KRÁSA:

12.11.19 | Krása / Péče o tělo
Pomalu se otepluje a my s chutí vytahujeme ze skříní své jarní kostýmky, sukně
12.11.19 | Krása
Všichni ho vychvalují až do nebe. Na internetu snad nenajdeš jedinou negativní
11.11.19 | Krása
  Známe to každá. Opakované řinčení budíku, vyděšený pohled do zrcadla a
09.11.19 | Krása / Péče o tělo
Chcete úžasné nohy? Vypijte si nejdříve turka! Právě kávová sedlina je totiž
07.11.19 | Krása / Manikúra
  Mnoho dnešních žen propadlo gelové či akrylové manikúře. Bohužel tento ne

Dieta podle horoskopu: Zhubněte podle znamení zvěrokruhu!

20.06.16 | Sekce: Zdraví / Diety |

Dieta podle horoskopu: Zhubněte podle znamení zvěrokruhu!

 Spousta z nás se ke hvězdám upíná v případě trablů v lásce. Ale podle jednotlivých znamení zvěrokruhu se dá určit daleko více, třeba také nejvhodnější dieta a způsob, jak ji dodržovat. 

Se svými poznatky se svěřila astroložka Gillian Knowlesová serveru Healthista.com. Takže, co je pro vás to nejlepší a díky čemu se vám podaří shodit kila navíc?

Skopec (21. 3. - 20. 4.)

Berani jsou velmi impulzivní, rádi startují nové projekty a rádi si dávají velké cíle. To znamená, že jste schopná změnit denní režim bez dlouhých cavyků. Očekáváte ovšem výsledek možná příliš brzy, a pokud se nedostaví, ztrácíte motivaci. Proto je dobré hubnout s parťačkou, vzájemně se hecovat nebo zdravě soutěžit.

Tip: Namísto na sacharidy vsaďte na bílkoviny.

Býk (21. 4. - 21. 5.)

Máte rádi dobré jídlo, takže hladovění by vás dovedlo na práh hluboké deprese. Jste kreativní, takže určitě dokážete servírovat spoustu zdravého jídla v pestrých pokrmech. Pokud jednou začnete, vaše vytrvalost a houževnatost vám nedovolí vzdát se.

Tip: Dejte vale cukru.

Blíženci (22. 5. - 21. 6.)

Rádi děláte několik věcí najednout, takže skloubit režim dietní a cvičební vám nebude činit potíže. Jste dost aktivní, takže kalorie spalujete celkem lehce. Pro vás je výzvou zůstat u jedné diety a také byste si měla sednout a najíst se v klidu.

Tip: Vyvarujte se fastfoodů.

Rak (22. 6. - 22. 7.)

Vy se jídlem často chlácholíte a přejídáte se, když je vám ouvej. Naplánujte si nový jídelní režim, který budete dodržovat, díky němu byste se měla cítit lépe, jídlem depresi nevyřešíte.

Tip: Vyhněte se nezdravým jídlům vašeho dětství.

Lev (23. 7. - 22. 8.)

Pro Lvy je důležité, aby se cítili dobře a dieta jim k tomu může napomoci. Jste sebevědomá a spontánní, to vám umožňuje začít, a navíc silná osobnost, takže jste schopná vytrvat. Jen je zapotřebí ingorovat každého, kdo si z vašeho nového jídelníčku tropí žerty a kdo se vám posmívá, že nepijete alkohol.

Tip: Těžké omáčky nahraďte lehčími marinádami.

Panna (23. 8. - 22. 9.)

Ráda si děláte seznamy, jste v tom fakt dobrá, protože jste praktická a systematická. Pečlivě si sestavujete režim a počítáte kalorie. Takzvaná rychlovka není nic pro vás. Nechcete se spokojit s příliš jednoduchým řešením. Problémem může být váš perfekcionismus. Nebuďte k sobě tak přísná!

Tip: Vsaďte na organická jídla, abyste se vyhnula alergiím.

Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Je tolik diet, a tak váhavé Váhy váhají, ke které se přiklonit. Když se pro jednu rozhodnete, snadno přejdete na další a na další... Pro vás je motivační možnost vypadat díky dietě lépe. Dodržujte ji společně se svou nejlepší přítelkyní.

Tip: Vybírejte pokrmy bohaté na draslík: banány, ryby, jogurt, zelenou zeleninu.

Štír (24. 10. - 22. 11.)

Máte největší vůli ze všech znamení, takže když se rozhodnete pro dietu, zcela určitě ji dodržíte. Jste vytrvalá a cílevědomá, dovedete se skvěle ovládat. Proto jste schopná se vydat i těžší cestou. Ostatním o tom neřeknete, jen se budete usmívat, když budou říkat, jak skvěle vypadáte.

Tip: Nezapomínejte na vlákninu.

Střelec (23. 11. - 22. 12.)

Máte ráda výzvy a ráda si dáváte cíle, nicméně když výsledek rychle nepřichází, ochabujete. Nic neděláte napůl, takže i dietu budete dodržovat. Problém můžete mít s abstinencí. Dávejte si realistické cíle.

Tip: Smetana, cukr a sůl se dají nahradit.

Kozoroh (23. 12. - 20. 1.)

Zarputile postupovat do cíle, jak typické pro Kozorohy. Vy nechcete žádná jednoduchá řešení, čím těžší dietní režim, tím lepší. Pokud vidíte světlo na konci tunelu, překonáte všechny nesnáze. Nebuďte k sobě tak tvrdá, stravování je radost a ne soutěž ve vytrvalosti. Zkuste aerobic či Tai Chi.

Tip: Pro vás je důležitý vápník.

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

Přitahují vás neobvyklá řešení, jste originální myslitelkou, inovátorkou, dělá vám zatěžko dodržovat pravidla. Pokud vás dieta omrzí, rychle ji přestanete dodržovat, a naopak pokud se stane součástí vašeho životního stylu, můžete to přehánět. Zlatá je střední cesta.

Tip: Namísto alkoholu si dejte zázvorovou limonádu.

Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Najít vhodnou dietu pro vás není vůbec jednoduché. Stejně jako přejídání pro vás může být problémem i podvýživa. Zařaďte do svého týdenního režimu jógu, která vám pomůže odblokovat emoce.

Tip: Dodržujte pitný režim, máte tendenci jíst, když máte ve skutečnosti žízeň.

4 pravidla pro zdravý jídelníček

1. Nahraďte sacharidy

Sacharidy obsažené v bramborách, cereáliích, rýži, chlebu mají tvořit třetinu denního příjmu potravy. Dají se nahradit celozrnnými variantami. Brambory jezte neoloupané – obsahují více vlákniny a budete mít pocit nasycení.

2. Dopřejte si ovoce a zeleninu

Pět porcí ovoce a zeleniny? Jde to. Variantou může být 1,5 dcl neslazené ovocné šťávy, počítá se samozřejmě i vařené či rozmixovaná zelenina obsažená v omáčkách, polévkách atp.

3. Jezte více ryb

A spíše čerstvé než uzené či v konzervách – ty obsahují zbytečně moc soli. Snažte se druhy ryb obměňovat, tučnější kombinujte s méně tučnými.

4. Omezte cukr

Přestaňte pít sladké limonády, omezte koláče, sušenky, cereálie, alkohol. Dívejte se na etikety, cukry totiž mohou obsahovat i sýry nebo párky. Množství 22,5 g na 100 g je přespříliš, 5 g na 100 g je nízký podíl cukru. Stejné pravidlo platí i u soli. Více než 1,5 g na 100 g znamená, že je jí v pokrmu příliš. Dospělí a děti starší 11 let by měli zkonzumovat maximálně 6 g soli denně, mladší děti ještě méně!

скачать dle 12.1
(hlasů: 0)
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY:

Sekce: Zdraví / Diety
 Dietní režim podle francouzského experta na výživu Pierra Dukana se stal ve světě téměř stejně slavným jako

 Většina lidí u dělené stravy oceňuje, že žádná potravina není zakázaná. Lidé,

Sekce: Zdraví / Diety / DĚTI
 Anglické slovo snídaně („breakfast“) znamená přerušení nočního půstu neboli

Sekce: Zdraví / Diety
  Hovoříme-li o proteinové dietě, máme na mysli způsob stravování, který zajistí ve

Sekce: Láska / Intimita
Dieta, strava ... Kolem jedné diety! Samozřejmě, že výsledek stojí za to: vzdálený maják nám troubit
KOMENTÁŘE K ČLÁNKU:

SEX A VZTAHY:

Proč v nás hádky vyvolávají sexuální napětí
Proč v nás hádky vyvolávají sexuální napětí
12.11.19 | Láska / Intimita
  Určitě to znáte samy. Situace, kdy po hádkách máte chuť svého partnera vytrestat mlčením či nepříjemnou atmosférou, místo toho
Vědci tvrdí, že páry, které se spolu často hádají, se opravdu milují.
Vědci tvrdí, že páry, které se spolu často hádají, se opravdu milují.
12.11.19 | Láska / Intimita / Rodinná
Podle nových studií, až 44 % sezdaných párů věří, že dohadování se více než jednou týdně jim pomáhá udržet zdravý a produktivní
Co všechno se ti může stát při sexu? Někdy se pobavíš, jindy jde o život!
Co všechno se ti může stát při sexu? Někdy se pobavíš, jindy jde o život!
12.11.19 | Láska / Intimita
Že je sex naprosto bezpečná aktivita? Vždyť jde při něm skoro o život! Pokud tě jako největší riziko napadly všemožné pohlavní
5 pravidel pro sex v práci
5 pravidel pro sex v práci
12.11.19 | Láska / Intimita
Máte v práci neodolatelného kolegu, kterého svlékáte očima, jen se kolem vás mihne? Přehráváte si v hlavě ty nejúžasnější plány,

Počasí:

Počasí Praha 1 - Slunečno.cz

POPULÁRNÍ:

Co se bude nosit letošní podzim? Beauty trendy z přehlídkových mol podzim/zima 2016
Co se bude nosit letošní podzim? Beauty trendy z přehlídkových mol podzim/zima 2016
28.10.16 | Krása / Kosmetika
Už víš, v čem letos na podzim zazáříš? Nemluvíme teď o dokonalém kabátu
Jak udělat domeček pro panenky z papíru
Jak udělat domeček pro panenky z papíru   Tvorba domečku pro panenky papíru není nijak složité. Barn, dvoubarevná a světle zelené domy jsou zdarma a mohou být
Líčení podle barvy očí: Víte, co vám sluší?
Líčení podle barvy očí: Víte, co vám sluší?   Nemusíte je líčit vůbec nebo klidně použít jen řasenku, ale pokud chcete oči trochu zvýraznit a podtrhnout, je dobré vědět,
Desatero o žloutence
Desatero o žloutence
17.03.17 | Zdraví
     Deset důležitých otázek a odpovědí o infekční hepatitidě typu A a B.
Bikram jóga
Bikram jóga
26.08.17 | Zdraví / Fitness
  Bikram jóga se cvičí ve speciálních devadesátiminutových lekcích, které se skládají z 26 poloh a dvou dýchacích cvičení.
Vrchol extravagance: Černé svatební šaty. Jdete do toho?
Vrchol extravagance: Černé svatební šaty. Jdete do toho?   Svatební šaty jako z pohádky? To je sen každé nevěsty! Ale musí být nutně bílé či smetanové? Někteří módní návrháři jsou toho
Copyright © 2014 Ženské řády.Cz | Design by ALEX- Ženské řády