek jeho snahy hned poválet na jazyku, když se na to necítíte. Nechejte si jeho dávku ulpět na ňadra, zadeček či bříško. Uvidíte, že se po čase prostě skamarádíte. Jen musíte být častěji v kontaktu. Určitě na to ale nejděte jako moje kamarádka (promiň Lauro), že se do postele musí vybavit ručníkem, kam její milý předá své finále. Takhle se to nedělá.

скачать dle 12.1
(hlasů: 0)
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY:

Sekce: Láska / Intimita
Možná si myslíte, že jste postelová bohyně a žádný chlap vám neodolá. Pravda ovšem může

Sekce: Láska / Intimita
Sexuální život s vaším drahým je po letech spíše nuda než zážitková jízda?

Sekce: Láska / Intimita
Aby se nám sex po letech rutinního milování nezajedl, je potřeba si ho prozářit něčím novým, a tak

Sekce: Láska / Intimita
 Sex nás provází celým životem a je jenom na vás, zda této slastiplné jízdě řeknete ano

Sekce: Láska / Intimita
Na klasický sex není pokaždé nálada, nemluvě o tom, že nám v něm může bránit i bolestivá menstruace. Přesto chcete partnerovi udělat radost? Zkuste
KOMENTÁŘE K ČLÁNKU:

SEX A VZTAHY:

Co chtějí muži, aby ženy věděly o sexu? Těchto deset věcí!
Co chtějí muži, aby ženy věděly o sexu? Těchto deset věcí!
28.02.20 | Láska / Intimita / Rodinná
  Říká se, že muži jsou tak pohlceni svým libidem, že během sexuálních aktivit o sobě vůbec nevědí. Muži se však od žen vůbec
Pánové, tohle chce zažít opravdu každá
Pánové, tohle chce zažít opravdu každá
28.02.20 | Láska / Intimita
  Nemusíte chodit do jazykovky, abyste se stal mistrem jazykových dovedností. Ženy milují, když jim uděláte tyhle čtyři věci.
Muži pravděpodobně chtějí sex víc než jídlo
Muži pravděpodobně chtějí sex víc než jídlo
27.02.20 | Láska / Intimita / Rodinná
  Máte doma partnera, který při milování myslí na jídlo, nebo se jím v rámci milostným hrátek rád obklopuje? Vědci tvrdí, že to
Po náročném cvičení velikostí penisu neohromíte. Scvrkne se na minimum
Po náročném cvičení velikostí penisu neohromíte. Scvrkne se na minimum
27.02.20 | Láska / Intimita / Rodinná
Muži se rádi poměřují ve sprchách posiloven a bazénů a jsou kvůli tomu těmi, komu na velikosti penisu záleží mnohem více než

Počasí:

Počasí Praha 1 - Slunečno.cz

POPULÁRNÍ:

Co se bude nosit letošní podzim? Beauty trendy z přehlídkových mol podzim/zima 2016
Co se bude nosit letošní podzim? Beauty trendy z přehlídkových mol podzim/zima 2016
28.10.16 | Krása / Kosmetika
Už víš, v čem letos na podzim zazáříš? Nemluvíme teď o dokonalém kabátu
Jak udělat domeček pro panenky z papíru
Jak udělat domeček pro panenky z papíru   Tvorba domečku pro panenky papíru není nijak složité. Barn, dvoubarevná a světle zelené domy jsou zdarma a mohou být
Líčení podle barvy očí: Víte, co vám sluší?
Líčení podle barvy očí: Víte, co vám sluší?   Nemusíte je líčit vůbec nebo klidně použít jen řasenku, ale pokud chcete oči trochu zvýraznit a podtrhnout, je dobré vědět,
Desatero o žloutence
Desatero o žloutence
17.03.17 | Zdraví
     Deset důležitých otázek a odpovědí o infekční hepatitidě typu A a B.
Bikram jóga
Bikram jóga
26.08.17 | Zdraví / Fitness
  Bikram jóga se cvičí ve speciálních devadesátiminutových lekcích, které se skládají z 26 poloh a dvou dýchacích cvičení.
Vrchol extravagance: Černé svatební šaty. Jdete do toho?
Vrchol extravagance: Černé svatební šaty. Jdete do toho?   Svatební šaty jako z pohádky? To je sen každé nevěsty! Ale musí být nutně bílé či smetanové? Někteří módní návrháři jsou toho
Copyright © 2014 Ženské řády.Cz | Design by ALEX- Ženské řády