KRÁSA:

21.07.19 | Krása / Péče o tělo
Většina lidí, kteří začnou posilovat, se nejdříve zaměří na břicho. Jenže
20.07.19 | Krása / Péče o tělo
  Ženy svá prsa řeší už od dospívání. Trápí je, když jsou příliš malá nebo
20.07.19 | Krása / Péče o tělo
  Holení žiletkou může být energeticky i časově namáhavá práce. A co teprve
20.07.19 | Krása / Péče o tělo
  Prst na noze je zarudlý, hnisá a především ukrutně bolí. Říká vám to něco?
19.07.19 | Krása / Péče o vlasy
  Krásný šperk se stává naší součástí, a tak není divu, že se nám ho vůbec

Romantička, bohém nebo pohodářka: Jaká jsi osobnost podle způsobu uklízení?

Jsi pečlivá organizátorka, která nesnese jediný papír křivě položený na svém stole? Anebo si libuješ v organizovaném nepořádku a tvrdíš, že by ses v pečlivě uklizeném prostředí ztratila? Tak jako tak to o tobě leccos napovídá. Britská behaviorální psycholožka Donna Dawsonová rozdělila lidi podle toho, jak uklízejí, do několika škatulek. Tak schválně, do které patříš?

Každá z nás má svůj způsob péče o domov, některá nesnese ani smítko prachu a druhá je v klidu i když týden neluxuje. Ráda zdobíš byt drobnostmi nebo jsi spíš minimalistka? Co o tobě vypovídá způsob úklidu?
Dekoratérka

Máš ve svém bytě spoustu krásných věcí, které ale ve skutečnosti příliš nepoužíváš. Chceš hlavně, aby zapůsobily na návštěvy. Například luxusní svíčky, které sis koupila za nehoráznou cenu a jež okázale stojí vystavené na polici, nikdy nezapálíš. Máš také speciální ručníky pro hosty, stejně jako ubrousky a papuče. Tvým cílem je udělat co nejlepší dojem.

Co to o tobě vypovídá: Když jsi sama, chováš se doma uvolněně, ale to se změní, přijde-li nějaká návštěva. Jsi zbytečně svázaná, chceš prostě působit dokonale a kde jinde, když ne u sebe doma. Jsi velmi ambiciózní a zpravidla velmi tvrdě pracuješ, abys rychle dosáhla vytyčeného cíle, který nebývá malý. Dokážeš být kreativní, ale musíš být pod tlakem. Tobě samotné až tak nevadí nepořádek, nicméně pokud čekáš návštěvu, je to jinak a uklízíš co možná nejpečlivěji. Jsi si vědoma, že velký dojem dělají malé věci.
Křeček

Tvůj byt je nacpaný k prasknutí, protože nedokážeš nic vyhodit. Stále máš svou nejoblíbenější hračku z dětství. Ve skříních máš oblečení, které jsi už deset let nevzala na sebe.

Co to o tobě vypovídá: Jsi spíše tišší a přemýšlivější typ, který se dokáže romanticky zasnít. Máš ráda nostalgii. Lidé pro tebe znamenají velmi mnoho a často také velmi mnoho investuješ právě do přátelství s nadějí, že se ti vše vrátí zpátky. Ráda se ohlížíš do minulosti, takže jsi vlastníkem několika fotoalb, která každoročně doplňuješ.

Maximalistka

Ráda vystavuješ na odiv své fotky a ozdobné předměty. Stále si kupuješ nové a nové věci, prostě proto že se ti líbí, ačkoliv už pro ně nemáš místo.

Co to o tobě vypovídá: Jsi otevřená, máš ráda lidi. Chceš, aby tvůj byt byl osobní, plný suvenýrů z cest, které o tobě leccos řeknou. Věříš v životní rovnováhu: umíš tvrdě pracovat a pak se velkolepě odměnit. Pořád přemýšlíš o nových příležitostech. Jsi kreativní a zpravidla pracuješ sama na sebe. Stres bývá tvým motorem.
Organizátorka

Ráda vše přerovnáváš. Dokonce i v kamarádčině bytě máš tendenci vše rovnat, boty by měly být přesně v řadě a nesneseš křivě položený polštář. I když sedíš v restauraci, kde už je prostřeno, vše si znova přerovnáš podle sebe.

Co to o tobě vypovídá: Jsi praktická a zvyklá tvrdě pracovat. Tvoje kreativita se podřizuje nutnosti mít vždy vše srovnané. Všechno prostě musí být na svém místě. Jsi dobrá organizátorka, hlídáš si čas, málokdy přijdeš někam pozdě. Jsi šťastná, když vše běží podle plánu. Lidi se na tebe mohou spolehnout, často jim chceš pomoci, jen to někdy trochu přeženeš.

скачать dle 12.1
(hlasů: 0)
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY:

 Ke kávě si kupuješ časopis pro ženy nebo si otevřeš webovou stránku určenou výhradně pro

Sekce: Láska / Intimita
 Muži obvykle rádi střídají různé polohy, ale jednu mívají nejradši. Podívejte se, co

Sekce: Láska / Intimita
My ženy to tak bohužel máme dané. Chceme být pro svého partnera jedinečné, sexy a schopné v posteli a tak

  Sáhneš po laku na nehty tak, aby se ti hodil k oblečení, nebo podle momentální nálady? Možná si to tak říkáš, ale ve skutečnosti o tobě barva,

   To, jakým způsobem si zapínáte podprsenku, je součástí řeči vašeho těla a vypovídá i o tom, jaká jste osobnost. Expertka na řeč těla Patti Woodová
KOMENTÁŘE K ČLÁNKU:

SEX A VZTAHY:

Tohle je zaručených 6 tipů, které vám zařídí nejlepší sex!
Tohle je zaručených 6 tipů, které vám zařídí nejlepší sex!
21.07.19 | Láska / Intimita
  Některé páry si intimní život užívají stejně naplno jako na samotném začátku vztahu. Tohle jsou naše rady, jak si udržet
Pánové, čím svou holku zaručeně rozpálíte?
Pánové, čím svou holku zaručeně rozpálíte?
21.07.19 | Láska / Intimita / Rodinná
  Sex je náš, dělá dobře mně i tobě…
11 sprostých SMS, které rozžhaví každého muže.
11 sprostých SMS, které rozžhaví každého muže.
21.07.19 | Láska
Když po společné noci napíšete muži jednu z těchto zpráv, máte vyhráno.
Který rok manželství je kritický na nevěry?
Který rok manželství je kritický na nevěry?
21.07.19 | Láska / Intimita / Rodinná
Kdy někdo z manželského páru podlehne svodům, a s největší pravděpodobností začne podvádět? Souvislost mezi délkou vztahu

Počasí:

Počasí Praha 1 - Slunečno.cz

POPULÁRNÍ:

Co se bude nosit letošní podzim? Beauty trendy z přehlídkových mol podzim/zima 2016
Co se bude nosit letošní podzim? Beauty trendy z přehlídkových mol podzim/zima 2016
28.10.16 | Krása / Kosmetika
Už víš, v čem letos na podzim zazáříš? Nemluvíme teď o dokonalém kabátu
Jak udělat domeček pro panenky z papíru
Jak udělat domeček pro panenky z papíru   Tvorba domečku pro panenky papíru není nijak složité. Barn, dvoubarevná a světle zelené domy jsou zdarma a mohou být
Líčení podle barvy očí: Víte, co vám sluší?
Líčení podle barvy očí: Víte, co vám sluší?   Nemusíte je líčit vůbec nebo klidně použít jen řasenku, ale pokud chcete oči trochu zvýraznit a podtrhnout, je dobré vědět,
Desatero o žloutence
Desatero o žloutence
17.03.17 | Zdraví
     Deset důležitých otázek a odpovědí o infekční hepatitidě typu A a B.
Bikram jóga
Bikram jóga
26.08.17 | Zdraví / Fitness
  Bikram jóga se cvičí ve speciálních devadesátiminutových lekcích, které se skládají z 26 poloh a dvou dýchacích cvičení.
Vrchol extravagance: Černé svatební šaty. Jdete do toho?
Vrchol extravagance: Černé svatební šaty. Jdete do toho?   Svatební šaty jako z pohádky? To je sen každé nevěsty! Ale musí být nutně bílé či smetanové? Někteří módní návrháři jsou toho
Copyright © 2014 Ženské řády.Cz | Design by ALEX- Ženské řády