KRÁSA:

03.07.20 | Krása / Péče o tělo
Že s bradavicí si dokáže poradit jen tekutý dusík? Ale kdepak! Jsou i jiné
03.07.20 | Krása / Péče o tělo
Většina lidí, kteří začnou posilovat, se nejdříve zaměří na břicho. Jenže
Mít zdravé a hezké zuby je dobrá vizitka každého. Je důležité chodit pravidelně
01.07.20 | Krása / Péče o vlasy
Málokterá dlouhovláska si nechává na své lokny ráda sáhnout. Pokušení nechat je
30.06.20 | Krása
Jak docílit sametově hebké pokožky? Jak dodat vlasům větší lesk? Či jak

Pyré není třeba dětem nutit, jedí jej rády samy

08.08.16 | Sekce: Zdraví / Zdravé stravování / DĚTI |

Děti by měly jíst ovoce a zeleninu. To se snadno řekne, ale jak to udělat? Můžete samozřejmě pobíhat za svým drobečkem s jablkem nakrájeným na čtvrtky, krájet banán na plátky, strouhat mrkev a potom přemlouvat a prosit.

 

Když už se nám podaří dítě posadit k jídlu připravenému s láskou a péčí, začíná boj. Boj se slupkami, peckami (protože přece „jadérka z malin se dostanou mezi zuby“, a jakákoliv slupka, i když je výživově hodnotná, je tím největším nepřítelem).

 

Zelenina zase působí strašidelně již zdálky, proto ani nemá cenu se o cokoliv pokoušet. Děti jsou malí, avšak nesmírně nároční jedlíci. Pokud si něco umanou, nepřesvědčí je žádné vysvětlování. Navíc je odpor k zelenině či ovoci často způsoben právě nutností jejich loupání, dávání pozor na pecky, neoblíbenou konzistencí či formou.

Pokud si o přestávce ve škole může malý fotbalista vybrat mezi rychlým fotbálkem nebo loupáním pomeranče, hádejte, pro co se asi rozhodne?

Když je to třeba, nedá se nic dělat!

Naštěstí dítě není třeba vůbec nutit ke sněžení denní dávky ovoce či zeleniny. Mnohem snazší je jim „propašovat“ hodnotné ovocné nebo zeleninové přesnídávky. Ideálním pomocníkem je pyré, tedy vše, vyrobené ze zralého ovoce a zeleniny, propasírované a servírované v sametově hladké podobě. V takové formě, kterou si děti zamilují. Finální výrobek je stejně hodnotný jako čerstvé ovoce a zelenina. Obsahuje vitamíny a minerály, které jsou v jídelníčku našeho dítěte tak nezbytné.

Dáváme-li dětem pyré, máme jistotu, že se naše děti správně stravují, a že jim zajišťujeme denní přísun vitamínů.

 

 

Jak vzniká pyré?

100% ovocné a zeleninové pyré a protlaky obsahují výhradně ovoce a zeleninu. K pyré se nepřidávají žádná barviva a jejich zbarvení je barvou ovoce, z něhož bylo vyrobeno.

Pyré se vyrábí drcením a pasterizací ovoce nebo zeleniny. Výsledkem je homogenní, hustý výrobek, bez pecek a jádřinců, navíc trvanlivý a bezpečný. A právě to je pro děti nejdůležitější! Konečně přestane nimrání se v jídle a fňukání. Vaše děti si tento způsob servírování ovoce a zeleniny jednoduše zamilují.

Stojí za to mít je vždy u sebe

Pyré jsou díky svému balení v “kapsičce” skvělou přesnídávkou, kterou můžete snadno přibalit jako svačinu do školy, do práce nebo na výlet.

Husté ovocné a zeleninové pyré díky obsahu vlákniny plnohodnotným a sytým jídlem pro malého strávníka. Je to dobrá dopolední či odpolední svačina, kterou můžete přibalit do batohu nebo do tašky.

Smart řešení

Díky pyré uvidíte, že už nebudete muset přemlouvat své dítě, aby snědlo porci zeleniny či ovoce. Jednoduše si přijde samo a vyžádá si jej.

Pyré je skvělé řešení pro moderní rodiče, kteří se starají o stravování svých dětí a mají rádi pohodlná „smart“ řešení, a kterým zároveň záleží na tom, aby jídla, která svým dětem podávají, dětem také chutnala. Pro všechny rodiče je přece nejdůležitější úsměv jejich dětí.

 

скачать dle 12.1
(hlasů: 1)
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY:

Málokterý kousek oblečení má tak kultovní status jako klasické modré džíny. Jejich milovníci jsou ochotní jim věnovat speciální péči, místo skříně je

Když se bavíme o dobře vyváženou stravu, máme na mysli, že jídlo subjekt musí obdržet všechny

Sekce: Láska / Intimita
Dieta, strava ... Kolem jedné diety! Samozřejmě, že výsledek stojí za to: vzdálený maják nám troubit

Černá a barevné, matné nebo lesklé, vzorované nebo bez ... Good punčocháče - povinný atribut módy na podzim, zimu a jaro. Malý detail stylu můžete

Ještě slim lidé mají svá tajemství
KOMENTÁŘE K ČLÁNKU:

SEX A VZTAHY:

Naučte se mít z milování větší prožitek
Naučte se mít z milování větší prožitek
03.07.20 | Láska / Intimita / Rodinná
  Přemýšleli jste někdy o tom, že vyzkoušíte s partnerem tantrický sex? Nebo je to pro vás něco tak nedosažitelného, že vás to
Pánové, čím svou holku zaručeně rozpálíte?
Pánové, čím svou holku zaručeně rozpálíte?
03.07.20 | Láska / Intimita / Rodinná
  Sex je náš, dělá dobře mně i tobě…
Pravidelný a častý sex prodlužuje život!
Pravidelný a častý sex prodlužuje život!
03.07.20 | Láska / Intimita
   Sex je více než "pouhým" fyzickým potěšením a kratochvílí. A je také důležitější než jen pro plození dětí, ačkoli je to jeho
Pravidla flirtování aneb Kam až můžete zajít, abyste se nedostala do průšvihu
Pravidla flirtování aneb Kam až můžete zajít, abyste se nedostala do průšvihu
03.07.20 | Láska
   Narovnáte se, vypnete prsa a pohodíte vlasy. Přidáte lehký úsměv a věnujete mu dlouhý pohled do očí... A právě v tento moment

Počasí:

Počasí Praha 1 - Slunečno.cz

POPULÁRNÍ:

Co se bude nosit letošní podzim? Beauty trendy z přehlídkových mol podzim/zima 2016
Co se bude nosit letošní podzim? Beauty trendy z přehlídkových mol podzim/zima 2016
28.10.16 | Krása / Kosmetika
Už víš, v čem letos na podzim zazáříš? Nemluvíme teď o dokonalém kabátu
Jak udělat domeček pro panenky z papíru
Jak udělat domeček pro panenky z papíru   Tvorba domečku pro panenky papíru není nijak složité. Barn, dvoubarevná a světle zelené domy jsou zdarma a mohou být
Líčení podle barvy očí: Víte, co vám sluší?
Líčení podle barvy očí: Víte, co vám sluší?   Nemusíte je líčit vůbec nebo klidně použít jen řasenku, ale pokud chcete oči trochu zvýraznit a podtrhnout, je dobré vědět,
Desatero o žloutence
Desatero o žloutence
17.03.17 | Zdraví
     Deset důležitých otázek a odpovědí o infekční hepatitidě typu A a B.
Vrchol extravagance: Černé svatební šaty. Jdete do toho?
Vrchol extravagance: Černé svatební šaty. Jdete do toho?   Svatební šaty jako z pohádky? To je sen každé nevěsty! Ale musí být nutně bílé či smetanové? Někteří módní návrháři jsou toho
Bikram jóga
Bikram jóga
26.08.17 | Zdraví / Fitness
  Bikram jóga se cvičí ve speciálních devadesátiminutových lekcích, které se skládají z 26 poloh a dvou dýchacích cvičení.
Copyright © 2014 Ženské řády.Cz | Design by ALEX- Ženské řády