KRÁSA:

10.12.19 | Krása / Péče o vlasy
  Trápí vás mdlé, suché vlasy, které postrádají lesk a vitalitu? Přečtěte si o
09.12.19 | Krása / Péče o tělo
  Holení žiletkou může být energeticky i časově namáhavá práce. A co teprve
09.12.19 | Krása / Péče o tělo
Trápí vás pomerančová kůže, která se bez vašeho souhlasu „zabydlela“ na vašich
Pokud se chcete dopracovat ke krásné pleti, měla byste dodržovat pár pravidel.
08.12.19 | Krása / Péče o vlasy
Kajenský pepř proti vypadávání vlasů, vodka pro extra lesk, nebo koupací čepice

Módní revoluce! Oblečení, co mění barvu

Vypadá to, že co nevidět budou obchody po celém světě zahlceny neotřelými módními kousky, které svojí originalitou doslova berou dech! Mění totiž barvu! Šílené? Vůbec ne. Jedná se o naprostý mezník v dějinách módního světa!

Ráno jedna schůzka, po obědě druhá, večer máte sraz s kamarádkou? Můžete být pokaždé jiná, aniž byste si přes den změnila šaty! To, co bývalo nemožné, se pomalu stává skutečností! Oděvy, které jsou nudně jednobarevné, nenápadně střídají takové, co v mžiku mění barvy! V čem je fígl? Tajemství se skrývá v teplotě nositele!

Zavřete oči, teď přijde kouzlo!

Značka The Unseen London Design House vytvořila novou kolekci oděvů, která má co dočinění s mozkovou aktivitou lidí, okolním teplem a třením. Cože? Je to snad vtip? Nebo sci-fi? Jestli ano, tak funkční. Chcete důkaz?

Na základě hyper vodivosti speciálních kamenů, které pomocí inkoustu mění vzhled, nebo ručně malovaných pixelů na textiliích, jež odrážejí aktivitu mozku toho, kdo si daný oděv obleče, jde biologie a chemie pěkně ruku v ruce s kvalitním materiálem. Ale dost už silných slov, popisů a technických termínů!

Jednoduše řečeno, čelenka dostane jiný odstín, když se s ní vejde do chladné místnosti, bunda zesvětlá, jakmile zaregistruje vlhko. Paráda! Ale je tohle vůbec ještě realita? Podle nadšení a pýchy třech anglických alchymistek se o tom nedá pochybovat! Ano, právě ony mají tohle na svědomí. A pak že ženy nemyslí racionálně!

Iluze versus realita

Okolí trojici autorek kolekce nazývá „neviditelnými návrhářkami“, ale ony samy se označují za „tři čarodějnice s jedním okem“. Řeč je o Lauren Bowker, Christě Leask a v neposlední řadě také o Jess Smith. Že se jim podařil takový husarský kousek, vlastně není náhoda. Všechny toho mají hodně společného.

Kromě stejné vize na budoucnost odívání také tetování, které všem třem zdobí vnitřní stranu prstu. Jaké? To byste neuhodli! Oko. Jak jinak. A zdá se, že právě jím se dívají tam, kam normální člověk nedohlédne. Buď jak buď, je tohle něco, co svět uvítal s otevřenou náručí. Aby taky ne, vždyť se jedná o věc, kterou lze uplatnit nejen v módním průmyslu. Co kdyby barvy měnila také třeba auta? Nebo boty?  Změna vzhledu na počkání? Kam se hrabe Avatar nebo David Copperfield!

Vystřídá vlnu nadšení propad?

„Nechci, aby tohle všechno společnost brala jako pouhý trik a za rok už o nás nikdo nevěděl. Věřím, že tady budeme ještě za padesát let. Opravdu si přeji, aby se Unseen stala kultovní značkou pro její inovace a zpracovávání materiálů magickým způsobem,“ uvedla pro CNN Lauren Bowker, autorka celého projektu, která vystudovala chemii i návrhářství. 

Pořád tápete, jak výsledný produkt vypadá v praxi? Neumíte si to představit?

Co si myslíte o takovém nápadu? Má šanci na úspěch? Koupili byste si kousek, který mění svůj vzhled podle tepla? Napište nám o tom do diskuze pod článkem!

скачать dle 12.1
(hlasů: 0)
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY:

Slyšela jsi někdy o dietě, která tvrdí, že návštěva pekárny je téměř hrdelní zločin? Že

Babí léto je ideální doba k vyzkoušení nových podzimních trendů. Do šatníku je

Sekce: Láska / Rodinná
  Léta jsme si myslely, že nadpozemská bytost zvaná jako „ta pravá“, má podle mužů

Málokterý kousek oblečení má tak kultovní status jako klasické modré džíny. Jejich milovníci jsou ochotní jim věnovat speciální péči, místo skříně je
KOMENTÁŘE K ČLÁNKU:

SEX A VZTAHY:

Lubrikační gely a masážní oleje. Základní výbava vašeho muže
Lubrikační gely a masážní oleje. Základní výbava vašeho muže
08.12.19 | Láska / Intimita / Rodinná
  Mnoho milenců považuje lubrikační gel za nepostradatelnou pomůcku. Usnadňuje masturbaci, používání erotických pomůcek,
Orální sex může být nepříjemný.
Orální sex může být nepříjemný.
08.12.19 | Láska / Intimita / Rodinná
Je příjemný a je součástí našich milostných životů. Ne vždycky to ale dáme se zachováním celé své hrdosti a úcty, protože se to
Nechce vám to dělat pusou? Možná řeší jednu z těchto věcí
Nechce vám to dělat pusou? Možná řeší jednu z těchto věcí
08.12.19 | Láska / Intimita / Rodinná
  Pro spoustu žen je orální sex jedinou cestou, kdy jsou schopné dosáhnout orgasmu. Někteří muži se však této praktice vyhýbají,
Bod SP6 probouzí chuť na sex.
Bod SP6 probouzí chuť na sex.
08.12.19 | Láska / Intimita / Rodinná
Jak může akupresura zlepšit milostný život a zvýšit ženskou touhu? Věnujte se jí denně několik minut, a uvidíte tu změnu.

Počasí:

Počasí Praha 1 - Slunečno.cz

POPULÁRNÍ:

Co se bude nosit letošní podzim? Beauty trendy z přehlídkových mol podzim/zima 2016
Co se bude nosit letošní podzim? Beauty trendy z přehlídkových mol podzim/zima 2016
28.10.16 | Krása / Kosmetika
Už víš, v čem letos na podzim zazáříš? Nemluvíme teď o dokonalém kabátu
Jak udělat domeček pro panenky z papíru
Jak udělat domeček pro panenky z papíru   Tvorba domečku pro panenky papíru není nijak složité. Barn, dvoubarevná a světle zelené domy jsou zdarma a mohou být
Líčení podle barvy očí: Víte, co vám sluší?
Líčení podle barvy očí: Víte, co vám sluší?   Nemusíte je líčit vůbec nebo klidně použít jen řasenku, ale pokud chcete oči trochu zvýraznit a podtrhnout, je dobré vědět,
Desatero o žloutence
Desatero o žloutence
17.03.17 | Zdraví
     Deset důležitých otázek a odpovědí o infekční hepatitidě typu A a B.
Bikram jóga
Bikram jóga
26.08.17 | Zdraví / Fitness
  Bikram jóga se cvičí ve speciálních devadesátiminutových lekcích, které se skládají z 26 poloh a dvou dýchacích cvičení.
Vrchol extravagance: Černé svatební šaty. Jdete do toho?
Vrchol extravagance: Černé svatební šaty. Jdete do toho?   Svatební šaty jako z pohádky? To je sen každé nevěsty! Ale musí být nutně bílé či smetanové? Někteří módní návrháři jsou toho
Copyright © 2014 Ženské řády.Cz | Design by ALEX- Ženské řády