KRÁSA:

10.12.19 | Krása / Péče o vlasy
  Trápí vás mdlé, suché vlasy, které postrádají lesk a vitalitu? Přečtěte si o
09.12.19 | Krása / Péče o tělo
  Holení žiletkou může být energeticky i časově namáhavá práce. A co teprve
09.12.19 | Krása / Péče o tělo
Trápí vás pomerančová kůže, která se bez vašeho souhlasu „zabydlela“ na vašich
Pokud se chcete dopracovat ke krásné pleti, měla byste dodržovat pár pravidel.
08.12.19 | Krása / Péče o vlasy
Kajenský pepř proti vypadávání vlasů, vodka pro extra lesk, nebo koupací čepice

Naučte se dosáhnout mnohočetného orgasmu během týdne

26.07.18 | Sekce: Láska / Intimita |

Víte, jak správně stimulovat bod G? Pokud jste doposud nevyužívali potenciál tohoto místa naplno, jen na čase se s ním detailně seznámit. Věděli jste o bodu G u muže? A znáte bod A? Poradíme vám, jak své tělo vycvičit, aby vám už během týdne dokázalo přinášet tu největší rozkoš!

Bod G

Poprvé se o bodu G zmínil německý gynekolog Dr. Ernst Gräfenberg v roce 1950. Gräfenbergův bod je zformované množství velmi citlivé nervové tkáně. Nachází se na přední stěně vagíny mezi stydkou kostí a dělohou. Jeho velikost je u každé ženy rozdílná, a proto mají některé ženy problém jej najít.

Bod G úzce navazuje nervovou tkání na klitoris a je nervovými drahami propojen s celou oblastí intimních poartií ženy, dokonce i s bradavkami. Tyto nervové dráhy, pokud jsou stimulovány a pravidelně “posilovány”, mohou postupem času sílit. Pokud pak např. začne muž ženu hladit po prsou, přenesou se vzruchy směrem k pochvě. Tkáň se značně prokrví a také mozek ženy začne připravovat tělo k něčemu příjemnému. Tento podmíněný reflex se u ženy utužuje, pokud žena dosahuje orgasmu.
Jak ho najít?

Na rozdíl od okolní tkáně pochvy je bod G na dotek drsnější. Místo je topořivé, takže jakmile se naplní krví, je snadněji rozpoznatelný. Nejjednodušší je ho hledat, když je partnerka vzrušená.

Nejčastěji žena dosáhne orgasmu stimulací klitorisu. Je tedy vhodné kombinovat stimulaci klitorisu spolu s dalšími supersenzitivními partiemi, jako např. oblast bodu G či bradavky. V těle ženy se vybudují spojené vazby a pokud se trénuje opravdu často, brzy je schopna vzrušit se a dosáhnout orgasmu dokonce rychleji, než muž.

Snadněji se vám bude bod G hledat v dlouhotrvajícím svazku nebo s partnerem, se kterým se můžete naprosto uvolnit.
Předehra

Většina žen potřebuje ze začátku tzv. rozehřát. Musí se naladit zejména mentálně, aby se naladilo také tělo k fyzickému prožitku.
Atmosféra

Pro ženu hraje obrovskou roli atmosféra. Opravdu se vyplatí udělat si na sex s parnerem speciální čas, zapálit svíčky, vonné tyčinky, ideálně v ložnici, kde je pohodlí. Ženy, kterým jejich partneři připadají atraktivní, častěji a intenzivněji touží po sexuálním spojení. Pokud nepatří tělo muže (ale i ženy) zrovna k těm nejatraktivnějším, určitě pomůže, když si v hledání bezmezné rozkoše, vypomůžete trošku přítmím, např. za svitu svíček, které jsou obecně velice lichotivé. Ženy dají na vizuální dojem více, než by se zdálo. Citlivé jsou také na vůně. To vše se musí vyladit k dokonalosti, aby správná atmosféra navodila synapse v mozku. Mozek ženy začne vylučovat hormony, které ji navodí něhu a sexuální žádostivost.

Masáž

Začněte masáží a použijte vonný olejíček. Po několika minutách přidejte polibky, dráždění bradavek nebo cokoli, co má žena ráda. Až poté začněte stimulovat klitoris a hledat bod slasti.
Správná poloha při hledání bodu G

Nejlepší je, když žena leží na zádech s pokrčenými koleny a mírně roztaženýma nohama. Muž tak může klečet mezi ženinými koleny nebo ležet na boku vedle ní. Požitek vám mohou zpříjemnit také polštáře vložené pod zadeček. Nadzvednou pánev a váš bod G bude rázem přístupnější. Vhodná je také poloha zezadu příp. když žena sedí na muži a hodně se zaklání
Stimulace bodu G prsty

Nejlepším nástrojem jsou prsty. Muž natočí ruku dlaní vzhůru a jedním nebo dvěma prsty vklouzne do vagíny. G bod je cca 4 centimetry hluboko. Pak jen stačí dotknout se stěny vagíny a začít s pohybem zvaným „pojď ke mně“. Stimulací začne G bod růst.

Nezapomeňte si předem ostříhat a zapilovat nehty na rukou, snadno se totiž může stát, že ze vzrušujícího hledání se stane bolestivá noční můra.

Mnoho žen cítí ze začátku stimulace potřebu na močení. Každé ženě vyhovuje jiná frekvence stimulace. Rozhodně můžete zrychlovat a zpomalovat přesně podle chuti a sexuální fantazie. Některé ženě se líbí také stimulace klitorisu společně s bodem G, jiná žena bude preferovat hlazení poprsí a další bude vzrušovat, pokud se bude muž druhou rukou sám sexuálně uspokojovat.
Několikanásobný
orgasmus

Jakmile jednou zažijete orgasmus způsobený stimulací G bodu, už nebudete chtít jinak. Zažít můžete také několik orgasmů za sebou. A možná se dočkáte i tzv. ženské ejakulace. Pokud budete trénovat každý den, během týdne byste měla být schopna dosáhnout orgasmu prostřednictvím stimulace bodu G.
Co když se nedaří?

Neznepokojujte se, pokud se nedaří. Ne všechny ženy totiž mají bod G stejně citlivý. U někoho to samozřejmě může trvat déle, nicméně stoprocentně bude váš prožitek intenzivnější a jistě se brzy dočkáte.
Vibrátor jako pomocník

K hledání bodu G se skvěle hodí vibrátor, který je o něco drsnější a více zahnutý, než klasický.

Posilování svalů pánevního dna

Zejména mladé dívky či ženy po porodu mohou mít problém dosahovat orgasmu, neboť mají oblast pánevního dna velice ochablou. Na posílení svalů pánevního dna existuje mnoho cviků. Pokud jsou ovšem svaly ochablé, těžko se uvědomují.
Vtáhněte bříško

Velice dobrá je pro posílení této oblasti jóga, která klade důraz na tzv. bandhy, zámky. Po celou dobu cvičení, ale i v běžném životě, je vhodné mít spodek břicha vtažený dovnitř. Kdykoli si vzpomenete, zatáhněte břicho! Přidávejte k tomu také vědomé stahování svalů v oblasti pochvy a konečníku. Zpočátku je těžké je odlišit, ale až se posílí, budete umět zatahovat každou oblast svalů zvlášť.
Dobrý je také cvik, kdy si lehnete na břicho a podsazujete pánev proti podložce. Nebo se snažíte zvednou ruce a hlavu vzhůru (opět vleže, čelem k zemi).
Magnetické křeslo

Cviky pánevního dna výrazně pomáhají předcházet inkontinenci v pozdějším věku (či po porodu). V některých porodnicích (např. ÚPMD v Praze 4 – Podolí) mají k dispozici speciální magnetické křeslo, které je vhodné navštívit v deseti sezeních (cca 20 min, cena okolo 400 Kč). Magnet stahuje svaly za vás s takovou intenzitou, kterou byste sama nedokázala. Svaly se tak posílí vlastně samy!

Svaly pánevního dna lze kontrolovat také pomocí takzvaných Kegelových cviků. Výsledek se určitě dostaví.
S jídlem roste chuť

Pochopitelně čím je žena starší, tím více zná své tělo a svou sexualitu už má dávno objevenou a probádanou. A tím více si ji dokáže užívat. Ženy mají na začátku své pohlavní dospělosti vysokou hladinu estrogenu, který zapříčiňuje, že stěny uvnitř pochvy jsou o něco tlustší a nedovolují nejdokonalejší stimulaci bodu. Později, v důsledku nižší produkce hormonu, se stěny ztenčují a orgasmus dosažený drážděním bodu G se stává mnohem dostupnějším.

Géčkový orgasmus

Při opravdu intenzivním dráždění již v průběhu minuty dochází ke zduření místa až do velikosti fazolí. Po chvíli dochází k orgasmu velké intenzity. Pokud se u ženy vyskytne i nutkavý pocit močení, je vhodné si odskočit, aby se mohla dobře soustředit.
Bod G u mužů

Jedná se o perineum neboli hráz. Jde o silnou svalnatou oblast mezi konečníkem a varlaty. Tato oblast je přeplněna množstvím nervů, a je tedy velmi citlivá na dotek. Za bod G u mužů lze považovat také prostatu, tedy žlázu na svalovém dně pánve.
Vnější stimulace

Pokud je muž drážděn delší dobu před ejakulací v oblasti prostaty, dojde ke stahování a pulsování močovodu, napnutí prostaty a napnutí svalstva pánevního svalstva. Hráz (prostor mezi varlaty a konečníkem) může partnerka stimulovat jemným tlakem či třením, ale opatrně aby se toto místo náhodou trvale neumrtvilo!
Vnitřní stimulace

Mužský bod G lze dosáhnout i zevnitř análním otvorem. Pokud si partneři důvěřují a chtějí zkoušet stále něco nového, proč ne. Partnerka si natře prst lubrikačním gelem a jemně uvnitř masíruje prostatu. Někteří muži takto umí dosáhnout orgasmu, aniž by se někdo byť jen dotkl jejich penisu. Se zavedením prstu či jiné pomůcky však maximálně opatrně, konečník je velmi citlivé místo se spoustou nervových zakončení. Také nezanedbávejte hygienu. U mnohých heterosexuálních mužů vyvolává ovšem tato metoda nechuť až odpor, což zaručeně zruší jakýkoliv požitek ze sexu.
Dobrý sex

Žádný bod G u muže nenahradí sex se svou partnerkou. Je to sice vítané zpestření ve vaší posteli, případně i část předehry. Plný zážitek dosáhnete až pohlavním stykem.
Hledá se bod A

Kromě bodu G má žena v pochvě i tzv. oblast AFE (přední fornix erotogenních), někdy označovanou také jako druhý bod G. Je také vysoce erotogenní a nachází se na horní stěně pochvy. Je trošku blíže, než se nachází krček dělohy. Jeho dostatečně dlouhou a intenzivní stimulací lze dosáhnout zase jiného typu orgasmu.

Stimulace bodu má za následek rychlou vaginální lubrikaci a vzrušení i u těch žen, které orgasmus nemají.
Jak stimulovat bod A?

Na rozdíl od klitorisu, není toto místo až tak přecitlivělé, takže partnerka po orgasmu nemusí čekat, dokud bude zase schopna orgasmu znovu dosáhnout. Nejdelším prstem (čili prostředníkem) nebo i tenkým dlouhým vibrátorem postupujte do pochvy partnerky podél horní stěny. Oproti normálním stěnám vagíny má hrubší strukturu. Hlaďte a kružte v této oblasti, jemně svůj prst vsunujte dovnitř a zase ven, prst můžete ohnout v kloubu (jako byste chtěli k sobě někoho přivolat).

Je možné dosáhnout toto místo i při souloži. Vhodná je misionářská poloha. Partnerka má nohy přikrčené v kolenou a přitisknuté k hrudníku. Může pomoci, pokud má partnerka hlavu zakloněnou, například přes okraj postele.

скачать dle 12.1
(hlasů: 0)
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY:

Sekce: Láska / Intimita
Ženský orgasmus je o něco složitější proces než ten mužský, zároveň má také více podob.

Sekce: Láska / Intimita
O G-bodu jste už možná slyšeli, ovšem těch bodů, kam je příjemné sáhnout a kde hladit, je o něco

Sekce: Láska / Intimita
Zatímco na klitoris bývá často pohlíženo jako na znouzecnost, kterou si mnoho žen při souloži dopomáhá

Sekce: Láska / Intimita
 Orgasmus – slovo, které se omílá tak často, že skoro přestáváme vnímat jeho význam. Ale

Sekce: Láska / Intimita
 Marně jste se už několikrát pokoušela hledat a nikde nic? Už si začínáte myslet, že G-bod je jen výmysl? My
KOMENTÁŘE K ČLÁNKU:

SEX A VZTAHY:

Lubrikační gely a masážní oleje. Základní výbava vašeho muže
Lubrikační gely a masážní oleje. Základní výbava vašeho muže
08.12.19 | Láska / Intimita / Rodinná
  Mnoho milenců považuje lubrikační gel za nepostradatelnou pomůcku. Usnadňuje masturbaci, používání erotických pomůcek,
Orální sex může být nepříjemný.
Orální sex může být nepříjemný.
08.12.19 | Láska / Intimita / Rodinná
Je příjemný a je součástí našich milostných životů. Ne vždycky to ale dáme se zachováním celé své hrdosti a úcty, protože se to
Nechce vám to dělat pusou? Možná řeší jednu z těchto věcí
Nechce vám to dělat pusou? Možná řeší jednu z těchto věcí
08.12.19 | Láska / Intimita / Rodinná
  Pro spoustu žen je orální sex jedinou cestou, kdy jsou schopné dosáhnout orgasmu. Někteří muži se však této praktice vyhýbají,
Bod SP6 probouzí chuť na sex.
Bod SP6 probouzí chuť na sex.
08.12.19 | Láska / Intimita / Rodinná
Jak může akupresura zlepšit milostný život a zvýšit ženskou touhu? Věnujte se jí denně několik minut, a uvidíte tu změnu.

Počasí:

Počasí Praha 1 - Slunečno.cz

POPULÁRNÍ:

Co se bude nosit letošní podzim? Beauty trendy z přehlídkových mol podzim/zima 2016
Co se bude nosit letošní podzim? Beauty trendy z přehlídkových mol podzim/zima 2016
28.10.16 | Krása / Kosmetika
Už víš, v čem letos na podzim zazáříš? Nemluvíme teď o dokonalém kabátu
Jak udělat domeček pro panenky z papíru
Jak udělat domeček pro panenky z papíru   Tvorba domečku pro panenky papíru není nijak složité. Barn, dvoubarevná a světle zelené domy jsou zdarma a mohou být
Líčení podle barvy očí: Víte, co vám sluší?
Líčení podle barvy očí: Víte, co vám sluší?   Nemusíte je líčit vůbec nebo klidně použít jen řasenku, ale pokud chcete oči trochu zvýraznit a podtrhnout, je dobré vědět,
Desatero o žloutence
Desatero o žloutence
17.03.17 | Zdraví
     Deset důležitých otázek a odpovědí o infekční hepatitidě typu A a B.
Bikram jóga
Bikram jóga
26.08.17 | Zdraví / Fitness
  Bikram jóga se cvičí ve speciálních devadesátiminutových lekcích, které se skládají z 26 poloh a dvou dýchacích cvičení.
Vrchol extravagance: Černé svatební šaty. Jdete do toho?
Vrchol extravagance: Černé svatební šaty. Jdete do toho?   Svatební šaty jako z pohádky? To je sen každé nevěsty! Ale musí být nutně bílé či smetanové? Někteří módní návrháři jsou toho
Copyright © 2014 Ženské řády.Cz | Design by ALEX- Ženské řády