KRÁSA:

 Netradiční až šokující tipy na to, jak být krásnější, si ženy vyměňují
Povislá horní víčka jsou problémem žen i mužů. Kromě toho, že je vnímáme jako
15.10.19 | Krása / Kosmetika
   Stav naší pokožky, a zejména pak pleti, vypovídá o stavu našich vnitřních
11.10.19 | Krása / Péče o vlasy
   Dokonalé vlasy – to je sen každé z nás, ale realita bývá bohužel jiná.
10.10.19 | Krása / Péče o vlasy
  Krásný šperk se stává naší součástí, a tak není divu, že se nám ho vůbec

Deset důvodů, proč si koupit časopis pro muže.

19.06.17 | Sekce: Zájmy a koníčky |

 Ke kávě si kupuješ časopis pro ženy nebo si otevřeš webovou stránku určenou výhradně pro něžnější pohlaví? A časopis, co se po tvém muži povaluje na záchodě, překračuješ s nechutí? Zkus do něj nahlédnout a možná se dozvíš, co muži chtějí.

1. Dozvíš se, co muži chtějí

Marně tápeš, co se chlapům líbí, a jestli jim opravdu vadí malá prsa nebo nějaké to kilo navíc? Pořád dokola to rozebíráš s kamarádkami, a když se zeptáš svých kamarádů, máš pocit, že k tobě nejsou upřímní. V těch jejich časopisech se konečně dozvíš pravdu.

2. Přijdeš na chuť jejich smyslu pro humor

Taky tě pořád štve, jak si z tebe ten tvůj utahuje? Jasně, chlapi někdy mívají oplzlé vtípky, které tě jen uráží. Ale oni to tak nemyslí, je to prostě jen humor a oni ho potřebují mít drsný, aby si připadali jako ostřílení chlápci. Nějaké jemné důvtipy a následné chichotání jsou jim cizí.

3. Budeš znát jejich taktiky balení

Časopisy pro muže se jen hemží návody, jak sbalit holku. Takže moc dobře vědí, že musí v tobě vzbudit důvěru a že ženy rády mluví, takže se tě ptají na všechno možné, i když je to nezajímá. Kromě toho se tě bude snažit co nejvíce rozesmát, ale pozor, možná má v záloze pár zaručených vtípků. Teď už je prokoukneš.

4. Poznáš, kdy to myslí vážně

Pokud si nejsi jistá, jestli to ten tvůj s tebou myslí vážně, zalistuj tím, co čte. Třeba natrefíš na rady, jak udělat partnerce radost nebo jak zařídit, aby se do nich zamilovala. A pak zjistíš, že se o to všechno tvůj chlap pokouší.

5. Prokoukneš jejich výmluvy na cokoli

Teď už tě jen tak nepřelstí. Budeš znát všechny jeho naučené vytáčky, proč nemůže ke tchýni na oběd, vyluxovat obývák nebo jít nakoupit. Takže jeho neprůstřelné výmluvy se zbortí jak domeček z karet. Muži také často nevědí, jak se rozejít s holkou, kterou už nemilují. Místo toho, aby upřímně řekli, že už ve vztahu nechtějí pokračovat, vymýšlí si pohádky o tom, že ještě nedospěli, že se potřebují najít apod. Některé časopisy také radí dělat vše proto, aby se s nimi rozešel jejich protějšek. Poznáš, jak na tom jsi.

6. Budeš vědět, co nemají na holkách opravdu rádi

Tak třeba se dozvíš, že tvé neustálé líčení, umělé nehty a tuny make-upu ho fakt nepřitahují. Ovšem ani druhý extrém muži příliš nemilují. To by ses divila, kolik mužů sleduje, jestli jsi navoněná, umytá nebo dobře oholená.

7. Přijdeš na to, že jim stačí málo

Návod, jak udělat muže šťastným, zase tak složitý není. Pokud čteš jejich časopisy, dozvíš se, že tolik toho nechtějí. Hlavně sex, jídlo a pochopení.

8. Dozvíš se o jejich strachu z výkonu v posteli 

Věděla jsi, že muži mají strach ze svých sexuálních výkonů? Proč by jinak v těch časopisech bylo tolik návodů, jak najít bod G a jak nejlépe uspokojit manželku? Muži si prostě v posteli nejsou tak jistí, jak se prezentují.

9. Pochopíš, že chtějí zažít pocit výjimečnosti 

Chtějí být silní a neporazitelní, nebo alespoň mít ten pocit, proto tak rádi čtou rozhovory se sportovci, horolezci a odborníky, kteří udělali díru do světa. Dává jim to naději, že oni snad taky jednou budou výjimeční. Tak mu udělej tu radost, a řekni mu, že pro tebe je prostě jednička.

10. Budeš konečně vědět, že nikdo z nich nemá rád Justina Biebera

To by ses divila, kolik vtípků na tohoto mladého zpěváka muži znají. Dělají si srandu nejen z jeho lehce zženštělého vzhledu, ale i z jeho rozmazlené povahy. A poznámky mají i na jeho věrné fanynky. Pokud chceš opravdového chlapa, pak rozhodně smaž tapetu na ploše s jeho podobiznou.

скачать dle 12.1
(hlasů: 0)
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY:

Sekce: Láska
   Podle odborníků, lze poznat povahu člověka, prohlédnete-li si jeho blízké okolí a věci, které má rád. U mužů je to dozajista auto, ve kterém

Sekce: Láska
 "Promiň, neklape nám to, ale jestli chceš, můžeme být přátelé..." Slyšet tuhle větu od

Sekce: Láska
 Jste bláznivě zamilovaná do muže, kterého nemůžete mít? Nalákal vás na řeči typu, že se kvůli

Sekce: Láska / Intimita
My ženy to tak bohužel máme dané. Chceme být pro svého partnera jedinečné, sexy a schopné v posteli a tak

Sekce: Láska / Intimita
Patříš mezi ženy, které jsou často opouštěné? Už tě tví osudoví muži několikrát bez slůvka vysvětlení nechali a našli si jinou? Možná to s tebou v
KOMENTÁŘE K ČLÁNKU:

SEX A VZTAHY:

4 rozdíly mezi normálním sexem a pornem!
4 rozdíly mezi normálním sexem a pornem!
22.10.19 | Láska / Intimita / Rodinná
  4 věci z porna, které nejsou tak běžné, jak by se mohlo zdát.  
Jsou frigidní, nebo to partner neumí?
Jsou frigidní, nebo to partner neumí?
22.10.19 | Láska / Intimita / Rodinná
  Frigidita je samozřejmě reálný problém, ale je těžké odhadnout, jestli je nechuť k sexu způsobena opravdu touto dysfunkcí, nebo
Orgasmus na několik způsobů: Znáte všechny?
Orgasmus na několik způsobů: Znáte všechny?
22.10.19 | Láska / Intimita
  Nic vás neuvolní tak, jako přicházející rozkoš, která doznívá a rezonuje celým tělem. Myslíte si, že orgasmus je jenom jeden?
Pane, pojďte se seznámit…
Pane, pojďte se seznámit…
22.10.19 | Láska
  Jak jsem slíbila, vyzkoušela jsem se seznámit přes seznamovací agenturu a přiznávám se, že jsem v rozpacích. Nevím, jak se s

Počasí:

Počasí Praha 1 - Slunečno.cz

POPULÁRNÍ:

Co se bude nosit letošní podzim? Beauty trendy z přehlídkových mol podzim/zima 2016
Co se bude nosit letošní podzim? Beauty trendy z přehlídkových mol podzim/zima 2016
28.10.16 | Krása / Kosmetika
Už víš, v čem letos na podzim zazáříš? Nemluvíme teď o dokonalém kabátu
Jak udělat domeček pro panenky z papíru
Jak udělat domeček pro panenky z papíru   Tvorba domečku pro panenky papíru není nijak složité. Barn, dvoubarevná a světle zelené domy jsou zdarma a mohou být
Líčení podle barvy očí: Víte, co vám sluší?
Líčení podle barvy očí: Víte, co vám sluší?   Nemusíte je líčit vůbec nebo klidně použít jen řasenku, ale pokud chcete oči trochu zvýraznit a podtrhnout, je dobré vědět,
Desatero o žloutence
Desatero o žloutence
17.03.17 | Zdraví
     Deset důležitých otázek a odpovědí o infekční hepatitidě typu A a B.
Bikram jóga
Bikram jóga
26.08.17 | Zdraví / Fitness
  Bikram jóga se cvičí ve speciálních devadesátiminutových lekcích, které se skládají z 26 poloh a dvou dýchacích cvičení.
Vrchol extravagance: Černé svatební šaty. Jdete do toho?
Vrchol extravagance: Černé svatební šaty. Jdete do toho?   Svatební šaty jako z pohádky? To je sen každé nevěsty! Ale musí být nutně bílé či smetanové? Někteří módní návrháři jsou toho
Copyright © 2014 Ženské řády.Cz | Design by ALEX- Ženské řády