KRÁSA:

21.07.19 | Krása / Péče o tělo
Většina lidí, kteří začnou posilovat, se nejdříve zaměří na břicho. Jenže
20.07.19 | Krása / Péče o tělo
  Ženy svá prsa řeší už od dospívání. Trápí je, když jsou příliš malá nebo
20.07.19 | Krása / Péče o tělo
  Holení žiletkou může být energeticky i časově namáhavá práce. A co teprve
20.07.19 | Krása / Péče o tělo
  Prst na noze je zarudlý, hnisá a především ukrutně bolí. Říká vám to něco?
19.07.19 | Krása / Péče o vlasy
  Krásný šperk se stává naší součástí, a tak není divu, že se nám ho vůbec

TOP 5 nejlepších masáží, které bys měla zkusit

14.07.19 | Sekce: Zdraví |

Masáž, to je excelentní zážitek s hojivým a relaxačním účinkem pro tvé tělo i dušičku. Ale víš, které masáže v současnosti patří mezi TOP pětku? A víš proč jsou nej, kdy je pro ně ideální čas a kdy naopak vůbec ne? My ano! Pojď si spolu s námi dopřát báječné uvolnění.

Indická masáž hlavy 

Indické masáži hlavy se říká Champi a patří k tradičním metodám ájurvédy. Champi spadá mezi ajurvédské terapeutické masáže a její podstatou je rozpuštění nahromaděného napětí a shluků uzlin, uvolnění všech ztuhlých svalů na ramenou, krku, obličeji a celé hlavy.

Provádí se v místech, kudy vedou energetické dráhy, čistí je a odblokovává. Proto pozitivně ovlivní celý tvůj organismus. A co víc, podpoří také růst a kvalitu vlasů. Budou krásně lesklé a pevné. Oceníš ji i pokud trpíš bolestmi hlavy nebo migrénami, je výborným pomocníkem při nadměrném stresu. S Champi máš páku rovněž na hučení v uších, nespavost a poruchy spánku, oční napětí, nevyrovnaný krevní tlak a špatné prokysličení tkání. Ideální je masáže pravidelně opakovat, protože jedna samotná moc nepomůže. Kdo by se jí však měl vyhnout? Určitě si Champi odpusť v případě, že trpíš epilepsií, či nádorovým onemocněním.

Není šutr jako šutr, aneb Masáž lávovými kameny

Masáž lávovými kameny patří k těm nejvíce oblíbeným masážím v poslední době vůbec. Ale nejde o žádnou novinku. Dochovaly se prameny, které hovoří o jejím použití v Indii i mezi indiány z celé Ameriky už před 4000 lety. Lávové kameny při nahřátí do těla uvolňují přírodní oleje. Navíc dlouho drží teplo a mají v sobě velký energetický potenciál.

A proč si ji dopřát? Masáže lávovými kameny podporují krevní oběh a lymfatický systém, odbourávají stres, zahání nespavost a bolest hlavy, zrychlují látkovou výměnu a napomáhají tak i k hubnutí. Úžasně působí na unavené a bolavé svaly, ztuhlá záda a krční páteř, klouby a revma.

Na co si dát pozor? Hodinu po masáži, ale ideálně po celý zbytek dne se vyhni zvýšené námaze a dostatečně pij. Na masáž zapomeň, pokud jsi nachlazená, nebo máš horečku.

Harmonizace lymfy

Lymfatická masáž je speciální masáží zaměřenou na lymfatický systém. Je to lékařsky doporučená metoda, jak můžeš bojovat s některými neduhy. Lymfatická masáž je velmi příjemnou záležitostí, při které se skvěle uvolníš a výborně zrelaxuješ celé tělo.

Lymfatická masáž díky stimulaci mezibuněčných tekutin zvyšuje schopnost těla zbavovat se škodlivých látek. Umí nejen vyplavit z těla toxické látky, ale také dokáže výborně ulevit oteklým nohám, zrychlit metabolismus a je výborná pro boj s celulitidou.

Masáž po Thajsku 

Základem thajské masáže je uvolnění energetických drah, kterými proudí naše životní energie. Pokud si budeš thajskou masáž dopřávat pravidelně, pak pocítíš příval životní energie, uvolnění i chuť do života.

Minimální délka thajské masáže je 90 minut, ale můžeš si ji užívat i 3 hodiny. V české republice najdeš  mnoho center, které nabízejí originální a původní thajské masáže.

Energie z Číny  

První čínské masáže se datují až do roku 3700 př.n.l. Čínská masáž je uvolňující a relaxační masáží, kterou oceníš nejen po náročném dni v práci, ale také po sportu nebo velké fyzické námaze.

I čínská masáž vychází z proudění energetických drah, které dokáže báječně uvolnit a zaktivizovat. Kdy si ji dopřát? Při velkém pracovním vypětí, bolestech hlavy i zad, při ztuhlých svalech. Zbaví tě také nervozity a únavy. Kdy se jí vyhnout? Pokud trpíš kožními problémy, nebo bojuješ s vysokým krevním tlakem.

скачать dle 12.1
(hlasů: 0)
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY:

Sekce: Zdraví
 Jaro je tady a s ním přichází také vhodné období pro očistu a regeneraci

 Masáž je báječná terapie, která pozitivně účinkuje na svaly a tkáně, může léčit

 Oteklé nohy, celulitida, celková únava nebo i vážnější zdravotní problémy –

Sekce: Zdraví
  Díky marocké masáži poznáte dokonalé uvolnění celého těla.  

Sekce: Zdraví
 V dnešní době se člověk občas cítí nervózní, unavený, leckdy úplně
KOMENTÁŘE K ČLÁNKU:

SEX A VZTAHY:

Tohle je zaručených 6 tipů, které vám zařídí nejlepší sex!
Tohle je zaručených 6 tipů, které vám zařídí nejlepší sex!
21.07.19 | Láska / Intimita
  Některé páry si intimní život užívají stejně naplno jako na samotném začátku vztahu. Tohle jsou naše rady, jak si udržet
Pánové, čím svou holku zaručeně rozpálíte?
Pánové, čím svou holku zaručeně rozpálíte?
21.07.19 | Láska / Intimita / Rodinná
  Sex je náš, dělá dobře mně i tobě…
11 sprostých SMS, které rozžhaví každého muže.
11 sprostých SMS, které rozžhaví každého muže.
21.07.19 | Láska
Když po společné noci napíšete muži jednu z těchto zpráv, máte vyhráno.
Který rok manželství je kritický na nevěry?
Který rok manželství je kritický na nevěry?
21.07.19 | Láska / Intimita / Rodinná
Kdy někdo z manželského páru podlehne svodům, a s největší pravděpodobností začne podvádět? Souvislost mezi délkou vztahu

Počasí:

Počasí Praha 1 - Slunečno.cz

POPULÁRNÍ:

Co se bude nosit letošní podzim? Beauty trendy z přehlídkových mol podzim/zima 2016
Co se bude nosit letošní podzim? Beauty trendy z přehlídkových mol podzim/zima 2016
28.10.16 | Krása / Kosmetika
Už víš, v čem letos na podzim zazáříš? Nemluvíme teď o dokonalém kabátu
Jak udělat domeček pro panenky z papíru
Jak udělat domeček pro panenky z papíru   Tvorba domečku pro panenky papíru není nijak složité. Barn, dvoubarevná a světle zelené domy jsou zdarma a mohou být
Líčení podle barvy očí: Víte, co vám sluší?
Líčení podle barvy očí: Víte, co vám sluší?   Nemusíte je líčit vůbec nebo klidně použít jen řasenku, ale pokud chcete oči trochu zvýraznit a podtrhnout, je dobré vědět,
Desatero o žloutence
Desatero o žloutence
17.03.17 | Zdraví
     Deset důležitých otázek a odpovědí o infekční hepatitidě typu A a B.
Bikram jóga
Bikram jóga
26.08.17 | Zdraví / Fitness
  Bikram jóga se cvičí ve speciálních devadesátiminutových lekcích, které se skládají z 26 poloh a dvou dýchacích cvičení.
Vrchol extravagance: Černé svatební šaty. Jdete do toho?
Vrchol extravagance: Černé svatební šaty. Jdete do toho?   Svatební šaty jako z pohádky? To je sen každé nevěsty! Ale musí být nutně bílé či smetanové? Někteří módní návrháři jsou toho
Copyright © 2014 Ženské řády.Cz | Design by ALEX- Ženské řády