KRÁSA:

Povislá horní víčka jsou problémem žen i mužů. Kromě toho, že je vnímáme jako
15.10.19 | Krása / Kosmetika
   Stav naší pokožky, a zejména pak pleti, vypovídá o stavu našich vnitřních
11.10.19 | Krása / Péče o vlasy
   Dokonalé vlasy – to je sen každé z nás, ale realita bývá bohužel jiná.
10.10.19 | Krása / Péče o vlasy
  Krásný šperk se stává naší součástí, a tak není divu, že se nám ho vůbec
10.10.19 | Krása
Nejsem sama, kdo čas od času přemýšlí, kolik že je mu vlastně let.

Bolí vás zub? Najděte úlevu HNED a v pohodlí domova

08.10.19 | Sekce: Zdraví |

Zuby dokážou pěkně potrápit a málokdo na ně není háklivý. Přepadla vás ve večerních hodinách bolest zubů a vy si zoufáte, jak to do návštěvy zubaře vydržíte? Nebo už nevíte, jak si poradit s chronickou bolestí zubů a akorát vám to zhoršuje náladu i konzumaci jídla?

Bolest zubů má své důvody, většinou jde o problémy s dásněmi, zubním kazem nebo nadbytkem zubního kamene. Stejně tak ale může jít i o špatně udělané plomby nebo zubní korunky, sebemenší úraz může způsobit třeba prasklý zub.
Pravou příčinu pravděpodobně zjistí až vás zubař, do té doby ale funguje recept univerzální pro všechny tyto vyvolavatele potíží, který vám od bolesti uleví. A to i v případě, že k tomu vede závada v zubním nervu nebo problematické čelistní klouby.

Budete k tomu potřebovat jen 2 věci
Tento způsob nepříjemnou bolest zdolá do pár sekund, a navíc si zvládnete ulevující látku bez zbytečných průtahů připravit i samy doma. Postačí vám k tomu dvě ingredience, a to kokosový olej a hřebíček. První z nich má zaručené antibakteriální schopnosti, a tak utlumí zánět, respektive bakterie, které ho způsobují. Hřebíček zase zmírní bolest, protože obsahuje látku, která funguje jako přírodní analgetikum.

 

Zvládnete to samy
Smíchejte jednu čajovou lžičku kokosáku s poloviční lžičkou prášku z hřebíčku. Jestliže máte pouze hřebíček v celku, tak ho bude stačit nadrtit nebo nakrájet na co nejmenší kousky. Míchejte dvě ingredience tak dlouho, dokud z nich nevznikne taková pasta.
Tu posléze naneste přímo na bolavé místo, ať už jde o dáseň nebo zub, a také do jeho okolí. Pokud je bolest opravdu silná, můžete chvíli žvýkat i samotný hřebíček, aby úleva přišla co možná nejrychleji. Vyloučí se tak eugenol, právě ten totiž dokáže bodavou bolest zkrotit.
Jak často?
Nejlepší samozřejmě bude, když to zvládnete opakovat alespoň třikrát denně. Pasta by na zubech měla působit co nejdéle, a tak byste účinek neměly hned něčím zajíst, raději toto domácí sedativum aplikujte až po jídle. Můžete však domácí lék aplikovat také vždy, když se bolest opět vrátí, dokud nepřejde nebo se vám nepoštěstí zajít k zubaři.
I když už bolest přešla, tak nepolevujte v nanášení směsi alespoň dva dny po jejím ustoupení. Nanášejte pastu na místo ještě jako prevenci, jen tak se nevrátí hned, jakmilese rozhodnete kokosový olej s hřebíčkem vysadit.

скачать dle 12.1
(hlasů: 0)
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY:

Sekce: Zdraví
Kolem zubů a zubní hygieny panuje spousta mýtů. Chvíli vám tvrdí, že musíte používat tvrdý kartáček, jinde se zase dočtete, že nejlepší je ten měkký.

Sekce: Zdraví
   Trpíte pokaždé, když se zakousnete do čokolády nebo se napijete horkého čaje či čehokoli studeného? Pak vás zřejmě trápí odhalené zubní krčky.

Sekce: Zdraví
Nedostatečně uvolněné svalstvo, stres, nedostatek tekutin – to jsou obvyklé příčiny jedné

Sekce: Zdraví
 Aby nám zuby dobře sloužily, nestačí, aby byly lidmi brány pouze jako tvrdý výběžek z tkání,

Sekce: Zdraví
Pěkné zuby jsou naší vizitkou. I proto je důležitá dostatečná péče. "Nedá se přesně specifikovat
KOMENTÁŘE K ČLÁNKU:

SEX A VZTAHY:

Jste mladí duchem? Sex si užíváte víc
Jste mladí duchem? Sex si užíváte víc
21.10.19 | Láska / Intimita / Rodinná
Tvrdí se, že věk je pouze číslo a každý jedinec je tak starý, jak se cítí, nikoli kolik mu říká jeho rodný list. Rozhodně to
Nemáte chuť na sex?
Nemáte chuť na sex?
21.10.19 | Láska / Intimita / Rodinná
Hypoaktivní porucha sexuální touhy neboli frigidita je porucha, kdy zejména žena nemůže nabýt sexuálního vzrušení. Příčiny lze
Hormon lásky může chránit i před bolestmi hlavy
Hormon lásky může chránit i před bolestmi hlavy
21.10.19 | Láska / Intimita
   Hormonu oxytocinu se přisuzuje schopnost vyvolávat pocit důvěry a upevňovat mezilidské vztahy. Nová studie ukázala, že může
Kdy je ideální hodina pro sex?
Kdy je ideální hodina pro sex?
20.10.19 | Láska / Intimita
I sex má své hodiny. Zvlášť v pokročilejším věku se dá nechuti na sex předejít tím, že se budete milovat v hodinách, které jsou

Počasí:

Počasí Praha 1 - Slunečno.cz

POPULÁRNÍ:

Co se bude nosit letošní podzim? Beauty trendy z přehlídkových mol podzim/zima 2016
Co se bude nosit letošní podzim? Beauty trendy z přehlídkových mol podzim/zima 2016
28.10.16 | Krása / Kosmetika
Už víš, v čem letos na podzim zazáříš? Nemluvíme teď o dokonalém kabátu
Jak udělat domeček pro panenky z papíru
Jak udělat domeček pro panenky z papíru   Tvorba domečku pro panenky papíru není nijak složité. Barn, dvoubarevná a světle zelené domy jsou zdarma a mohou být
Líčení podle barvy očí: Víte, co vám sluší?
Líčení podle barvy očí: Víte, co vám sluší?   Nemusíte je líčit vůbec nebo klidně použít jen řasenku, ale pokud chcete oči trochu zvýraznit a podtrhnout, je dobré vědět,
Desatero o žloutence
Desatero o žloutence
17.03.17 | Zdraví
     Deset důležitých otázek a odpovědí o infekční hepatitidě typu A a B.
Bikram jóga
Bikram jóga
26.08.17 | Zdraví / Fitness
  Bikram jóga se cvičí ve speciálních devadesátiminutových lekcích, které se skládají z 26 poloh a dvou dýchacích cvičení.
Vrchol extravagance: Černé svatební šaty. Jdete do toho?
Vrchol extravagance: Černé svatební šaty. Jdete do toho?   Svatební šaty jako z pohádky? To je sen každé nevěsty! Ale musí být nutně bílé či smetanové? Někteří módní návrháři jsou toho
Copyright © 2014 Ženské řády.Cz | Design by ALEX- Ženské řády